ENGLISH

תחזית אסטרולוגית למדינה לשנת 2014

תכונות האופי לפי השם   מהו יעודך?   תחזית שנה אישית   תחזית חודש אישי   תחזית יום אישי   משמעות יום הלידה   מה היית בגלגול הקודם   מי אתה באהבה ?   האות ראשונה בשמך ומשמעותה   התאמה זוגית

תחזית למדינת ישראל- לשנת 2014 כידוע לכולנו המדינה היא מזל שור אופק בסוף מזל מאזניים וירח באריה. השמש מקבלת זווית דיס-הרמונית משבתאי- כוכב המורה הגדול והמחנך למוסר.

תחזית למדינת ישראל- לשנת 2014

כידוע לכולנו המדינה היא מזל שור אופק בסוף מזל מאזניים וירח באריה.

השמש מקבלת זווית דיס-הרמונית משבתאי שנמצא בעקרב כבר מעל שנה ויש לו עוד לשהות במזל בבית הראשון של המפה , גם בשנה זו. במיוחד מרגישים זאת ילידי עקרב ,(תגידו שלא...) על המדינה זה משפיע  על המוסר, כל מי שמוסריותו מוטלת בספק.... וקשור למדינה- יאלץ לשים לב למעשיו. ( ראה הקדמה – אייל גולן ומודה לו ולמשפחתו שהיה מוכן לשאת בדוגמא איך להתגבר על בעיית המוסר), אך גם בתחומים נוספים נרגיש זאת השנה. ביולי 2014 יש סוג של אבל לאומי- עם כוכב שבתאי בזוית לשבתאי המקורי. בסמוך ל9 באב.

במקור במפת המדינה- שמש במולות לכירון- כוכב השליט על מזל בתולה. מה שמראה על ביקורת מתמדת של אנשים כלפי המדינה וראש הממשלה. הביקורת לא נחה לרגע.

מה טוב השנה?

כוכב צדק- המיטיב הידוע- נמצא עד יולי במזל סרטן- שזה קשור אצלנו במדינה לכל הקשור לאוניברסיטאות וחו"ל, ופרסום, גם בכל הקשור לדת ופילוסופיה. כאן תהיה התפתחות חיובית. אך מעבר לכך, הכוכב יכנס באוגוסט 2014 למזל אריה. שזה מעולה.

כאן- מתחילות השמחות, יהיה כאן טוב ושמח. היכונו לממשלה רחבה.

כמו כן, סיכויים טובים לפרסי נובל , בתרבות, ובאומנות. הצלחות בינלאומיות.

מה יהיה המצב הביטחוני?

נחזור לתקופה של אפריל 2014. כאן יש זוויות מדאיגות. יש ריבוע מדויק בין 4 כוכבים בשמים. על כל אחד זה ישפיע בתחום מסוים- אך למזלנו הריבוע לא נמצא בבתים חיוניים. ולכן ההשפעה יכולה באמצע אפריל להראות על מתח מדיני- - אני צופה לכמה קטיושות מהדרום וסכנה לאש והתלקחות, אך משום מה, (יש הגנה) זה לא הופך למשהו רציני – בזכות הכוכב המיטיב שלנו שמגן- או הגנות אחרות שכבר נערכנו להם מקודם. לגבי איראן- לא רואים משם בעיות למדינה שלנו- מה שכן- " יישא גוי אל גוי חרב- ולא נדע עוד מלחמה" – כבר עובד עם סוריה , מצרים, לבנון, ועירק- כל שנשאר רק לראות את השואה אצל האיראנים. יש שצופים בהמשך- דליפת כור גרעיני או פיצוץ עצמי שם- רעידת אדמה או כל אסון פנימי רק אצלם. מה דעתכם?

ומה עם המצב הכלכלי?

יש כוכב חשוב שקשור בבית העבודה של המדינה –שיוצר ניתוקים- וכאן נראה שמפעלים יסגרו- ואנשים רבים ימצאו עצמם ללא מקום עבודה פתאום- . ויהיו גם הצלחות פתאומיות בהי טק- ומצד שני גם פיטורים. כן רואים המצאה חדשה בתחום התקשורת ישראלית שתפרוץ בעולם.

כל ענף התקשורת עובר שינויים נפלאים . ובגדול המדינה ומערך הממשלה עוברים שינוי חיובי- אומנם איטי אך בטוח שבו העניים- החלשים והעם הפשוט ישתית סדר חדש שבו לכל אחד יש מקום.

אך רואים שמרץ -אפריל 2014 יש התפתחות חיובית במצב הכלכלי במשק. תהיה עליה יפה גם בבורסה.

במאי- יוני 2014 יש לנו נסיגה מסוימת בכלכלה וזה יהיה קשור לעולם ולאמריקה.

ענף הנדל"ן עושה רושם שעוד עולה ומשגשג פה למרות שהפער בין עניים לעשירים עולה. במיוחד אחרי אוגוסט.

אנחנו מזל שור- חזקים ולא נכנעים בקלות. שרק יתנו לנו לשבת על אדמתינו בשלום. אמן.

תודה לבורא עולם, תודה לכם על ההתעניינות, ומוזמנים להעיר ולהאיר.

ליה לואיס

אימייל: lealewis3@gmail.com

אתר: www.lialewis.co.il

לקביעת תור לייעוץ אישי : 050-4882889

 


תגובות למאמר

הוסף תגובה

שם:
אימייל:
נושא התגובה:
תגובה:

תגובות למאמר

תחזית 2014 רחוקה מהמציאות שעברנו

שלום, לאחר שקראתי את תחזית 2015 בדקתי אם אכן היית קרובה לציפיות ב 2014 הכותרת מדברת בעד עצמה. שום הצלחה בתחום הבינלאומי בנושא אוניברסיטאות, וחו"ל, פרסום, דת ופילוסופיה. הפוך החרם מחמיר. גם לא - שינויים נפלאים בענף התקשורת ו "בגדול המדינה ומערך הממשלה עוברים שינוי חיובי- שבו העניים- החלשים והעם הפשוט ישתית סדר חדש שבו לכל אחד יש מקום" לגבי חודש אב, צדקת כשכתבת שצפוי אבל לאומי (צוק איתן) אבל מייד טעית שוב כשצפית שהחל מאוגוסט "כאן- מתחילות השמחות, יהיה כאן טוב ושמח. היכונו לממשלה רחבה" אנשים רבים ימצאו עצמם ללא מקום עבודה פתאום- לא מדויק בעליל ! ויהיו גם הצלחות פתאומיות בהי טק- ומצד שני גם פיטורים. כן רואים המצאה חדשה בתחום התקשורת ישראלית שתפרוץ בעולם. לא היה ולא נברא בקיצור , למעט נושא המוסר ושני מילים שמזכירות אבל לאומי בחודש אב. שאפשר לקשור לצוק איתן. 90 אחוז לא נכון. נבחן אותך שוב ב 2015 שנה טובה יפה
חסוי 5:54:36  19-01-2015

המאמר שלך

יופי
dov lesselrot 17:03:18  18-08-2014

שלום מלכי, תודה על תגובתך...

תודה אכן עדין יש רגישות בעולם אך , אני צופה להצלחה וגאווה לאומית שמתחילה באוגוסט 2014. הדיעות שלנו יתקבלו הפעם. וגם ההסברה שלנו טובה יותר . והחלטות הממשלה היו טובות יותר. במיוחד כשחיכינו בשבוע שבועיים הראשונים ורק הגנו על עצמינו במלחמה. אנו צבא הגנה לישראל קודם כל ורק "הבא להורגך- השכם להורגו." ולכן באו"ם וארה"ב הפעם לטובתינו. אסטרולוגית כוכב של דיםלומטיה ומיטיב עכשיו לשנה יעשה לנו טוב במיוחד, ונוכל לקבל מה שנבקש. תמשיך את הגישה האופטימית.
ליה לואיס 23:31:40  17-08-2014

תחזית למדינה 2014

אנו כבר באוגוסט ונראה שמצב יהיה קשה באו"מ ועם ארה"ב . מה דעתך?
י.מלכי 21:00:37  06-08-2014