ENGLISH

תחזית אסטרולוגית למדינת ישראל 2015

תכונות האופי לפי השם   מהו יעודך?   תחזית שנה אישית   תחזית חודש אישי   תחזית יום אישי   משמעות יום הלידה   מה היית בגלגול הקודם   מי אתה באהבה ?   האות ראשונה בשמך ומשמעותה   התאמה זוגית

תחזית למדינת ישראל 2015 מאת ליה לואיס – אסטרולוגית מדינת ישראל עוברת השנה התייעלות, התחזקות, התבצרות והרגשת ביטחון גדולה יותר. לא רואה מהפכים משמעותיים בממשלה החדשה היות והירח המקודם יהיה במזל גדי השמרני עד סוף השנה. יום הבחירות ה

תחזית למדינת ישראל 2015

מאת ליה לואיס – אסטרולוגית

מדינת ישראל עוברת השנה התייעלות, התחזקות, התבצרות והרגשת ביטחון גדולה יותר.

לא רואה מהפכים משמעותיים בממשלה החדשה היות והירח  המקודם יהיה במזל גדי השמרני עד סוף השנה.

יום הבחירות ה -17/3/2015-  מתאפיין בעיקר בשינויים קלים בצוות , הירח ביום הבחירות יהיה במזל דלי החדשני, יגרום לשינויים בכוח האדם, אשר יתנו יותר כוח לממשלה לפעול לקראת ביטחון חזק יותר , וממשלה חזקה בראשות מורחבת אך ללא שינוי- כלומר כבוד ראש הממשלה בנימין נתניהו ימשיך לכהן בתפקיד ויהיה לו צוות חזק יותר עם יכולת חזקה יותר להעביר החלטות. העם רוצה שינוי אך שינוי מתון שרק יחזק אותנו . השנים הקשות יותר יהיו ב-2016- ואחריה תהיה פריחה כלכלית גדולה.

שכנינו הערבים וערביי א"י עדין לא אמרו את מילתם האחרונה והם עדין ירצו עצמאות שניכרת בעיקר ב-2017.

כוכב צדק ברום שמיים השנה יגרות לשיפור כמה עמדות במדינה : בעיקר תקשורת וביטחון.

הביטחון

יהיה חשוב יותר מכל שנה ונשקיע בעיקר בהתחזקות והתבצרות מול אוייבינו. ירח המקודם יכנס לביתינו ויעשה איזה שינוי הקשוב בתחום הגבולות ומעברי הגבול. המדינה אכן תתרחב בהשפעת יופיטר ולא תצטמצם.

איני צופה מלחמות מיוחדות השנה, אך הפיתרון לתסיסה של הפלסטינאים טרם נמצא.

זו שנה שבה יופיטר- כוכב צדק בשמיים ונוגע במנהיגות שלנו, כך שמדינת ישראל תתקדם גם בסטטוס מול העולם כולו.

כלכלה

תחום זה עובר כמה שינויים חשובים. האחד- כוכב שבתאי נכנס לבית הפרנסה ויגביל את המשכורות, ומקומות עבודה. מצד שני יקומו תאגידים. בקבוצות גדולות יתארגנו להתגבר על המצוקה.מתחיל מיתון משמעותי.

כמו כן תחום הנדל"ן, בתים ודיור יהיה יותר דיור של קבוצות גדולות, הרבה דירות קטנות. תהיה בניה ביהודה ושומרון ויציעו שם דיור מוזל.עדין יש פה דגש על בניה בטוחה, לחזק את בטחון המדינה בישובי ספר / עם ממ"דים וכו. הכלכלה תעבור התייעלות גם בהשקעות ונראה שיגיעו משקיעים מחו"ל ויבנו פה יותר מפעלים או מקומות עבודה לעתיד. הדגש על התבצרות.

תחום העבודה והשירות במדינה יעבור רפורמה ב-2016.

תקשורת

פה רואים רפורמה רצינית והתייעלות בכל הקשור לתקשורת: הסברה, כבישים, מכוניות, אינטרנט, כבלים, טלפונים ושיחות ותקשורת בין מדינות- כמו שמיים פתוחים.

אז שנה זו אכן מתחילה בהכנה לבחירות

פברואר- מרץ  זמן בחירות, יש הצלחה להקים ממשלה רחבה בראשות בנימין נתניהו וחברים חדשים בתפקידים חדשים אשר יחזקו את האופטימיות פה.

מאי  רואים צורך באיפוק ושמרנות וערכים.

יולי קורה משהו מעניין הקשור למורשת והסטוריה ומיהו יהודי.

זו שנה בה הממשלה החדשה פועלת חזק יותר, יש להזהר מאופטימיות יתר, אך הדגש יהיה על ביטחון, הגדלת ההתישבות ובניה באיזורים של ישובים הקרובים לגבולות. מיתון כלכלי, והכנה לקראת לחימה מבחוץ ומבית ב- 2016-17 שבסופה תהיה פריחה בכל התחומים.

שיהיה לנו במזל הצלחה וביטחון.

ליה  

לעוד תחזיות ומאמרים

לתחזית למדינה משנת 2014

ליעוץ אישי ותקשור

 

 


תגובות למאמר

הוסף תגובה

שם:
אימייל:
נושא התגובה:
תגובה:

תגובות למאמר

דרישת שלום וחיבוק

ליה מקסימה ויקרה! מה שלומך ואיך החיים? לא נפגשנו מזה כעשור אך המיילים שלך תמיד חשובים ושמחה לקרוא אותם. אני ממשיכה לטייל ונכנסתי לתחום האימון בשיטה מיוחדת המשלבת תשומת לב לגוף ולנשימה.יופי של דבר! תודה לך על התחזית לשנת 2015, בסך הכל אני יוצאת אופטימית למרות ביבי והמיתון הקרב. בסוף עם ישראל חי! נשיקות ונשתמע אילנית
אילנית עמית ממודיעין 20:14:13  11-12-2014