ENGLISH

תחזית למזלות לחודש מרץ – אפריל 2013

תכונות האופי לפי השם   מהו יעודך?   תחזית שנה אישית   תחזית חודש אישי   תחזית יום אישי   משמעות יום הלידה   מה היית בגלגול הקודם   מי אתה באהבה ?   האות ראשונה בשמך ומשמעותה   התאמה זוגית

חודש האביב ועימו הרבה פעילות שימחה, ויצירתיות. זמן שלכולנו יהיה מרץ מחודש. תהנו- לרגישים בנשימה ובריאות מומלץ הרבה תפוזים וויטמין סי – בכמות כפולה. ספרוט יעזור מאד כשכוכב מאדים נכנס לטלה ויזריק לנו מרץ עודף. דגים בחודשים אלה תהנו מלא תשומת לב אליכם, תרגישו במרכז תשומת הלב, התרחשויות רבות מרגשות. הרבה אנשים קרובים, אומנות, ומה שמשובב לכם את הלב. זהירות מהוצאות רבות מדי,

תחזית למזלות לחודש מרץ – אפריל 2013

חודש האביב ועימו הרבה פעילות שימחה, ויצירתיות. זמן שלכולנו יהיה מרץ מחודש. תהנו- לרגישים בנשימה ובריאות מומלץ הרבה תפוזים וויטמין סי – בכמות כפולה. ספרוט יעזור מאד כשכוכב מאדים נכנס לטלה ויזריק לנו מרץ עודף.

דגים

בחודשים אלה תהנו מלא תשומת לב אליכם, תרגישו במרכז תשומת הלב, התרחשויות רבות מרגשות. הרבה אנשים קרובים, אומנות, ומה שמשובב לכם את הלב. זהירות מהוצאות רבות מדי, אך הפעילות היא רבה בלסייע לכולם להיות מאושרים עד אפיסת כוחות. יש לשמור על הבריאות עד  אמצע החודש ותוכלו לחדש כוחות. תקופה יצירתית ומאד רומנטית. הרבה טרחה בליל הסדר. מזל טוב. אפריל בסימן של הוצאות מרובות. שימו יש על הכיס. עדיף הפעם לעשות חשבון.

טלה

יש הרבה התרחשויות מאחורי הקלעים. חודשים  שהם אתם נוטים להקריב עצמכם לזולת עד שתרגישו לא טוב פיזית ממש.  שימרו היטב על הבריאות שלכם וכוחות חדשים יפעמו בכם כשמאדים יכנס לטלה ב-13 לחודש ותוכלו לאתגר עצמכם בדברים חדשים. כמו כן יש לשים לב לאי הבנות בתקשורת עד ה-17 לחודש בכוכב  התקשורת בהילוך איטי שמשבש תוכניות.. רומנטית – סוף החודש תתמלאו במרץ מחודש לכבוש את יעדכם הרומנטי. ליוזמים הצלחה. חודש אפריל רוב תשומת הלב אליכם, מרץ וגם ספורט יכנסו לחייכם. שוב אתם במיטבכם ונראים מצוין- הופעה חיצונית מתחדשת. והיכונו להפתעות חיוביות.

שור

אירועים חברתיים רבים החודש. שימו לב להיות פחות אופטימיים בחצי הראשון של החודש מרץ,יש הרבה אי הבנות.  בליל הסדר רואים אתכם שמחים בביתכם. נראה שאתם השנה מזמינים ומכינים את המטעמים הנפלאים ביותר שלכם. כמו כן ההוצאות קצת גבוהות כרגע יש  לשים לב  לא להתלהב ממבצעים. כמו כן למרות שאתם חשים לא מספיק מוערכים ע"י בן הזוג זמן להנות מלימודים וידידויות שונות. מחודש מרץ אתם נקראים לנוח יותר ולדאוג לבריאות וספורט. יהיו כאלה שיצטרכו את הכוח שלכם לדאוג ולהקריב בשביל אחרים . ממאי הכוחות מתחדשים. לאנשי העסקים – תוכלו לראות מאחורי הקלעים את האמת מי בעדכם ומי לרעתכם.

תאומים

זו עדין השנה שלכם יש שמחות וסיבה לחייך בנחת שכן יש סוג של התרחבות ונוחות ומצב רוח שמשתפר כל יום. נסיעות לחו"ל ותקשורת עם הסביבה גדילה. שימו לב  לתקשורת- הכוכב שלכם בנסיגה ויהיו הרבה אי הבנות. כמו כן להזהר מגניבות וגניבת רעיונות. . חיי החברה יתעוררו ואתם תהיו פופולאריים במיוחד בחודש מרץ. במיוחד בחצי השני של החודש. פסח- אתם מוזמנים לקרוב משפחה- אח אחות או דודן. תהנו מאד. באפריל יש התעוררות חברתית. תוזמנו לאירועים חברתיים רבים והשימחה והתלהבות חוזרת אליכם ובגדול. זמן טוב לספורט ושיפור הכוח הפיזי.

סרטן

קשר עם לימודים ו/או חול על הפרק בחצי החודש הראשון של מרץ- שימו לב לניסוח שפות זרות וכן יש קצת אי הבנות בתקשורת בתקופה זו ולכן, אין לסמוך על תחושות בלבד. הצד הרומנטי יציב ומי שפנוי ירצה רק קשרים מחייבים ורציניים. תנופה בקריירה מגיעה מחצי החודש ואילך, כל יוזמה שלכם מבורכת, ותמצאו אפיקים חדשים ויצירתיים לקדם את רצונותיכם. כמו כן זמן לעצמאות כדי לא להיכנס ראש בראש עם הבוס או בן הזוג. ליל הסדר בחיק המשפחה יהיה נפלא שימו לב לא להוציא יותר מדי כסף על מתנות . חודש אפריל בסימן של עסקים וקידום אינטרסים. תצליחו לקדם כל דבר שתרצו, שימרו על טאקט ואיפוק ריגשי כדי לא לשרוף גשרים חשובים והצלחה מובטחת.

אריה

זמן טוב לאריות לתת קצת להשקעות שלכם לתת פרי, ולתת לאחרים לעזור לכם . זמן יפה במיוחד לתכנן נסיעה לחופשה או לחו"ל. ובחצי השני של החודש הקשר עם ארצות רחוקות עולה, כמו כן, תצליחו בלימודים גבוהים. יש גם לחילופין הוצאות רבות לפסח הוצאות חיוניות וגם לא.. שימו לב לאי הבנות בתקשורת עד ה18/3 . עם כספים בעיקר. אך הכל לטובה ויסתדר אחרי כן. תודו על כל הטוב שעדין במזלכם. במיוחד אנשי האוטוריטה עדין לטובתכם, זמן לבקש העלאה, עבודה, הלוואה אחרי ה-18 לחודש. גם אפריל בסימן טוב של חופש ספורט ונסיעות . לימודים והרצאות יהיו פוריות. ואך הרוחניות תגבר. תצליחו לגוון את זמנכם וליצור.

מזל בתולה

נושא הזוגיות על הפרק. למרות שתמיד תחום  העבודה כה חשוב. תגלו שהשיגרה בעבודה דווקה מרגיעה . בזוגיות –יש קצת בילבול- אך מסתמנת התחדשות של התלהבות אחרי לילי הסדר. אם לא תתאמצו יותר מדי, עדין אתם מאד אהובים וזוכים למרב תשומת הלב. לא תישארו לבד דקה. 

כמו כן יש להכין כמה מסמכים כדי לקבל החזרים של כספים, בעיקר בחצי השני של החודש מרץ וגם באפריל. זהו חודש נפלא לקריירה וקידום ענייני העבודה למקומות שרציתם- אך יש למצוא את האיזון עם שותפים או בני או בנות הזוג שגם הם דורשים הרבה תשומת לב. בעיקר יש לשים לב לנושא התקשורת כל מילה חשובה ומדוייקת ויכולה להיטיב. היכונו להפתעה חיובית במישור הכספים שלא באים מפרנסה.

מזל מאזניים

נושא העבודה דורש קצת תשומת לב . מרוב עיצים לא רואים את היער. כן  נוצר בילבול מבורך שיסתדר אחרי ה18 לחודש כי מרקורי ברטרו. אחרי חצי החודש תהיה תנופה בכל נושא הזוגיות שלכם, יש לשים לב לא לריב עם בני הזוג מה שעלול להוביל לניתוקים. אך אין כמוכם יודעים לאזן ולחבר חזרה לאחר כל אי הבנה. מצבכם הפיננסי עדין יציב  וללא שינוי- יש רצון עז לנסוע לחו"ל בחופשת הפסח. רק חצי שני של החודש וגם באפריל הזוגיות תהיה בסימן עליה ותשומת הלב אליכם תגבר. תרגישו מצויין  . הכונו להפתעה משמחת מבן או בת הזוג או שותפים באפריל.

מזל עקרב

אתם לאחרונה חווים כל מני צרות ומרגישים שצריכים אתכם ולא יכולים בלי עזרתכם והקרבתכם. אכן נושא העבודה יציב וקיים ואפילו טוב אך בתחום הרגשי עדין יש לטפל או לחכות לזמן בו תוכלו להנות יותר. יש מגבלות אך הן לטובה , כי אתם לומדים קצת סבלנות וסובלנות . אתם תוזמנו לכל מני פעילויות של שעות הפנאי ושל בילוי והנאה . ילדים ירצו לבלות במחיצתכם. ונראה שחודש מרץ נותן תחושה טובה מאד במקום בו אתם מצליחים לעזור לאחרים. חצי השני של החודש מתאפיין בהרבה עבודה ושירות יש להזהר רק בימים אלה מלחץ לא צפוי בין ה-20/3- ול 24 למרץ.  ובאפריל הזמן שלכם יוקדש לפעילות רבה בחיי היום יום והעבודה. זמן לחדש וליזום ולתת רעיונות חדשים ומתחדשים שיפתיעו לטובה את כולם.

מזל קשת

נושא המגורים על הפרק. יש כל מני דברים לסדר ולנקות, ולהתארגן. והבלגן גדול. אחרי ה18/3 הרוב מסתדר. חיוניות ושמחה וכוח החיים חוזר אליכם. היכונו לפסח שמח יותר נעים יותר ובאוירה טובה ונינוחה. גם בתחום הזוגי החגיגה נמשכת. המזל מאיר לכם פנים ולפנויים יש שפע של הזדמנויות למצוא בן /בת זוג שנותנים הרבה חופש , או מחו"ל או מלימודים גבוהים. אם לא תנצלו את ההזדמנות תוכלו רק להנות וזה יחלוף מבלי החלטות ותצטערו. חשבון נפש כללי עדין נמצא על טעויות העבר. אך שימו את זה מאחור ועשו את המירב עכשיו ממה שיש.

חודש אפריל יפיפה והבילויים יעלו על החובות . ילדים וספורט והרבה. בילוי נעים.

מזל גדי

אתם עדין בעיצומו של תהליך של שינוי גדול בחייכם או הקריירה שלכם.  עדין הדרך ארוכה ויש הרבה עבודה. יש תנועה בסביבתכם הקרובה מפה לשם. נסיעות קצרות ותקשורת מסביב. אך לפסח ואחריו מתחילים ענייני המשפחה למלא את ידיכם . הבית יקבל ריענון וניקוי . משפחה וקרובים באים ונוסעים ואתם מתמסרים לכולם באהבה. עכשיו תראו כמה זקוקים לכם ולאהבתכם בבית. אין מאושרים מכם בין קרובי משפחה אהובים.

מזל דלי

זהירות לתקופה שבה ההוצאות עולות ואין הרבה מעצורים. יש להזהר לקנות רק מה שצריך ולא להסחף. מפסח נראה שתוכלו ליצור קשר עם סביבתכם וקרוביכם בקלות רבה יותר, ונראה אתכם נוסעים הרבה ממקום למקום. יש התחדשות בתקשורת עם המקורבים וגם לאלה הרחוקים יותר.

אפריל בסימן של נסיעות וגם הפתעות טובות שבאות ממקום מפתיע לטובה. קשר עם ידידים מזמן רחוק שלא שמעתם יתחדש בהפתעה. אפריל גם בסימן של רצון להצליח ולתפוס עמדה טובה. למי שהקריירה טרם עוצבה זה לא זמן טוב לעשות שינויים אלא לשמור ולשמר . נראה שאפריל בסימן של לימודים וספורט מחשבתי. תצליחו בלימודים ובחינות בקלות. רומנטיקה ושעות הפנאי אכן ממשיכות להפתיע לטובה. זהירות מוויכוחים צורמים.

חג אביב שמח!

באהבה

 ליה

מוזמנים ליותר באתר: www.lialewis.co.il

טל להזמנות מפה אישית ותחזית בהנחה של 20% לכבוד החג למזמינים עד סוף אפריל.

050-4882889

אימייל: lealewis3@gmail.com


תגובות למאמר

הוסף תגובה

שם:
אימייל:
נושא התגובה:
תגובה:

תגובות למאמר