ENGLISH

מה יקרה ביום הבחירות הקרוב?

תכונות האופי לפי השם   מהו יעודך?   תחזית שנה אישית   תחזית חודש אישי   תחזית יום אישי   משמעות יום הלידה   מה היית בגלגול הקודם   מי אתה באהבה ?   האות ראשונה בשמך ומשמעותה   התאמה זוגית

יום הבחירות חל ראשית כל במזל דלי עם ירח בתאומים. יש זווית הרמונית ליום זה באופן הכללי. אנשים ירגישו טוב קל (מזלות אויר) חופש וסוג של התרוממות רוח, - יום חופש. גם הגורם שהמזל הוא מזל דלי נותן לנו את ההרגשה שיכול לבוא שינוי. לפחות שינוי ממה שהיה, אך בזעיר ענפין. לא לשכוח שמזל המדינה הוא מזל שור השונא שינויים ובטח לא צפויים או דרסטיים.

יום הבחירות  ה-22/1/2013

– ניתוח אסטרולוגי- נומרולוגי- ליה לואיס

יום הבחירות חל ראשית כל במזל דלי עם ירח בתאומים. יש זווית הרמונית ליום זה באופן הכללי. אנשים ירגישו טוב קל (מזלות אויר) חופש וסוג של התרוממות רוח, - יום חופש. גם הגורם שהמזל הוא מזל דלי נותן לנו את ההרגשה שיכול לבוא שינוי. לפחות שינוי ממה שהיה, אך בזעיר אנפין. לא לשכוח שמזל המדינה הוא מזל שור השונא שינויים ובטח לא צפויים או דרסטיים.

לכן, תוצאות יום זה- הן שינוי מסויים אך לא דרסטי.

כוכב מאדים שגורם להתלהמות ואש וכעסים ומריבות אינו פעיל במיוחד ולכן לא יהיו מהומות או אלימות.

כוכב הירח מייצג את ההמונים- הוא נמצא במזל תאומים- תאומים מראה על התפצלות והתפזרות, אך יש לי הרושם שההתפצלות תהייה בעיקר לשתי המפלגות הגדולות, הליכוד ביתינו והעבודה.

ולמה?

כמו שהזכרתי במאמרי הקודמים אנו צועדים לקראת איחוד במובנים רבים- בעיקר  ראינו זאת קודם בהפגנות ענק  שבמדינה שלנו הגיעו יותר מאי פעם להפגין מול המצב הכלכלי המעוות שנוצר פה. ראינו כוח- ראינו המונים, ראינו שדרוש שינוי, אך כמו כל שינוי  טוב הוא בא בהדרגה וזה מה שכוכב פלוטו כוכב המאסות הגדולות, במזל גדי המאופק בא לסמל לנו. מהפך מתון, שינוי באיפוק והתמדה.

למה ציינתי דווקא את העבודה? כי לפי מפתה של שלי יחימוביץ שהיא מזל טלה – 28/3/1960

יש נטיה למנהיגות, ביום הלידה שלה- 28 = כח לפי הקבלה, אך מספר הגורל שלה 11 מראה על חברה ואידאלים חברתיים יחד עם אחרים ולא לבד. מזל טלה מעולם לא הנהיג מדינה כמו שלנו שהיא מזל שור עם אופק במאזניים.,  יש למזל זה נטיה להתפרץ ולאבד סבלנות מהר מדי מול השור או המאזניים שמתלבט, וכך שנהיגה יחידה היא לא תהיה,. אך כוחה במותנה ותוכל להזיז דברים ולעשות שינוי בערכים החברתיים במדינה. לעומתה בנימין נתניהו- היחיד המתאים בשלב זה להוביל – גם כן מנהיג מלידה- - מס גורלו 9 וגם שמו.

מדינת ישראל מאופיינת במספרי 1 ו5 בגורלה, נכון לשנה זו שהמדינה בגיל 64  והשנה = 10 =1 כלומר יש התחלה חדשה- הכוונה שיש בחירות לממשלה יוותר מאוחדת = (ראו את הליכוד עם ישראל ביתינו ועוד...) ויום הבחירות למדינה נותן את הסיכום 11 שאף הוא איחוד חברתי. ושינוי טוב לאידאלים החברתיים של המדינה. שוב אנו רואים שבנימין נתניהו היה היוזם הראשון לליכוד עם מפלגות אחרות  וזה יתן לו את היתרון.  היכן שאין אגו ויש שיתוף שם ילכו רוב הקולות.

דרך אגב מתאים במדויק לנתונים של שלי יחימוביץ לכן גם תצליח במיוחד בבחירות.

יש משהו טוב ביוזמה של ציפי ליבני לשיתוף- אך משום מה זה הגיע בדקות האחרונות ובכר מאוחר.

ציפי ליבני נולדה ב- 8/7/1958 בעלת יכולת אירגונית טובה ויש לה כוח לעזור בתפקיד שתבחר אך אינה מנהיגה במספריה. ולכן לא נראה אותה תופסת תאוצה .

טוב בילבלתי לכם יותר מדי את המוח על הבחירות- אך נותר לי רק לאחל לנו לתושבי מדינת ישראל,

להתאחד באהבה, להצליח בתמורות שיביאו אותנו למקום טוב יותר אחד עם השני- פחות כעס פחות קינאה יותר שלום ואחוה שנה טובה לכולנו.

באהבה

ליה לואיס

אימייל: lealewis3@gmsil.com

ולעוד כתבות : www.lialewis.co.il

לקבוע פגישת יעוץ אישי : 050-4882889

 

 


תגובות למאמר

הוסף תגובה

שם:
אימייל:
נושא התגובה:
תגובה:

תגובות למאמר