ENGLISH

תחזית למזלות ליולי 2013-

תכונות האופי לפי השם   מהו יעודך?   תחזית שנה אישית   תחזית חודש אישי   תחזית יום אישי   משמעות יום הלידה   מה היית בגלגול הקודם   מי אתה באהבה ?   האות ראשונה בשמך ומשמעותה   התאמה זוגית

תחזית למזלות לחודש יולי 2013 כשמרקורי ברטרו עד ה-20/7 יש לשים לב לתקשורת כמו כן זה בין המיצרים אז שאו הגנות בפני אנרגיות שליליות ותברכו באהבה חמלה ונתינה. ב-22/7 חל השנה ט"ו באב. אז עוד משימה לפנינו –תחזית אהבה למזלות. J יש למה לחכות.

תחזית למזלות לחודש יולי 2013

כשמרקורי ברטרו עד ה-20/7 יש לשים לב לתקשורת

כמו כן זו תקופת בין המיצרים מומלץ לשאת הגנות בפני אנרגיות שליליות ותברכו באהבה חמלה ונתינה. ב-22/7 חל השנה ט"ו באב. אז עוד משימה לפנינו –תחזית אהבה למזלות. J יש למה לחכות.


מזל סרטן

עם מעבר של כוכב יופיטר למזלכם- תוכלו החודש והשנה בכלל לעשות תוכניות לשמחות. זמן לחתונות בר-מצוה- הריונות ולידות. מי שכבר עבר את כל זה יכול להגדיל את הבית או ללמוד ולהרחיב ידע ורוחניות. זמן לחופשה ונסיעות, זמן ליצור קשרים מער לים. לא לתת לאי הבנות קטנות להעליב אתכם. בעבודה היציבות ממשיכה ואין לכם מה לדאוג.

מזל אריה

כוכב ונוס נכנס למזלכם וגורם לכם לתחושות של אושר צעירות והרגשה טובה. אתם תהיו אהובים ומושכים ואכן תמשכו אליכם חום ואהבה. הפתעה טובה בתחום הרומנטי בין ה6-8/7 . פנויים עשויים להכנס לרומן מפתיע חדש. מאחורי הקלעים יש הרבה התרחשויות וזה אכן זמן לשיחות נפש לחזק ולהתחזק. שימו לב לזקים לעזרה, מה מאד יחזק אתכם.

מזל בתולה

עד אמצע החודש, אתם עדין מתרוצצים מסביב  למשימות שלכם בעבודה, ומסביב לשאיפות שלכם.. שימו לב לאותיות הקטנות בכל הסכם. יתכן שתגלו שזה לא מה שחשבתם בתחילה. פעילות חברתית ענפה מאמצע החודש ואילך תוזמנו לכל מפגש חברתי והפופולאריות שלכם עולה.נראה שגם תארחו בכיף.חברי ילדות יפתיעו בזיכרונות טובים. התחום הרומנטי עדין זקוק לסודיות.

מזל מאזניים

פעילות רבה מסביב לתקשורת הופכת למימוש  ע"י פירסום שמקדם את האינטרסים שלכם. בחצי השני של החודש. תהיו בפעילות רבה . יש רק לשים לב לא להתנגח באוטוריטה למרות שהצדק עימכם. כמו כן חבר משפחה זקוק לתשומת ליבכם. יש לאזן החודש בין קריירה לבית ולמשפחה. חיזוק השורשים ישפר את תחושותיכם. כלכלית ישנו  אתגר עדין אין צורך לעשות שינויים .

שאר המזלות... בקרוב

מזל עקרב

התחום הרגשי נכנס איפוק והתייצבות. מה שמלמד אתכם לא להסחף לקיצוניות יתר.מצד שני בעבודה יש יכולת להשקיע והתוצאות לא תאחרנה להגיע. סומכים עליכם ואתם מוכיחים זאת ושווים כל רגע. תתכן נסיעה לחו"ל או חופשה. הקשרים שאתם יוצרים עם חו"ל או במקום רחוק יראה ברכה.

ללומדים גם כן הצלחה.

קשת

זמן טוב לסדר את התקציב, גם שלכם וגם של בני הזוג או אחרים . החודש תראו ברכה בהשקעות, ביטוחים או ירושות גם בני הזוג יעזרו. יש סיכוי לזכייה לא צפויה. במיוחד בשבוע הראשון. באהבה וזוגיות יש צורך באמונה ולהעלות את הקשר למימד גבוהה יותר. זמן לעבוד על המידות. טיפ- תחושה פנימית משתפרת עם לקיחת אחריות על מעשיכם ודיבורכם.

גדי

אתם ממשיכים לצבור תאוצה בכיוון שבחרתם לעבוד בו. ההתמדה משתלמת ויש התעצמות פנימית. ביולי החודש טוב לזוגיות – חברה ואהבה. במיוחד מט"ו באב- 22/7. בנושא של הסכמים וחוזים – יש לקרוא את האותיות הקטנות ולא למהר להחליט. לא לתת לרגשות לעלות על ההיגיון. עד אחרי ה-20/7.טיפ-  יש עדין להשקיע בצד החברתי וביחסי ציבור.

דלי

כוכב ונוס נכנס לבית הזוגיות שלכם ויוצר הזדמנויות להכרויות חדשות והפתעה רומנטית . שימו לב לתאריכים  6-9/7במיוחד.התקשורת אינה ברורה בימים אילו אך אחרי ה20/7 אתם נכנסים לתקופה מצויינת במיוחד. תרגישו אהובים ומקובלים. מאמצע החודש העבודה מתגברת ותקבלו מחמאות על פועלכם. טיפ- לשמור להתנסח העדינות וטאקט.

דגים

שוב האינטואיציות שלכם מוכיחות שצדקתם. ההקשבה לקול הפנימי במיטבה. הרומנטיקה והאהבה – בילויים ותחביבי אומנות- הכל בא החודש ואין מאושרים . גם ילדים יביאו לכם נחת ושמחה. זמן לדאוג פחות לעבודה ויותר לשעות הפנאי ותחביבים. מתנה או מחמאה תביא לכם תחושה של אהדה. לפנויים הרומנטיקה תזרום בחייכם . זמן לרקוד לשיר ואף להופיע. המזל שלכם עולה.  לא להפגע מויכוחים בבית הם רק אי הבנות זמניות עד ה20/7.

מזל טלה

בחודש זה היחסים בבית משתפרים ותרגישו טוב בבית ועם בני המשפחה הקרובים. יש צורך לשפץ או לשנות משהו בבית במיוחד בחצי השני של החודש. כמו כן היכונו להפתעה אישית או רומנטית בין ה-6-9/7 .  זמן טוב להכרות חדשה או חידוש קשרים והתלהבות רגשית. יש לשים לב לניסוחים והתבטאויות יותר עדינות ומתחשבות.  אין ספק שנושא המגורים עולה על הפרק.

מזל שור

בחודש זה אתם עדין מוצאים עצמכם נלחמים על עקרונותיכם אבל נראה שיש אי הבנות קלות ויתבהרו אחרי ה20/7. ריגשית אתם נהנים מקרוביכם ובני משפחה מסביבכם וזה הזמן לבקר קרוב או אח . חודש מלא בתקשורת והתרוצצויות בין הקרובים קרובים נוספים. תרגישו אהובים בביתכם והפינוקים ממשיכים ובגדול. שמחות /אוכל /משקה/ באוירה נפלאה .יש למה להיות מרוצים.

מזל תאומים

עדין יש לכם הרגשה מעולה והאופטימיות שלכם מדבקת במיוחד בתחום העבודה והקריירה . יש עניין חדש וגם שינויים קלים בפרנסה. זמן לסדר אי הבנות הקשורות לכספים, ולדבר עם הבוס על העלאה. לישב אי הבנות קלות במשפחה. המרץ ומצב הרוח בהחלט כבר טובים ואתם מתחזקים גופנית ונפשית. סיוע ועזרה לבני משפחה ישפרו את הרגשתכם למרות שאתם מקבלים פחות. לתקן אי הבנות קטנות ומביכות./או שיש להחליף מוצר לבית / הכל ניתן ליישב ברגישות לצד השני.

באהבה

ליה לואיס

אימייל: lealewis3@gmail.com

אין תחזית זו מחליפה יעוץ אישי לפי שם-תאריך לידה ושעת לידה שהם מיוחדים רק לך.

טלפון לקביעת יעוץ אישי: 050-4882889


תגובות למאמר

הוסף תגובה

שם:
אימייל:
נושא התגובה:
תגובה:

תגובות למאמר