ENGLISH

תחזית למזל טלה- 2012-13

תכונות האופי לפי השם   מהו יעודך?   תחזית שנה אישית   תחזית חודש אישי   תחזית יום אישי   משמעות יום הלידה   מה היית בגלגול הקודם   מי אתה באהבה ?   האות ראשונה בשמך ומשמעותה   התאמה זוגית

תחזית למזל טלה 2012-13 במזל טלה נמצא עכשיו כוכב אורנוס. כוכב זה גורם לטלאים ובמיוחד לשליש הראשון של המזל לעשות שינויים משמעותיים

תחזית למזל טלה 2012-13

במזל טלה נמצא עכשיו כוכב אורנוס. כוכב זה גורם לטלאים ובמיוחד לשליש הראשון של המזל לעשות שינויים משמעותיים בחייהם. שביל חייהם נכנס להתחלה מאתגרת שמשנה טוטלית את השאיפות שלהם בחיים. רוב הטלאים מיצו עניין ופונים לחדש לפחות במישור חשוב להם. הישן כבר לא משרת אותם יותר.

בנוסף בחודש אוקטובר 2012 יוצא סופית הכוכב שעשה קושי וגם  חישל אותם בתחום הזוגיות והשיתוף עם אחרים. השיעור הנלמד זה איך לחשוב קצת על הצד השני ולא רק על עצמו. איך להבשיל בסבלנות ולא להיות אימפולסיבי וקיצוני . ושהפשרה והאיפוק הם בסיס לשיתוף והרמוניה.

אהבה זוגיות וחיי הרגש

מחודש אוקטובר נוצרת הקלה ביחסים של בני ובנות טלה עם הצד השני. כלומר עם זוגיות ואהבה.

לפנויים הסיכויים להתחיל קשר חדש  כל יום אחרי אוקטובר, ואילו אלה שבזוגיות יצליחו להרגיש הקלה ושהם עברו את הקשיים ועכשיו אפשר  לזרום  בלי מעצורים.  הטלה ימצא עצמו רגוע  מתאושש והרמוני  וראוי לאהבה יותר מהשנתיים האחרונות.

עבודה פרנסה וקריירה

כוכב םלוטו- הבולדוזר של הכוכבים נמצא בבית הקריירה של הטלאים- אין ספק שאתם במלוא העוצמא משקיעים בעבודה ובשאיפות שלכם ולא עוזבים עד שיבנה משהוא לטווח וגדול. אתם בהתפתחות יפה . טיפ- התמידו לעבוד והשמיים הם הגבול. יש טלאים שרוצים לעשות שינוי בגדול ועדין לא עשו? מתאים במיוחד לטלאים שנולדו בתחילת אפריל. שינוי משמעותי עשוי לצוץ ותוכלו להצליח איתו והשמיים הם הגבול. לאט ובטוח . אין כמוכם באתגרים וחלוצים ויוזמים , פורצי דרך כשאחרים גורים את העבודה. בית הפרנסה נראה שהכל יציב יחסית, אך מומלץ לא לקחת הלוואות גדולות שלא תוכלו לעמוד בהם.

נפש בריאה בגוף בריא

נראה ששני כוכבים נפטון, וכירון נמצאים לטלה בית הנפש. הטלאים מוצאים עצמם מחטטים לעצמם בנפש וגם מנסים לתקן אם זה נפש ואם זה את הבריאות, יש כל הזמן עבודה עדינה של שמירה עד נפש בריאה בגוף בריא אם על עצמם ואם על אחרים. כוכבים אלו נמצאים בהמוניה יחסית ולכן אפשר לומר שיש הצלחה במישור זה.

היכן השפע השנה אצל הטלאים?

לטלאים כוכב השפע נמצא השנה בתחום התקשורת והנסיעות, נראה שיש דווקא הרבה תמיכה מהסביבה, קשר עם מקורבים ואחים ואחיות וגם נסיעות רבות קצרות ורחוקות. זמן להרחיב את הקשרים עם קרובי משפחה ודודנים והרבה שפע מוזרם דרך התקשורת.  מיולי 2012 יש סיכוי טוב שהטלאים יעשו שינויים במגורים וירחיבו את ביתם אם בצורה הפיזית ואם ירחיבו את הנפשות במשפחה. זמן לתוספת של ילדים בבית. המשפחה תביא הרבה נחת חופש ועניין.

 

ליה לואיס

 www.lialewis.co.il  077-3535159

Email: lealewis3@gmail.com

תחזית זו אינה מחליפה יעוץ אישי. זה יעוץ לכל המזל ,אך לך באופן אישי יש יחוד ושעת לידה ומיקום לידה שונה.

שנה טובה ומבורכת בהצלחה!

 


תגובות למאמר

הוסף תגובה

שם:
אימייל:
נושא התגובה:
תגובה:

תגובות למאמר

מזל טלה

תודה על התחזית. אמן!!! שהדברים בנושא הזוגיות יתממש.(כרגע אין לי בן זוג) בככל שנה הזאת יהיה מועילה וטובה . מאחלת שבת מבורכת וקסומה
רחלי זאבי 11:45:50  12-10-2012