ENGLISH

תחזית אהבה למזלות 2014-2015

תכונות האופי לפי השם   מהו יעודך?   תחזית שנה אישית   תחזית חודש אישי   תחזית יום אישי   משמעות יום הלידה   מה היית בגלגול הקודם   מי אתה באהבה ?   האות ראשונה בשמך ומשמעותה   התאמה זוגית

שנת 2014-2015 היא שנת ההצלחות באהבה של מזל אריה דלי וכל המושפעים ממזלות אלה.מוזמנים לשתף לכתוב ולהשתתף.

תחזית אהבה למזלות  2014-2015

ליה לואיס


מזל מאזניים

מזל מאזניים ואהבה , נו לא יכולים בלי זה. הזוגיות והיחד חשובים ביותר. כשיש לבני או בנות המזל אין מאושר ממנו וישעה הכל לאזן מצבים בבית הזוגיות ע"מ להגיע להרמוניה עדינה. כבר מספר שנים נמצא כוכב אורנוס, שמנתק ישן ומביא הזדמנויות לחדש בכל תחום הזוגיות של המאזניים. שינויים בזוגיות לכאורה באים עליו וזה גורם לניתוק ריגשי אם לא פיזי. גירושין, פרידות ונסיונות לתקן יהיו למזל מאזניים גם השנה. יש לשמור על אופטימיות ולזכור- העבר לא חוזר- יש רק הזדמנויות לחדש וטוב יותר. אתגרים לשידרוג. בכל אופן מערכת עם הרבה חופש תעזור לשמור על הקיים  . כל המערך הביתי והמשפחתי יכול להבנות בצורה לא שיגרתית זו.

מזל עקרב

מזל עקרב באהבה הולך על כל הקופה או לא בכלל.  כבר שנתיים עובר  העקרב אתגרים במערכות היחסים שלו עם אהבה וזוגיות. הוא מגלה שהצד השני אינו כפי שחשב אך עדין קשור חזק ויעשה הכל כדי לשמור או לתקן את המצב. אין הרגשת ביטחון ריגשית למרות כל המאמצים. יש להמתין עד סוף השנה וכוב שבתאייוצא ממזלכם ויתן לכם לנשום לרווחה. עברתם את כל המבחנים. וחיי הרגש ימשיכו לזרום בצורה רגועה יותר עם יותר ביטחון שאתם במקום הנכון.

מזל קשת

מזל קשת השנה הקרובה נכנסים לתקופה יותר רצינית ואחראית בכל הקשור לחיי האהבה והרומנטיקה שלהם. בדרך כלל לוקחים בקלות ומפרגנים לבני המין השני,אך למרות שבלב אוהבים בחום המזל הוא משתנה, והם נוטים ללכת אחרי הרוח נושבת לכיוונים שונים וכך רודפים אחרי מטרות לירות את חיציהם. אך הם נוטים לראות בזוגיות גם סוג של מעמד ולכן ישתדלו לשמור על המקום הזה. הרגשות יופנו בעיקר לקריירה וסטטוס ולכן ירגישו קור במערכות היחסים- אך החום עדין קיים מתחת לפני השטח. הפנויים במערכת לא מחייבות ימצאו עצמם מתחייבים מעל מה שהתכוונו. יש גם מאלה שיתלקחו פתאום מערכות היחסים ויתאהבו. כל המערכות השנה הקרובה יעלו את הסטטוס של הקשת. מהרבה לא ירצו כלל להכנס למקום מגביל חופש ויעדיפו את הלבד והקריירה על זוגיות  מגבילה. טיפ- אהבות שיתלקחו מהר יגמרו אם לא יעגנו אותן בקשר מחייב .

מזל גדי

הגדי כבר כמה שנים עובר עם עצמו שינוי רציני שיכול להשפיע גם על הקשרים החברתיים זוגיים שלו/ יש תהליכים ארוכים של פרוק או של בניה אשר מתכוונים להשאר לאורך זמן. הגדי הוא הקלאסי כבן זוג- הוא מסור ודואג לדחוף את הכל כדי לשמור על היחסים כמו שהם ולעגן אותם כמסורת. גדיים רבים עוברים דירה ורוצים להתחיל התחלות חדשות וטריות . יש הרבה חשבון נפש לעשות בהתאם למעמד שאליו הגעתם. השינויים הם הדרגתיים והגדיים יצליחו להגיע לשיפור גדול בכל הקשור לאהבה ובנית המשפחה.

מזל דלי

מזל דלי כבר שנים הסתדר עצמאי באופן נפלא וחיי הזוגיות מגיעים השנה לשיא פריחתם- אם הדלי היה ללא קשר מיוחד הוא עלול למצוא עצמו ממוזל הצורה מיוחדת ולהצליח מאד ברומנטיקה ואהבה. זמן גם לשנות סטטוס להתחתן , וגם זמן מעולה להריון ושמחות בכלל. יש משרוב עיצים לא יראו את היער- כלומר יש דליים שיוצפו בהצעות והזדמנויות מוצלחות ועלולים לא לנצל זאת היות וההצלחה תסנוור אותם. ויש שיכירו משהו מח"ול או מקשרי לימודים/ אוניברסיטה. החופש באהבה מאד חשוב להם ויש כאלה שירצו יותר את החופש ולא את האינטימיות הרומנטית של האהבה. תצליחו בכל שתבקש נפשיכם.

מזל דגים

למזל דגים מסתמנת השנה יותר רומנטיקה ורגשות . כמו כן המזל לזוגיות ואהבה עולה וממשיך מהנקודה שבה נגמרת שנה זו . כן עליה מסתמנת וגם במיוחד קשרים עם אנשים שגרים במרחק- או אך בחו"ל. קשרים מתחזקים גם דרך לימודים גבוהים או לימודים שאינם בשיגרה. שימו לב למרצה, אתם בהחלט אוהבים אנשים אינטליגנטים ומעריצים חכמה.יש גם הצעות אטרקטיביות לזוגיות ואף לקשר יותר אינטנסיבי לפנויים מסוף הקיץ. בעונת הקור הם נהנים יותר וזורמים . יש גם מצב של דואליות ואפשרות לשני קשרים שונים באותו הזמן מה שיכול לרגע לבלבל אתכם אך גם לרתק את כם שהרי אתם מזל דואלי שזקוק לאתגרים שונים רגשיים. במקום בו אתם נותנים ומרגישים נחוצים אתם נשארים יותר. כל הכיף שלכם זה להקריב. מבולבלים? ...:) טיפ- חשוב עדיף ציפור אחת ביד משתיים על העץ.

מזל טלה

הטלה באהבה אוהב את הכיבוש. רוב הסיכויים שלאחר הכיבוש האש תגמר לו והוא ישתנה. לכן זיכרו לבדוק את הקשר לאחר ההתחלה – מה נשאר שם? והאם עוד יש אתגרים אחרים. רואים יפה שלילדי אמצע המזל עד הסוף עוד יש שינויים פיתאומיים ואתגרים להתחיל התחלות חדשות ומרתקות. האהבות החדשות ירקיעו שחקים ויתלקחו מהר עד מהר מאד. הטלאים יכולים לשנות מסגרת בעיקבות אהבה או שינוי מקום מגורים או שינוי מקום עבודה. החיים עשויים להביא תקשורת עם ארצות רחוקות או עם הי טק וטכנולוגיה חדשנית. הרומנטיקה אכן פורחת אם העבודה שנוסקת.השנה מעולה לאהבה הרפתקאות חדשות וגם לילדים. יצליח לכם במיוחד עם מזל דלי ואריה. תוך שנתיים נראה שתוכלו לייצב ולהרגע בקשר הרומנטי. הרבה טלאים התנתקו רגשית ונחנו ביכולת מדהימה להתאושש מהר ולהכנס להזדמנויות חדשות מרתקות מלאות תשוקה והתלהבות. תרגישו מצויין השנה. בהצלחה!

מזל שור

אתם נולדתם לאהוב ולהתפנק ולפנק בזוגיות יציבה ונעימה. סוף 2014 עדין מתאפיינת בכבדות וקדרות והרגשת תקיעות רגשית עכב כוכב שבתאי שיושב בבית הזוגיות שלכם. ההרגשה היא לשבת בשקט  ולחכות.......נכון, אין הרבה מה לעשות רגשית עד ינואר 2015. תודה לאל תברכו את השנה הקרובה שמביאה איתה הקלה ריגשית עצומה ויכולת לבנות קשרים רגשיים על בסיס נעים וקליל יותר. למדם את השיעור, לא היה קל. לאלה הבוגרים בנפשם יראו הרבה הערכה וכבוד על הדרך הסבלנית רגשית שעברתם. הכי טוב עשיתם שלא שינתם את המצב באופן דרסתי.  המצב משתנה מינואר 2014 וכאן תרגישו סוף שוף שאפשר לזרום הנעימות ויכירו בכם ותוכלו גם להכיר או לחזור לאהבות שהיו לכם.שוב תוכלו להשקיע בבני הזוג שלכם ותהיו נאהבים מאד.

מזל תאומים

שנת 2014 שנה טובה למזל תאומים שחיי הזוגיות לוקח בקלות הוא מרתק ומעניין כמו שני אנשים אם לא יותר. הוא נהנה מפופולריות טובה, . שנת 2015 עלינו לטובה נכנס כוכב רציני לבית הזוגיות של התאומים ואומר לו שהגיע הזמן לשבת. כלומר לקחת אחריות ולהיות רציני. מזל תאומים יחווה את האחריות של ההבטחות והמילים הנפלאות שפיזר בעבר. ועכשיו יהיה זמן הפירעון. כלומר  בני הזוג יבקשו את הביצוע והאמת של המילים הנאמרות. לתאומים אחראי זה יהיה יותר קל. אך לפרפרים – יהיה קשה להיות רצינייים פתאום. האתגר יהיה גדול ותפיקו ממנו הרבה. הנשים ירצו רק קשר רציני לחתונה שמרנית או שבכלל לא. והגברים מי שנכנס בלי קשר יהיה לו האתגר  לממש את האהבה. ולזוגות הנישואין זה יהיה זמן עם יותר אחריות כלפי בני המין השני, ומצד שני גמול על התמדה ושמירה על הקיים.חיי החברה יפרחו ותכירו אנשים חדשים ומרתקים. בהצלחה.

מזל סרטן

אתם הסרטנים עוברים עליות וירידות במערכות היחסים שלכם לאורך 2014. הפנויים יכולים להכנס לזוגיות ואהבה בקשר הדוק ואינטנסיביולבנות בגדול. תלוי אם נולדתם בתחילת המזל. אלה שבאמצע המזל יכולים לחוות הרס ובניה בגדול של מערכות ארוכות שיהיה קשה לפרק מהר. או לחילופין להרכיב מהר. אך כשזה הקשר אז זה הקשר ואתם נוטים להחשיב את בני זוגכם כמישפחה היקרה ביותר לכם ואין כמוכם מפנקים ודואגים לבית. יש שיבחרו לא להכנס בכלל אחרי שברון לב ויש שפשוט היו בשמחות בשנתיים האחרונות. גם קשר חונק מדי לא מתאים לכם עכשיו. מי שיצליח לשכוח את העבר ממש יהנה ויצליח בזוגיות ואהבה. גם לנישואין ומשפחה. מזל טוב.

מזל אריה

כוכב המיטיב יופיטר משייט במזלכם מאוגוסט השנה והרבה אריות יחושו ניצחון והצלחה רומנטית סוף סוף שהגיעו למה שרצו. אהבה! הכל אצלם מתרכז בלב... ובלי אהבה האריה קמל ועצוב. חיי החברה בהחלט מורחבים השנה וזאת ההזדמנות להנות מפופולריות עולה והצלחות רומנטיות. יש לנצל את ההזדמנויות אחרת יחמוד המזל כבר בקיץ 2015 ואתם שוב תמצאו את עצמיכם נשארים לבד.  יש הצלחה גם במסגרת לימודים או בנסיעות לחו"ל. הכרויות מדהימות, קשרים יגיעו לנישואין ואף הריונות. זמן השמחה שלכם האריות. אין ספק שתעשו זאת ובגדול . מלכים אתם !!! ולכן גם המעמד יעלה בעיקבות האהבה. בהצלחה, אל תתנו לחוסר ביטחון או מחשבות שליליות להפריע. הצלחה ובגדול.

מזל בתולה

מזל בתולה כבר כשנתיים נמצא במקום עדין של קשרים- . חלק שיכול לשמור על מערכת עדינה נשאר ומאושר בה. וחלק מרגיש שאין במערכות היחסים יותר מדי אנרגיה שתתפוס את ליבו. יש הרבה דגים ודגות בים לבני מזל בתולה, וזה רק עניין של עיתוי נכון. יש חודשים מוצלחים יותר ויש פחות. זה תלוי במפה האישית של כל אחד לחוד. יתכן שתרגישו לחץ מסויים בקשרים הרגשיים שלכם וזה לא יהיה לטעמכם. מזל בתולה עושה הכנות מאחורי הקלעים השנה ותרגישו בהחלט תמיכה לתוכניות שלכם. ואכן בקרוב השמחות. מחודש ספטמבר 2015 אתם בכותרות.!!! זמן לחתונות הריונות ולידות. כן , כן השמחה תחלחל שוב בורידים ועורקים של הלב והוא יתרחב. בהצלחה!

·        אין האמור מחליף יעוץ אישי מקצועי לפי תאריך לידה שעת לידה ומקום לידה.

ליה לואיס

אימייל:lealewis3@gmail.com  אתר : www.lialewis.co.il

ליותר...ליעוץ אישי, ערבים או קורס מוזמנים להתקשר 050-4882889


תגובות למאמר

הוסף תגובה

שם:
אימייל:
נושא התגובה:
תגובה:

תגובות למאמר