ENGLISH

תחזית למזלות לחודש מאי 2013

תכונות האופי לפי השם   מהו יעודך?   תחזית שנה אישית   תחזית חודש אישי   תחזית יום אישי   משמעות יום הלידה   מה היית בגלגול הקודם   מי אתה באהבה ?   האות ראשונה בשמך ומשמעותה   התאמה זוגית

תחזית לחודש מאי 2013 למזלות, עפ טיפים והפתעות שמחות במיוחד למזלות בתולה ותאומים

תחזית למזלות לחודש מאי 2013

מזל שור

בכניסת שמש מאדים וונוס למזלכם, אתם תרגישו במוקד תשומת לב, מלאי אנרגיה ואהובים. הכל נעים ובקצב שאתם נהנים מהחיים. שימו לב שאכן ההוצאות שלכם לא גבוהות מאד כי כמו שיש הכנסות גם הוצאות הן בנדיבות. היזהרו לשמור על פרופורציה בכספים. אנשים נהנים מאד מחברתכם. והקשרים שאתם יוצרים היום יחזיקו לטווח ארוך. ילידי השליש הראשון עדין עוברים אתגרים בתחום הזוגיות אך בחצי השני של החודש היחסים ישתפרו ויש סיכוי לקשרים להתהדק.

מזל תאומים

אין ספק שזו עדין השנה של השמחות שלכם, אתם נהנים מהתרחבות והרגשה טובה במיוחד בחצי השני של החודש. זמן לשמחות : חתונות, בר- מצווה, הריונות ולידות. נסיעות לחו"ל ולימודים. בשבועיים הראשונים יש סוג של עייפות ואתם מורידים הילוך, זה זמן לטפל בבריאות, שלכם או של מקורבים. יש ללכת לבדיקות ולראות מה קורה בפנים. בעבודה עדין הכל מסתדר מצוין, יש הרבה עבודה וזקוקים לכם. מעריכים אתכם כדאי לומר מה דעתכם ישירות יהיה לזה אפקט מעולה.

מזל סרטן

התחום החברתי דורש יותר תשומת לב, בשבועות האלו, ונראה שתהיו מאד פעילים ופופולאריים. רק קשר רומנטי מחייב ייתן לכם את הביטחון הרגשי שאתם צריכים עכשיו. תחום הקריירה יתכנו שינויים הכרחיים – אין אפשרות לשמור על הישן. העבר כבר אינו משרת את הציבור.- זמן לשיפוץ ולחידוש. תמיכה רגשית וכלכלית אכן יש לכם כרגע וזה עושה לכם טוב על הנשמה. גם אתם נותנים הרבה סיעוד ועידוד לאחרים תמיד מכל הלב והפעם זה יהיה הדדי.

מזל אריה

זה זמן להגשים שאיפות ולהתקדם בקריירה שלכם. אתם מבורכים בנוכחות מגנטית ומרשימה ותצליחו לשכנע אחרים במיטב כוונותיכם. אתם אכן מתקדמים לעתיד מרתק וחדש אך שימו לב לא לרוץ. בתחום החברתי, יש שפע של הכרויות וקשרים חדשים וישנים ישפיעו לטובה. הבית והמשפחה דורשים עדין את האחריות מצידכם ואתם ממלאים מחויבות זאת והיא בסוף מתגמלת.רומנטית- החודש מחציו השני תרגישו קל יותר ומקובלים יותר- שימו לב שמקשר ידידותי יכולה להתפתח אהבה .

מזל בתולה.

זאת שנה של מילוי משאלות וגם החודש הוא חודש נפלא בעיקר לרוחניות ואמונה. זמן לראות את המציאות כמו שהיא, אך לקבל עוד ת. קשר עם חו"ל ונסיעות רחוקות  יהיה פורה. גם ללומדים יש הרבה הצלחה. זמן לחופשה אם אפשר. התוכלו להנות מקצב איטי ונוח של התרחשויות והנאות ממאכלים ופינוקים של הרגע. יש לכם ביקורת על השקעות כספיות. כנראה שאתם צודקים בראיתכם המפוקחת והחדה.הקשרים עם ילדיכם עומדים לעבור שינוי יסודי לטובה. מומלץ לא להכנס לקיצוניות ולהרפות מעט- ותופתעו לטובה. לא הכל בשליטה או בגללכם.

מזל מאזניים

אתם בתקופה נפלאה של כניסת  כספים שלא מפרנסה, מגיע לכם מתנות מ/ ביטוח,/ השקעות/ ירושות /בן/בת הזוג. ועוד...יש סוג של יציבות בפרנסה וזה לא הזמן לעשות שינויים , אלה לעמוד במחויבויות ולשמור על המסגרות הקיימות. הגישה השמרנית תשתלם. יש יותר התרחבות בצד הרוחני לימודים/נסיעות. עם חו"ל יש קשרים מצוינים. יש סיכוי מצוין לתכנן חופשה ולהנות. בעיקר בחצי השני של החודש. ברומנטיקה עדין יש אתגרים שתצליחו להתגבר. הכל לטובה.

 

מזל עקרב

רואה שאתם משופעים בפגישות עם אנשים וידידים שיכולים לקדם את אמונתכם. הצלחה חברתית רבה בשבועיים אלה וגם הצלחה בעבודה ובכספים,. מאד מעריכים אתכם בעבודה ונותנים בכם אמון שתעשו הכל לטובה. ולכך גם יש תוצאות. הצד הרגשי עדין דורש אתגרים רבים ויש עוד על מה לעבוד, זה לא הזמן. חשוב לשמור את רגשותיכם בפנים. שימו לב שיש גורמים ושינויים במקום העבודה שהם לא קשורים אליכם.. תאלצו להסתגל לדברים חדשים ומתחדשים שמגעים וזו תקופה שאפשר ברצון טוב לעצב מחדש כל דעה. היושרה שלכם תעשה מצוין לאחרים ותצליחו מעל הרגיל. בצד הזוגי יש לעשות פשרות ואת זה אתם שונאים.

מזל קשת

יופי ! בתקופה זו של חייכם לאחר התהפוכה הכלכלית תעסוקתית אתם קצת חוזרים לעצמכם בשינוי גישה. ההשקעה שלכם אכן מתבקשת ואין יותר דרכים קלות לפרנסה, גם עכשיו דרושה הגישה של ל"צאת מהקופסא" ולחשוב אחרת ותצליחו הקשר שלכם עם ילדים עובר שינוי קיצוני- והשקעה כאן תידרש מההתחלה לכיוון חדש עם הרבה חופש אישי. ההתמדה בעבודה משתלמת ויש עוד לזרוע כדי להגשים יותר. רומנטיקה וזוגיות עכשיו דווקא במיטבה, ותתכן נסיעה משותפת לחופשה . זמן לשלב נסיעות עם עסקים.

מזל גדי

אין ספק שאתם באמצע תהליך של בניה לטווח ארוך שדורש מכם גם לאט להרוס דברים ישנים ולהיכנס לחדשים. הסגנון שונה ויש לכם כוח לבצע את המתוכנן. התחום הרומנטי, יש פגישות נעימות שאכן ניתן לזרוע לאט יותר מזמן של שבועות ואילך. ההתפתחויות הרומנטיות יובילו לקשר מהודק יותר ביוני ויולי ולכן יש להנות מסבלות ולא לדחוק בבני הזוג. האהבה יכולה לפרוח מאמצע החודש. אתם במיטבכם- מוטב לצאת לאירועים ולהיות פעילים ציבורית . זה ייטיב עם תחושתכם וימלא אתכם ביטחון וסיפוק. וההישגים אינם מוטלים בספק.

מזל דלי

חודש זה בא אליכם לטובה במעמדכם מצד אחד וגם יש שינויים בבית שאתם יוצרים. משפצים ומטפחים להרגשה נוח וטובה יותר לבני המשפחה. הבית הוא גם הופך למקום לארח, ויהיה נעים ומיוחד לאחרים שנכנסים. בתחום הקריירה יש לשמור על הקיים ויש אתגרים נוספים, פסגות חדשות לכבוש. הפעם לאט ובסבלנות. בתחום הרומנטיקה- יש הרבה דיבורים יפים- אך יש לשים לב אם המילים הופכות למעשים. אין ספק שתכירו בני זוג מקסימים- וההזדמנויות שלכם להיכנס לקשר קליל וידידותי עדין נמצאות . יש להתמיד להנות כרגע ללא התחייבות עד לביטחון בקשר.

מזל דגים

אתם במלא המרץ בונים את אישיותכם בעזרת המקורבים אליכם, למרות שאתם מבינים שאישיות זה דבר שלא נתן להכניס למסגרת ולקבוע לחלוטין- ישנם שינויים. אתם תמיד סובלים מנטייתכם להרגיש את הסבל בעולם ולא תמיד ביכולתכם לעזור. החודש יש הרבה תקשורת , כתיבת, מילים, לימודים והתרוצצות בסביבה. יש תחום שבו אתם עכשיו מאד נהנים מהתרחבות ושמחה זה בתחום המגורים שלכם ובקשרים שלכם עם הורים וסבים. זה הזמן להנות מחופש פעולה בבית. ברומנטיקה יש לחכות שהמילים אכן הופכות למעשים. הסבלנות תשתלם.

מזל טלה

חודש נפלא לטלאים ... במיוחד בתחום העבודה. יש המשך של תוכניות ואתם גם משקיעים כספית על מנת לזרוע עוד ולקדם את הפרנסה. יש גם הוצאות אך מחושבות בהחלט. זמן לפנק את אישיותכם במאכלים ומתנות אך לא להגזים. כמו כן יש עדין הצלחה בשיווק ופרסום ונסיעות. אתם משפיעים לטובה על מי שאתם נמצאים עימו. זמן מעולה להאט קצת את הקצב ולהתמיד בעשייה חיובית ובונה של עבודה נושאת רווחים. רובכן עוברים שינויים מאתגרים ופורצים בקריירה חדשה ושינויים רבים- אלה שבסוף המזל עדין עומדים לעבור שינויים אלה בשנים הקרובות. מובטחת הצלחה.

ליה לואיס

יעוץ אישי ותקשור

אימייל: lealewis3@gmail.com

לעוד תחזיות ומאמרים וטיפים מוזמנים לאתר

www.lialewis.co.il

לקביעת פגישת יעוץ, טלפונית או בתל אביב :03-5220343

 


תגובות למאמר

הוסף תגובה

שם:
אימייל:
נושא התגובה:
תגובה:

תגובות למאמר