ENGLISH

תחזית אהבה למזלות לשנה הקרובה 2013-2014

תכונות האופי לפי השם   מהו יעודך?   תחזית שנה אישית   תחזית חודש אישי   תחזית יום אישי   משמעות יום הלידה   מה היית בגלגול הקודם   מי אתה באהבה ?   האות ראשונה בשמך ומשמעותה   התאמה זוגית

תחזית רומנטית למזלות , תחזית אהבה למזלות לשנה הקרובה. מזלות האדמה יצליחו במיוחד.

רוצה לדעת מה עם זוגיות ואהבה?

תחזית רומנטית למזלות לשנה הקרובה- חג האהבה טו"באב

תחזית אהבה למזלות  2013-2014

מזל טלה

מאוקטובר 2012 כוכב שהקשה על הזוגיות יצא ואתם יוצאים למסע חיפוש אחרי בחירי ליבכם בקלות יחסית והתגובות של הצד השני יותר טובות. אתם יותר אהובים ונערצים. היות וכוכב אורנוס עדין מטייל במזלכם אתם צפויים לאי אילו ניתוקים ושינויים חיוביים בחיים. בעיקר בתעסוקה ודיור. על הזוגיות זה פחות ישפיע. לרווקים ולפנויים יש סיכויים מעולים להכיר מישהו ללב חדש ומסעיר שבו תרצו להשקיע. רבים מהטלאים גם ייהנו מהרחבת המשפחה והשמחות באות אליכם.

מזל שור

לבית הזוגיות שלכם נכנס כוכב שבתאי. כוכב זה משפיע חיובית רק על מי שכבר בזוגיות של שנים. שבתאי הוא כוכב שמלמד אותנו להתבגר ולקחת אחריות גם כשזה לא נעים. ואתם בעיקר אוהבים את המגע והנעים . לכן יש לכם אתגרים ללמוד איך להסתדר עם הצד השני . שנה מאתגרת  כשמומלץ לא לעשות בה שינויים למרות האי נוחות. שבתאי- מהמילה שבת- לנוח . הזוגיות זה הזמן ללכת בלי לב אך עם מצפון ואחריות. לפנויים  עדין הלב לא נפתח. הכל זמני.

מזל תאומים

מזל תאומים נמצא בתנועה רבה ואינטנסיבית. הרבה פנאי אין לכם. כרגע המצב לרומנטיקה ואהבה  מצוין ואין הפרעות.  לאלה שבזוגיות היחסים די זורמים. ולפנויים- יש סיכויים מצוינים בעיקר דרך חיי חברה . רוב התאומים נכנסים לחיי חברה חדשים  ויוכלו להכיר בלי מאמץ מיוחד. קשרים חדשים יגיעו עם התלהבות והתלהטות מהירה ואף יצליחו להגיע לחתונות ויחסים יציבים ובנית משפחה. שימו לב למזלות האש אריה  טלה וקשת מאד טובים לכם.

מזל סרטן

זאת השנה של הסרטנים- כוכב יופיטר – המיטיב הידוע במזלכם לשנה הקרובה ואין ספק שהחיוך חוזר לפניכם, ותוכלו להנות משמחות. חתונות, הרחבת משפחה, ועוד. החגיגות הן כל השנה. גם הצד הרומנטי מחייך אליכם. למרות שאתם יותר מתמיד זקוקים לחופש ועצמאות, נראה שתיהנו לקשרים שלא מגבילים אתכם. התאהבויות – הן על מישור של הכל או לא כלום. היות וכוכב פוטו נמצא בבית הזוגיות שלכם. חלק מכם בשלבי בנית קשר וחלק בשלבי הרס של קשר. בכל מקרה יש כוח לקשרים. רק טוב השנה.

מזל אריה

לכם האריות אהבה זה סם החיים- הכל אצלכם בא מהלב, לכן הוא המקום הרגיש ביותר. רוב האריות רוצים אהבה מלאה הרפתקאות ועדין יציבה  ונאמנה.לכן האסטרטגיה היא לעשות הכל שיאהבו אתכם ואכן מאד אוהבים אתכם. אתם משעשעים מלאי אנרגית חיים ושמחה. השנה בעקיפין ישנן כמה אתגרים ונדרשת סבלנות והמתנה ואיפוק- כמו כן יש להתמיד. היחסים שאתם מעוניינים בם לא נכבשים בקלות והלב לא נפתח סתם, אתם יותר לומדים לקח משנים קודמות. אך עדין יש מפנה חיובי ויכולת לבנות קשרים על בסיס של סבלנות ואיפוק ללא דרמות מיותרות שרק יכאיבו לכם. ציד מהנה.

הצד המהנה בקשר יבוא עם חברים ובילוי משותף ופחות אחד על אחד.

מזל בתולה.

כבר  כשנתיים שני כוכבים מטיילים בבית הזוגיות שלכם. :נכנס כוכב נפטון וכוכב כירון  מה שגורם לרגשותיכם לעבוד כל הזמן ולא משאיר אתכם לבד. קשרים עדינים שיצרתם ממשיכים ולהרבה שנים

הפנויים יצרו קשרים טובים ויציבים שילוו אותם לחיים. זמן יפה גם לרומנטיקה אין כמוכם הדואגים וחמים לטווח הארוך.  השנה הקשרים החברתיים יהיו מפותחים ותוכלו להנות בזוג גם בחברה. כל קשר עדין ואמיתי יישאר איתכם גם אם יגמר. נראה שאתם גם ידידים טובים לשעת צרה .כך שזו שנה מאד חיובית.

מזל מאזניים

אצלכם המאזניים מטייל בבית הזוגיות שלכם כוכב אורנוס- המנתק ישן ומביא חדש. אין ספק שלא חגגתם בשנתיים הארונות וגם עכשיו יש כל מני הפתעות טובות או לא – תלוי במפה האישית של כל אחד. האמת שכוכב זה גורם לניתוק חיצוני שלא תלוי בכם ולא בשליטתכם. ואין אומלל יותר ממאזניים שחווה ניתוק רגשי לבן זוג אהוב. הזוגיות היא החיים שלו ואהבה היא חמצן של המזל הזה. אני רק יכולה לעודד ולומר שניתוק מוביל להזדמנות ליצור אהבה חדשה בדרך חדשה או אחרת מהמקובל. יחסים יוצאי דופן גם אפלטוניים בהחלט יצליחו למאזניים בתקופה זו.

מזל עקרב

העקרבים לא בתקופה רגשית שופעת בשנה האחרונה וגם תקופה מאתגרת זו ממשיכה לשנה וחצי הקרובות כשכוכב שבתאי במזלכם. אתגרים בכל יחסים הרגשיים שלכם- ועדין לא מומלץ לעשות שינויים. היחסים עוברים עוד מבחנים ועוד מבחנים והנטייה הטבעית שלכם כשלא הולך להרוס- הכל או לא כלום. אך הפעם דרושה סבלנות והתמדה כי הסוכרייה בסוף. זאת תקופה להתבגר רגשית ולקחת אחריות על ההחלטות שלכם גם כשלא נוח או במחיר של פשרה. איפוק וקרירות תאפיין את חיי הרגש שלכם אך בהחלט יש התמדה גם בגלל מוסריות גבוהה. לפנויים יהיה קשה להתאהב, אך כן אפשר להיכנס לקשרים שיש בהם ביטחון של נאמנות ואמינות.

מזל קשת

לאחר מאמץ מיוחד לבנות קשר חזק ואינטנסיבי- יש לומר שהצלחתם לבנות את היציבות הרצויה.עכשיו תוכלו להרפות קצת ולסמוך על הקשר שייתן לכם יותר חופש עשייה  שבהחלט אתם ראויים ואוהבים.  תוכלו להנות מההשקעה ותקבלו אהבה ואהדה מבחירי ליבכם.  לרווקים המזל של שנה שעברה ממשיך ויביא איתו אפשרות לחתונות והקמת משפחה. לפנויים בתחום הרומנטי נמצא כוכב ההפתעות , כך שאתם תוכלו להכיר במפתיע והקשר יתלהט מהר, ויש לשמור על איפוק כדי לא לאבד את הראש.

טיפ- מגורים משותפים לקשר ים חדשים ישמור עליו מפני פרידה או ניתוק.

מזל גדי

מזל גדי חווה בפעם הראשונה מזה שנים פופולאריות גדולה בתחום הזוגי. יש פתיחה של מזל מעכשיו לשנה הקרובה והרבה גדיים יתאהבו, וירצו לנצל את ההזדמנויות הנקרות בדרכם. אך לא על חשבון החופש האישי. זמן להתאהב ולאהוב, וקשרים אלה יכולים להחזיק מעמד להרבה שנים קדימה. ההצלחה היא בלי מאמץ מיוחד זמן פשוט להנות. חיזורים רגש וכל מה שמשתמע לקשרים שמתפתחים . יש גם את כוכב פלוטו במזלכם שמחזק אתכם ונותן עוצמה וכוח לבנות אפילו מגדלים גדולים. שנת אהבה והצלחה. נ.ב. לנשואים ,יש להיזהר לא להרוס משפחה קיימת לטובת רומן.

מזל דלי

למרות שהקרירה ועבודה חשובים לכם  קודם כל ,כרגע, יש סיכוי טוב לקשרים רגשיים. בעקיפין יש כמה אתגרים שיסכנו את הקשר אך אין כמוכם שמוכנים להתגבר על כל אתגר. יש שאפתנות חזקה שתציל אתכם מגורמים שיפריעו לזוגיות הקיימת. יחד עם זה לפנויים עדין לא ממש נפתח הלב אבל יהיה לכם חיזורים ותביו מחוזרים. בקיצור נחמד. תצליחו להגיע  לאהבה אם לא תברחו מאחריות או מלטפל בפחד שלכם להגבלת החופש. הדרך אולי לא חלקה, אך בהחלט יש דרך. שתצליח אף יותר בקיץ הבא. ראו זאת כשנה של סלילת הדרך לזוגיות והצלחה באהבה שתרקיע שחקים.

מזל דגים

שנה בהחלט טובה לאהבה לכל הדגים שנמצאים בקשרים רגשיים. יש סוג של יציבות  בקשרים קיימים. לפנויים יש סיכוי שבמעגל הקרוב –רחוק הקשור אליכם תכירו משהו חדש והרומנטיקה תלבלב ותפרח. זמן נפלא לאהבה רומנטיקה ללא קשר מחייב בהתחלה. תוכלו להנות ובגדול. גם קשרים עם חו"ל יצליחו ובהחלט זו שנה נפלאה לאהבה לכם הדגים. יהיה קצת קשה לשמור על האופטימיות שלכם שלא תגלוש לפנטזיות. אך עם קצת ריאליות קשרים רומנטיים יהפכו לקשרים מחייבים ובונים משפחה.

שנה מבורכת בהרבה אהבה לכולנו

ליה לואיס

אימייל: lealewis3@gmail.com

נ.ב. תחזית זו היא כללית . להתאמת תחזית לך אישית יש להביא שעת לידה ומקום לידה .

ליותר – www.lialewis.co.il

טל: 050-4882889

 

 

 

 

 


תגובות למאמר

הוסף תגובה

שם:
אימייל:
נושא התגובה:
תגובה:

תגובות למאמר