ENGLISH

טיפים

תכונות האופי לפי השם   מהו יעודך?   תחזית שנה אישית   תחזית חודש אישי   תחזית יום אישי   משמעות יום הלידה   מה היית בגלגול הקודם   מי אתה באהבה ?   האות ראשונה בשמך ומשמעותה   התאמה זוגית

טיפ על המלחמה

 

על המלחמה
המלחמה לא נכונה. כי הרג ודם אינם מביאים אותנו ללמוד או להתאזן. אך כשאנו מותקפים, אנו חייבים להגן על מה שקדוש בעינינו. לעולם אין לפחד להכות חזרה כאשר חיינו או חיי אהובינו מאויימים.

 

טיפ על הזיווג של הנפש התאומה

 

הסיבה העיקרית לאהבה או הרמוניה , הוא חוסר מעורבותו של האגו.
יש הבדל בין נפש קרובה לנפש תאומה שהיא הזיווג הקוסמי.
במקור אנחנו שלם שעם הלידה נפרדנו לגוף שהופרד מהנפש התאומה.
בעוד שנפש קרובה יש כמה , ולכן מתחלפים בני זוג ומתחתנים כמה פעמים, אך אנו מעדיפים להתמזג עם נפש תאומה אחת.

 

 טיפ- על המוות והמלחמה

אנשים לא מתים- אנשים מתים עבורינו. המוות הוא רק חזרה הביתה , אז למה לפחד ממנו?! שם בצד האחר הוא ביתינו האמיתי, אין אלימות בו או עויינות, אפילו חיות המחמד שטיפחנו מחכות לנו שם. 

 

טיפ- לחודש אדר. מהקבלה

 

חודש אדר משמעותו "א" האל דר. כלומר . החודש שהאל יחד איתנו ואפשר לדבר אליו קרוב קרוב . חג הפורים מביא איתו את הניסים הפנימיים בנפש. וחג הפסח מביא איתו את ההתחדשות והצ'אנס להתחיל הכל מחדש. את הניסים הגלויים. אז השינוי עכשיו הוא פנימי- להוריד את המסיכות לראות את האני הטהור והנפלא שקיים בבנו. ולנקות את הכעסים הקינאה והעצבות. כן זהו חודש לשמוח עד לא ידע.

טיפ- זמן ל"שיפוץ" פנימי-

 

האדם בנוי להתפתחות, מה יהיה? לאן זה מוביל? לאן נגיע? איך נתפתח? מה המפתח להתפתחות?  אם מתפתחים לקראת אהבה ואיחוד – זוגיות , השלמה עם הקרובים לנו,  אם עובדים ריגשית לקרב משהו רחוק לקרב ללב ,להתקרב אל אהובים- יש סיפוק עצום. יש הרגשה שיש אהבה, יש מילוי רצונות, יש פריחה, יש המשכיות ואז גם שמחה. אל תשכחו אתם אף פעם לא לבד. זמן זה הוא טוב לעבוד על המידות..... להוריד כעס, אגו, עצב, וחוסר אמונה, להוריד לשון הרע או רכילות, ולדבר רק טוב, זה הזמן לשיפוץ פנימי. בהצלחה!

אי מייל: lealewis3@gmail.com

טל לקביעת תור ליעוץ- 050-4882889

טיפ על   כוכב נוגה ברטרו.

 

כוכב ונוס עכשיו ברטרו עד 31/1/2014

כשכוכב נמצא ברטרו יש "שיבושים" באנרגיה שלו לטובה. מה הכוונה: השיבוש נובע מכך שיש לבדוק שוב את הנושא או לטפל ב"תיקונים" בתחום שהכוכב שליט עליו. כוכב נוגה שליט על כל התחום האישי של נועם, אהבה, זוגיות ,פינוק, תכשיטים, סקס, מתוק, וכסף.

אנו בתקופה שיכולים למצוא את עצמינו בבעיות ביחסי האהבה, הרגשה שיש לשפר או לתקן את הזוגיות, או לחילופין- לצאת מזוגיות שאין בה אהבה ולנסות לתת הזדמנות לקשרים יותר מפרים. הפריון ששליטה עליו ונוס בנסיגה, יש מצבים שקשה להכנס להריון, קשה להפרות את המצב הכספי, אך הכל ניתן לתיקון ושידרוג. זאת ההזדמנות.  לא מומלץ להתחיל קשר אהבה חדש בתקופה זו. אך ניתן עם קצת תשומת לב לטפל במובן מאיליו ולהנעים כל מצב.

כמו כן ונוס ברטרו במזל גדי, זה עושה טוב רק למי שקשה לו לעצור את רגשותיו. כי הגדי ידוע ביכולת האיפוק הרגשי שלו- ובחוסר ביטחון להביע את רגשויו העזים. במיוחד בצעירותו.

אז מי שיסבול במיוחד מתקופה זו במערכות האהבה שלו הם המזלות: גדי, טלה, מאזניים, וסרטן.

מזכירה לכולנו שזו הזדמנות נדירה לעבוד על ,התחומים של ונוס- (המוזכרים קודם) ותצאו נשכרים כבר בפברואר הקרוב.

בהצלחה!

לטיפים נוספים : http://www.lialewis.co.il/index.php?pa=691

אימייל: lealewis3@gmail.co.il

מי שנמצא בצומת ריגשי ורוצה יעוץ קצר או ארוך מוזמן להתקשר.

 

 

טיפ על אהבה וזוגיות.... מהקבלה

למה אני אוהב ?..כשבאה התשובה "כי... " יש טעות  . למי שיש לו תשובה לשאלה.

מי לא היה רוצה משהו יהיה קרוב , שיקשיב, שיתן מזמנו שיאהב?

"ואהבת לריעך כמוך"?

אין ספק שחיים משותפים יכולים להגביר את האהבה והקבלה אחד של השני.

הרצון לזוגיות יבוא ממקום של רצון חזק עד געגוע, עד דמעות, להרגיש את החוסר בלב בגוף,

מי שמפחד שיפגעו בו לא מתמסר. הפחד הוא מחסום האגו והתדמית, אולי אני שמנה מדי? או לא מספיק.? ומה בעצם אנו מחפשים?

את האין סופי- לאהוב ללא גבול, ללא תנאי,משהו ארטילאי כזה . משהוא ארטילאי , שמימי,

חייב לבוא ללא תבנית ללא סטיגמה וללא התנגדות.

רוב מערכות היחסים שלנו בנויות על חוסר אמיתיות.... "אני אוהבת אותו כי".... ה"כי" הזה הוא תבנית. צריך לנפץ כל תבנית עד שמתחברים לאהבה האין סופית.

 אנחנו מתוכנתים לשרת את עצמינו לעונג ומנוחה, אך למעשה יש פה עבודה כל הזמן הקשבה, רגישות לשני, יציאה מהאגו מהאני, ללא תנאים. אז מי בא לצאת ממעגל הנוחות, ממעגל האנוכיות לעבר האהבה האין סופית?

באהבה

ליה לואיס

יעוץ אישי ותקשור

אימייל: lealewis3@gmail.com

טל:03-5220343

 

ועוד טיפ על אהבה

 

 

קשר האהבה- הוא קשר מאחה הוא יכול לקחת אותנו לאינסוף ומעבר לו. את האהבה אנחנו לוקחים איתנו לכל מקום. זהו בסיס האנרגיה העיקרי לאינטלקט שלנו. מה שאתה כעת תופש כאהבה הוא גורם מבהיר , לא בולם. היא כרוכה בשיחרור כאב והן בעונג, היא האיחוד בין ניגודים לכדי יצירת שלם. ואנחנו , מרגע שנוותר על אשליות, מוצאים הרבה אהבה במעגל החיים הזה. וטוב שיהיה עכשיו.... לא? אוהבת אתכם - ליה