ENGLISH

תחזית למזלות לחודש פברואר-2013

תכונות האופי לפי השם   מהו יעודך?   תחזית שנה אישית   תחזית חודש אישי   תחזית יום אישי   משמעות יום הלידה   מה היית בגלגול הקודם   מי אתה באהבה ?   האות ראשונה בשמך ומשמעותה   התאמה זוגית

תחזית למזלות לחודש פברואר-2013 זה החודש שלכם תהיו במרכז תשומת הלב ותקבלו הרבה אהבה ועניין במה שקורה איתכם. רומנטית- חודש רומנטי מלא בחיזורים מתנות והפתעות.

תחזית למזלות לחודש פברואר-2013

מזל דלי

זה החודש שלכם תהיו במרכז תשומת הלב ותקבלו הרבה אהבה ועניין במה שקורה איתכם.

רומנטית- חודש רומנטי מלא בחיזורים מתנות והפתעות.

כמו כן כוכב מאדים נכנס לבית הכספים שלכם ומראה על פעילות רבה בתחום הכלכלי, הפרנסה והכספים. היזהרו מהוצאות לא צפויות או מוגזמות. כמו כן תרצו להיות פעילים בתחום הערכים שלכם ותעזרו לאחרים ותתרמו גם בחינם.  הטוב לב שלכם בעיצומו אך " עד חצי המלכות". החצי השני תשאירו לאחרים משהו לעבוד . טיפ- פרופורציה זה שם המשחק ועדין ללכת עם האמונה שלכם.

מזל דגים

החודש אתם בני ובנות מזל דגים עסוקים מאד. כוכב מאדים נכנס למזלכם ומעורר פעילות רבה גם מאחורי הקלעים. יש חתירה כנגד הזרם . אתם יודעים את הכיוון ומצליחים לעבור את המתחרים שלכם. התחושות שלכם נכונות וגם תפעלו בהתאם. כמובן יש עזרה לאחרים שחולים או זקוקים לכם. שמרו על פעילות ולא תהיו חולים בעצמכם. רומנטית יש התרחשות  נסתרת לטובתכם. ילידי פברואר ירגישו טוב מחוזרים ויקבלו מתנות ליומולדת. מזל טוב.

מזל טלה

שבועיים ראשונים של פברואר אתם מאד מבוקשים, חברתית מקובלים ומוזמנים למקומות בילוי.

כמו כן זה זמן שבוא יש לטפל בכל מני דברים מאחורי הקלעים , בריאות שלכם – או של אחרים, עזרה ותמיכה לאחרים- חשבון נפש והכנות לפני פריצה והתחדשות. אין ספק שאתם לקראת דרך חדשה במרץ ואפריל. טיפ- "הכינו רכבכם לחורף" הכוונה הכינו עצמכם וסגרו דברים אחרונים  לפני תקופה גועשת ומלאה בהתרחשויות חדשות.

מזל שור

זמן טוב בכל הקשור לעבודה וקריירה. תוכלו להתחבב על כל מי שתרצו כדי לקדם את מעמדכם.

כמו כן זה זמן ליחסי ציבור ופעילות חברתית רבה . אתם מתאי תקוות לעתיד טוב יותר ואופטימי. סך הכל חודש יפה עם התקדמות בקריירה עבודה כספים . יחסי ציבור יעזרו לכם להתקדם בניחותה. הכונו פרנסה טובה וגם הוצאות רבות רק על דברים טובים, נסיעות ולימודים.

מזל תאומים

זה חודש נפלא לכם התאמים- כוכב המיטיב יופיטר במזלכם מאיר ומקבל זוויות יפות . תרגישו מקובלים ומלאי שמחה.חייכם מתמלאים ברכה. נראה שתהיו פעילים בתחום הקריירה ותוכלו לקדם שאיפות שימו לב לא להגזים או לדמיין יותר מדי. הישארו צמודים למציאות שלא תתאכזבו.חייכם בשיפור ועליה והתרחבות, מומלץ לטייל וללמוד. כמו כן שמחות בדרך.

 

מזל סרטן

אתם עסוקים בכספים שצריכים להגיע שלא ממקור פרנסה ונראה שיש פה הטבות בתנאים שלכם. חוץ מזה רואים פעילות רבה יותר בתחום הנסיעות והלימודים- זמן לתכנן טיול לחו"ל, או לשמור על קשרים בינלאומיים. גם לימודים יאירו את השקפת העולם והחכמה שבכם. רומנטית יש שיפור לטובה. תרגישו משיכה חזקה עם בני המין השני.

נראה שאתם שומרים על איפוק נוח של המצב הרומנטי ולא נוטים להיסחף כמו בעבר.

הכל לטובה.

מזל אריה

חודש יפה לכם מזל אריה במיוחד בתחום הזוגי . נראה שזה זמן לשיתוף פעולה , לרומנטיקה, לזוגיות ולחיי חברה טובים ומחייכים...לא תהיו לבד , ובנוסף תהיו מחוזרים ואהובים ותרגישו שמוכנים לעשות בשבילכם ולהקריב בשבילכם.  זמן להשקיע בתחום הרוחני- ולהבין היכן אתם משתנים ומקבלים זווית הבנה עמוקה יותר וגם פועלים עבורה.  חברתית אתם מאד מקובלים ותרחיבו את ההיכרויות שלכם. לפנויים יש הזדמנות להכיר משהו חדש. לאהבה. ובהפתעה.

מזל בתולה

חודש יפה בעבודה ובחיי היום יום, אתם מברכים על השגרה הטובה וההרגלים וגם על הבריאות.

אתם נאים ומרגישים טוב. גם בתחום הזוגי רואים פעילות ערה ולמרות חילוקי דעות שימו לב לא להיות אופטימיים מדי, ולא לגלוש לפנטזיות. קשרים שיצרתם לא מסתיימים לגמרי ולקשרים חדשים נכנסים ויוצאים ותכירו עוד הרבה אנשים חדשים. למרות החיפוש אחר השלמות, חייכם יציבים וטובים ומאושרים.

מזל מאזניים

חודש טוב לכם מזל מאזניים במיוחד בתחום הרומנטיקה והאהבה. אין כמוכם הפורחים בשלב זה של האהבה והזוגיות בו הדברים טובים. עדין יש הרבה חשבון נפש לעשות. החודש חשוב לפעילות בתחום העבודה וחיי השגרה- שימו לב לא להיות אופטימיים יותר מדי שלא תתאכזבו. אכן חודש לשים את האידאלים שלכם בכל מעשה. ולהלחם עבור הכלל. קשרים עם חו"ל ממשיכים לטובה.

גם ללומדים יש הצלחות.

מזל עקרב

כוכב שבתאי במזלכם מאיר לכם את הדרך היכן עוד צריך להיות מאופק וחכם. זהו הזמן לשים גבולות ולהתייחס ברצינות לדברים.. חודש  נהדר לחדש את הרומנטיקה והאהבה. נראה שתצליחו עם חוש ההומור הנפלא שלכם. חוץ מזה זה זמן להקדיש לילדים ולעזור וליצור פעילות משותפת. גם תראו נחת מיצירתיות וחיי הפנאי. כספים מגיעים אליכם ממקורות אחרים מפרנסה ויעזרו לכם להנות ולהירגע קצת.

 

מזל קשת

החודש הקשתים והקשתיות תהיו פעילים בתחום הבית והמשפחה. מצד אחד יש לטפל טכנית בנושאים של דיור ומצד שני קרובי המשפחה זקוקים לעזרתכם. תהיה הרבה תכונה סביבכם – נסיעות קצרות ממקום למקום.כמו כן תרגישו תמיכה מאחים אחיות וסביבה קרובה.  חיי הזוגיות נמצאים במקום טוב  ותרגישו שיש לכם תמיכה מלאה וחופש פעולה מלא מצד בן הזוג שסומך עליכם בכל. לפנויים אתם במרכז תשומת הלב- תלוי לאן תכוונו את החץ (של הקשת) כי קופידון בסביבה.. המזל איתכם.

מזל גדי

החודש יש יותר פעילות בתחום הכלכלי כספי. הפרנסה מחייכת אליכם. חשוב לשמור על ערכים בריאים. כמו כן, רואים נסיעות רבות ותעונה של עניין בצד הלימודים. יש נושאים שקשורים במה שאתם מאמינים, ותרצו לעזור ולתמוך בידע שלכם לאחרים. ללמד ולחנך. זה הזמן שלכם להתבטא ולא שלמור בבטן ואף להלחם על אמונתכם. ותצליחו. אופטימיות זה שם המשחק החודש למרות גישתכם הזהירה.

באהבה-

ליה לואיס  050-4882889

לאימייל: lealewis3@gmail.com

לתחזית למזלות לחודש ינואר: http://www.lialewis.co.il/?pa=801&dor=1

לעוד מאמרים תחזיות וטיפים: www.lialewis.co.il

 

 

 

 תגובות למאמר

הוסף תגובה

שם:
אימייל:
נושא התגובה:
תגובה:

תגובות למאמר