ENGLISH

תחזית למזלות לחודש ינואר 2013

תכונות האופי לפי השם   מהו יעודך?   תחזית שנה אישית   תחזית חודש אישי   תחזית יום אישי   משמעות יום הלידה   מה היית בגלגול הקודם   מי אתה באהבה ?   האות ראשונה בשמך ומשמעותה   התאמה זוגית

שנה טובה חודש טוב לכולנו- יש להיזהר בתאריך ה6 לינואר מזווית שנראית מעצבנת עד אלימה, זהירות מתאונות. מומלץ איפוק ומשמעת עצמית ותגובה אחר יומיים. פרט לכך אחלה חודש תהנו. מזל גדי

תחזית חודשית למזלות- ינואר 2013

שנה טובה חודש טוב לכולנו- יש להיזהר בתאריך ה6 לינואר מזווית שנראית מעצבנת עד אלימה, זהירות מתאונות. מומלץ איפוק ומשמעת עצמית ותגובה אחר יומיים. פרט לכך אחלה חודש תהנו.

מזל גדי

החודש  יומולדת- מזל טוב , אצלכם יש תנועה רבה בתחום הכספים. יש הכנסות אך בעיקר הוצאות, נראה שאתם נחושים להתחדש בכמה דברים ,  כמו כן נראה שמה שחשוב לכם עליכם להגיד ולהביע ותראו שהערכים שלכם כן משפיעים על אחרים. חלק מכם בתהליך של שינוי גדול בתחום הקריירה וזה הזמן לזוז קדימה ולהשקיע בכמה דברים כדי שתוכלו להתקדם בשאיפותיכם. בהצלחה.

מזל דלי

החודש הוא חודש מלא בפעילות, גם ספורטיבית וגם פעילות העבודה ובכל שיטחי החיים שלכם אתם נחושים לזוז ולפעול ולא להיות פסיביים. איך אומרים "הזמן קצר והמלאכה מרובה". פרט לכך יש פעילות חברתית ותקשורתית, נראה שאתם נוסעים לכל מני מקומות וזמנכם לא דל.  גם נסיעות רחוקות על הפרק – לחו"ל או בארץ. הכינו את התיקים. ותהנו.

מזל דגים

יש אנשים שצריכים אתכם מאד ונראה שאתם תרצו לעזור ולהקריב לאחרים, יש חולים שצריכים את תמיכתכם הנפלאה. כמו כן נראה שהתחלתם לא מזמן להתחבר לקבוצה מעניינת של תמיכה וחיבור זה ממלא את זמנכם הפנוי התמיכה ועזרה לאחרים ולקבוצות שתורמות לחברה. שימו לב שיש פעולה חתרנית בשקט מאחורי הקלעים חשוב שתראו את העניין שהכל לטובה. כמו כן יש להכין הכנות להתכונן למבחנים ולשמור על הבריאות.

מזל טלה

אתם בתקופה חדשה מרגישים שהכל הולך להשתנות בחייכם ולטובה כמו שחלמתם. פעילות חברתית עניפה. תוזמנו לבקר אצל חברים ותכירו חברים חדשים. אירועים חברתיים ואתם אכן מרכז הפעילות. הכל בסימן התחדשות ולבלוב, מה שמכניס לכם רוח חיים ואתגר. כמו כן כל דבר חדש דורש את ההתנתקות מהעבר. שימו לב שהכל אכן סגור כמו שצריך או יש עדין כמה דברים לסיים לקראת החדש הנפלא הזה.

מזל שור

נראה שאתם נהנים משיחות לעומק עם מקורבים ועומדים לקראת פגישה עם מקורבים מחו"ל או שהם אמורים להגיע לביקור. אתם נהנים לחדש את המגע. כמו כן יש פעילות רבה בתחום הקריירה שלכם. יש שריפה חזקה להשקיע ולקדם את שאיפותיכם באשר הם ובמיוחד – תמצאו סוג של קפיצה קדימה ותצליחו לקדם את העבודה שלב נוסף.

מזל תאומים

פעילות רבה קשורה לנסיעות ויש סיכוי לנסיעה לחו"ל. כמו כן למי שנמצא בלימודים התקופה דורשת השקעה בלימודים ונראה שתמצאו את קיצורי הדרך שיקפיצו אתכם קדימה בקומבינה טובה. כמו כן תרגישו סוג של תמיכה פסיכולוגית ותבינו את עצמיכם טוב יותר. רבים מכם נכנסתם לתקופה קצת מבלבלת לגבי מי שאתם רוצים להיות ואיפה אתם הולכים בקריירה. אין לזה תשובה- תשחררו ותזרמו – הכי טוב.

מזל סרטן

החודש  חשוב לתובנות פנימיות . יש פעילות בכספים והשקעות ונראה שתוכלו לעשות שינוי חשוב לטובה בכספים שלכם ושל אחרים. איך אתם עושים את זה? יש לכם חוש מעולה להשקיע טוב. כמו כן, נראה שאין לכם הרבה זמן לבלות, עכשיו הזמן לרצינות בכל השטחים. במשפחה – ילדים דורשים יותר  תשומת לב.

מזל אריה

זמן זה טוב בשני התחומים אחד בזוגיות, יש פעילות רבה לעשות בשניים. ולמי שאין זוגיות זה הזמן לחזר ולנסות . כמו כן תקופה שצורכת הרבה עבודה. חיי היום יום מוארים ויש ברכה בפרנסה עבודה וידיכם מלאות שילוב זה מביא עליה לכם בני ובנות המזל דרך עשייה משותפת ושילוב חברתי עם השפעה נעימה ומוצלחת בעבודה.

מזל בתולה

חודש נהדר בתחום העבודה נראה שאתם נחוצים ומלא הקיטור עובדים. בהחלט יש תשומת לב לעליה בעבודה ובחיי היום יום. החרוצים שירימו את העיניים גם יוכלו להתקדם מאד החודש ויש קפיצה במוניטין שלכם. תוכלו לקבל העלאה במשכורת בזכות החריצות המדהימה שלכם. כמו כן יש הרבה עניין דרך שותפויות ובני /בנות הזוג והכל ממשיך לטובה.

מזל מאזניים

פעילות רבה מצפה לכם החודש בתחום הרומנטי, בילויים הנאות זמן חופשי לחזר ולהיות מחוזר. פינוקים רבים מצפים לבני מאזניים החודש וגם שמחה מילדים. נראה  שגם נסיעות מפה לשם וגם אהבה מגיעה אליכם עד הבית. אז התכוננו לארח ולהנות בחברת אהובים. מילים טובות ומחמאות מסביב רק מעלות את המורל. כיף.

מזל עקרב

הפעילות העיקרית החודש קשורה לבית ולתנאי המגורים, יש הרבה מה לסדר אפילו שיפוץ או מעבר מומלץ. עבודה קשה תשתלם אפילו אם לא קל. המאמץ ישתלם. בגדול חשוב לשמור על תקשורת בונה עם מקורבים . אם תשמרו בבטן שום דבר לא יבנה. שימו לב למילים. יכולות לבנות ויכולות להרוס.  טיפ- קצת לשמן את המילים. לכבד את הצד השני ותראו שתוכלו לבנות לטובה. הכל לטובה.

מזל קשת.

חודש ינואר הוא חודש בו ברבה אנשים יבקשו את חברתכם הקורנת, כמו כן תהיו עסוקים בנסיעות וריצות לכל מיני מקומות. אכן יש גם נסיעה טובה שתקפיץ לכם את כל ההתנהלות לטובה. התקשורת במיטבה שימו לב גם להקשיב. רעיונות חדשים טובים ליחסים עם אחים ואחיות שלכם וחשוב לא לבוא לידי עימות, - שיתוף פעולה עם אחרים יניב פירות כמו כן רומנטיקה באויר.

 ולא לשכוח- הכל לטובה. חודש טוב ומבורך לכולם!

ליה לואיס

למי שמעוניין בתחזית אישית- מבצע לשנת 2013 במחיר מיוחד של 180 ₪ מוזמן להתקשר

050-4882889 או כיתבו למייל : lealewis3@gmail.com

לעוד מאמרים ותחזיות הכנסו לאתר: www.lialewis.co.il

 

 

 

 

 


תגובות למאמר

הוסף תגובה

שם:
אימייל:
נושא התגובה:
תגובה:

תגובות למאמר