ENGLISH

תחזית למדינת ישראל ל-2015

תכונות האופי לפי השם   מהו יעודך?   תחזית שנה אישית   תחזית חודש אישי   תחזית יום אישי   משמעות יום הלידה   מה היית בגלגול הקודם   מי אתה באהבה ?   האות ראשונה בשמך ומשמעותה   התאמה זוגית

תחזית למדינת ישראל 2015 מאת ליה לואיס – אסטרולוגית מדינת ישראל עוברת השנה התייעלות, התחזקות, התבצרות והרגשת ביטחון גדולה יותר. לא רואה מהפכים משמעותיים בממשלה החדשה היות והירח המקודם יהיה במזל גדי השמרני עד סוף השנה. יום הבחירות ה

תחזית למדינת ישראל 2015

מאת ליה לואיס – אסטרולוגית

מדינת ישראל עוברת השנה התייעלות, התחזקות, התבצרות והרגשת ביטחון גדולה יותר.

לא רואה מהפכים משמעותיים בממשלה החדשה היות והירח  המקודם יהיה במזל גדי השמרני עד סוף השנה.

יום הבחירות ה -17/3/2015-  מתאפיין בעיקר בשינויים קלים בצוות , הירח ביום הבחירות יהיה במזל דלי החדשני, יגרום לשינויים בכוח האדם, אשר יתנו יותר כוח לממשלה לפעול לקראת ביטחון חזק יותר , וממשלה חזקה בראשות מורחבת אך ללא שינוי- כלומר כבוד ראש הממשלה בנימין נתניהו ימשיך לכהן בתפקיד ויהיה לו צוות חזק יותר עם יכולת חזקה יותר להעביר החלטות. העם רוצה שינוי אך שינוי מתון שרק יחזק אותנו . השנים הקשות יותר יהיו ב-2016- ואחריה תהיה פריחה כלכלית גדולה.

שכינניו הערבים וערביי א"י עדין לא אמרו את מילתם האחרונה והם עדין ירצו עצמאות שניכרת בעיקר ב-2017.

כוכב צדק ברום שמיים השנה יגרות לשיפור כמה עמדות במדינה : בעיקר תקשורת וביטחון.

הביטחון

יהיה חשוב יותר מכל שנה ונשקיע בעיקר בהתחזקות והתבצרות מול אוייבינו. ירח המקודם יכנס לביתינו ויעשה איזה שינוי הקשוב בתחום הגבולות ומעברי הגבול. המדינה אכן תתרחב בהשפעת יופיטר ולא תצטמצם.

איני צופה מלחמות מיוחדות השנה, אך הפיתרון לתסיסה של הפלסטינאים טרם נמצא.

זו שנה שבה יופיטר- כוכב צדק בשמיים ונוגע במנהיגות שלנו, כך שמדינת ישראל תתקדם גם בסטטוס מול העולם כולו.

כלכלה

תחום זה עובר כמה שינויים חשובים. האחד- כוכב שבתאי נכנס לבית הפרנסה ויגביל את המשכורות, ומקומות עבודה. מצד שני יקומו תאגידים. בקבוצות גדולות יתארגנו להתגבר על המצוקה.מתחיל מיתון משמעותי.

כמו כן תחום הנדל"ן, בתים ודיור יהיה יותר דיור של קבוצות גדולות, הרבה דירות קטנות. תהיה בניה ביהודה ושומרון ויציעו שם דיור מוזל.עדין יש פה דגש על בניה בטוחה, לחזק את בטחון המדינה בישובי ספר / עם ממ"דים וכו. הכלכלה תעבור התייעלות גם בהשקעות ונראה שיגיעו משקיעים מחו"ל ויבנו פה יותר מפעלים או מקומות עבודה לעתיד. הדגש על התבצרות.

תחום העבודה והשירות במדינה יעבור רפורמה ב-2016.

תקשורת

פה רואים רפורמה רצינית והתייעלות בכל הקשור לתקשורת: הסברה, כבישים, מכוניות, אינטרנט, כבלים, טלפונים ושיחות ותקשורת בין מדינות- כמו שמיים פתוחים.

אז שנה זו אכן מתחילה בהכנה לבחירות

פברואר- מרץ  זמן בחירות, יש הצלחה להקים ממשלה רחבה בראשות בנימין נתניהו וחברים חדשים בתפקידים חדשים אשר יחזקו את האופטימיות פה.

מאי  רואים צורך באיפוק ושמרנות וערכים.

יולי קורה משהו מעניין הקשור למורשת והסטוריה ומיהו יהודי.

זו שנה בה הממשלה החדשה פועלת חזק יותר, יש להזהר מאופטימיות יתר, אך הדגש יהיה על ביטחון, הגדלת ההתישבות ובניה באיזורים של ישובים הקרובים לגבולות. מיתון כלכלי, והכנה לקראת לחימה מבחוץ ומבית ב- 2016-17 שבסופה תהיה פריחה בכל התחומים.

שיהיה לנו במזל הצלחה וביטחון.

ליה  

לעוד תחזיות ומאמרים

לתחזית למדינה משנת 2014

ליעוץ אישי ותקשור

 

 


תגובות למאמר

הוסף תגובה

שם:
אימייל:
נושא התגובה:
תגובה:

תגובות למאמר

בנימין נתניהו ראש הממשלה!

תודה על התחזית המעודדת בעזרת השם בנימין נתניהו ראש הממשלה הבא של מדינת ישראל. אני מקווה שבנימין יהיה יותר ביזורי וייתן אמון בקואליציה שיקים כני מאחלת לו שעבור בהצלחה את הקמת הקואליציה חטיבת כל עם ישראל גם בימין וגם בשמאל. אני מייחלת לאחדות העם שתפסק השנאה והאיבה בין ימין לשמאל להביא יותר אמון הממשלה ולתמוך כל לשמוע למה שהתקשורת מציפה ומפיצה... עם אחד זה מה שהקב״ה רוצה. כל מה שאנחנו עוברים הקשיים הסבל ועוגמת הנפש כך גם גם חוו בני ישראל כאשר לא נתנו אמון במשה ובקב״ה עלינו להיות סובלניים וסבלניים ובעזרת השם נעשה ונצליח!!! אמונה היא מילת המפתח!!
אסתר 12:21:46  14-03-2015

בנימין נתניהו

התחזית שלך מאוד מעודדת ועוד של רבים אחרים שהתחזית שלהם הינה בנימין נתניהו ראש הממשלה הבא של ישראל וכולם אומרים חד משמעית שלא יהיה לו קל להרכיב קואליציה אבל הוא יצלח ינראה כולנו שגשוג כלכלי בשנת 2016 בעזרת השם. כמו כן רבים כותבים שמלאכת הקמת הממשלה לא תורכב בקלות לשני הצדדים יש כאלה שמדברים על אחדות ויש כאלה מיסטיקנים עויינים כבר מהתחלה מצמידים את הימין ובנימין נתניהו עם תמונות ואיורים מחרידים. אני אכתוב לך לאחר שתוקם ממשלה גם אם זה יקח חודשים רבים כפי שכולם חוזים. אמן בנימין נתניהו יעלה לשלטון יענך השם וישגבך!!!!!!
אסתר 12:12:58  14-03-2015

תחזית בחירות

קראתי את המאמר שכתבת. אני מאוד מקווה שהתחזית שלך לגבי בנימין נתניהו אכן תתממש. אני חושבת שמי שמתאים ביותר להיות ראש הממשלה הוא מר מבנימין נתניהו. רק שהוא צריך להיות יותר מעורב באופן פיזי בכל המערכות. כך לדוגמא אם מדובר בתחילת בניה, עליו להיות איש שטח ולבדוק שני דברים: כיצד העם מגיש על לכך. ודבר שני זה לבדוק הלכה למעשה כיצד הבניה נעשית, כמה מספיקים כל חודש. לשים אנשי שטח שיעכבו אחר הבניה ולא לשכוח גם שהוא ילך בעצמו ויבדוק כיצד מתקדמים הדברים. כך עליו לפעול בכל התחומים. בנוסף לכך לחזק את הקשר שלנו עם ארה"ב ועם ארצות אחרות. לפעול בכל אמצעי התקשורת. ובקשר לאירן - בבקשה להמשיך לפעול בכיוון ולגייס תמיכת רבים. זה נושא חשוב. גם במקורות כתוב שזה מקור הרוע לעם ישראל. ויפה שעה קודם. מקווה שאנשים אכן יבינו שמר בנימין נתניהו הוא הכי מתאים להיות ראש הממשלה. רק רודפים אותו יותר מדי. מקווה שהדבר ישנה, והקב"ה יעזור לכל עם ישראל.
אנונימית 11:00:37  13-03-2015

תחזית בחירות

אנונימית-אני מאוד מקווה שהתחזית לא תתגשם וראש הממשלה תהיה איש חדש וידעג לא רק בטחון ויפסיק לבבלבל את המוח עם הנאומים לעם שיושב בציון וידעג גם לרווחתם של תושביה
יצחק 5:43:56  13-03-2015

תחזית בחירות

קראתי בקשב רב את המאמר שלך אפילו למדתי אותו בעל פה. אני מקווה בעזרת בשם שהתחזית שלך מדוייקת ואכן בנימין נתניהו הוא ראש הממשלה בהא של ישראל ואכן ישראל תעבור למצב של פריון ושגשוג כלכלי ובטחוני אמן נתראה ב17 למרץ
עדינה 8:01:19  11-03-2015

נוראי שביבי יבחר שוב ,אני מקווה שהעם יתעשת ויתפקח

לגנבים ולמושחתים לא מצביעים
מירי 12:46:28  06-01-2015

תגובה עויינת

אל תהיי עוינת. בטחי בשם הכל לטובה
אסתר 12:23:19  06-01-2015