ENGLISH

איך לחשוב חיובי?

תכונות האופי לפי השם   מהו יעודך?   תחזית שנה אישית   תחזית חודש אישי   תחזית יום אישי   משמעות יום הלידה   מה היית בגלגול הקודם   מי אתה באהבה ?   האות ראשונה בשמך ומשמעותה   התאמה זוגית

איך לחשוב חיובי? לפעמים אנו לכנסים ללחץ כשאנו לא מסתדרים עם ההורים או בן הזוג עד שאנו אומרים ו"מה אני צריך את זה"? ורוצים להיפרד.... הפרידה היא זמנית. הפרידה היא מעצמי ממקום שקשה לי לקבל . נכון לא צריך להגיע למכות או התעללות אחרת. אך יש להבין שכל אחד בחיינו הוא למטרה ללמוד על עצמי. הוא מראה למי שאני.

איך לחשוב חיובי? לפעמים אנו נכנסים ללחץ כשאנו לא מסתדרים עם ההורים או בן הזוג עד שאנו אומרים ו"מה אני צריך את זה"? ורוצים להיפרד....

הפרידה היא זמנית. הפרידה היא מעצמי ממקום שקשה לי לקבל . נכון לא צריך להגיע למכות או התעללות אחרת. אך יש להבין שכל אחד בחיינו הוא למטרה ללמוד על עצמי. הוא מראה למי שאני.

דמיון מודרך זו משאיר אותך באוויר וגורם לך לחוות אכזבה. יש להזהר מספרים סיגנון "הסוד". אין את ההדרכה המתאימה וזה אכזרי.

רק ע"י מחשבה מבוקרת אפשר להגיע לחשיבה חיובית. הוויה, החשיבה מתהווה בהווה.

איך עושים את זה. ? הרי הגענו לכך שהבנו שמחשבה יוצרת מציאות. ולוקח כחצי שנה מאז המחשבה להרגיש את זה פיזית-  בגוף במציאות. אז בואו נתחיל בהודיה על כל הטוב שיש. לברך.

ובאמת תודה שאת/ה קוראים את זה עכשיו כי כאן אני ממלאת את שליחותי וזה הוא גמולי, ואני שמחה בחלקי.

איך? איך אסלח לאדם הזה שהפך את חיי? איך אוהב את חמותי שאני הרי לא סובל אותה,? איך לראות חיובי אצל משהו שהוא רק שלילי?. להבין קודם כל שכולנו אחד וגם אנחנו היינו פעם במקום הזה.. והוא מבחנתנו בוסר... כמו פרי לא בשל שעוד לא רואים בו את המתיקות. אז מה עושים כשרואים פרי בוסר? מחכים. מבינים. פה המקום ללמוד. להבין ולהפנים שכולנו פעם עברנו התבזות, נבגדות, וחולי.... .

הרי אדם נקמן נהיה מריר( שתו לי, אכלו לי, עשו לי) . במחשבות אילו אנו יוצאים מעגלים חדשים במוח שמתחילים להתחזק ומחזקים את השלילי......

עלינו להבין שהמוח הוא רק צינור להעברת מידע, הוא מערכת חשמלית שמגיבה

לחשיבה ומודעות שהיא חיצונית למוח.

החושים שלנו קולטים וחושבים דברים שמלעיטים אותנו כדי שנקנה . צריך מאד להיזהר ולהמשיך להקשיב לקול הפנימי. ומצד שני, איך שאנו יכולים לתכנת אותו מחדש שיגיב ויעביר תשדורות חיוביים.  אני ראיתי בפייסבוק המון אנרגיה חיובית ברכות ותפילות ונעניתי להם, בחרתי להתחבר לאנרגיה שתזין אותי בהתרגשות מופלאה שהיא מעל ומעבר בדברים הרגילים שאנו רגילים. לחפש את הטוב, את האהבה . וגם לתת לייק והערה, שיותר מהערה היא הארה, וכך נוצרו לי בראש מחשבות טובות יותר, חוטים חדשים שיכולים לקלוט מסרים . עכשיו אחרי כשנה וחצי מודה לאתר הזה ולכם החברים שלי שתמיד עוזרים עם מילה טובה וחשיבה חיובית. ואלה שלא פשוט מסננת בנתיים או לא מגיבה, אך לא כועסת. מבינה- הם בוסר, עדיף לא לגעת.

כל קליטה במוח  ההטמעה היא בלילה.


אדם מצהיר: "אני לא בנוי לזוגיות"- זה לא נכון. רווקות שלא מגדלות ילדים לא מביאות ילדים לבד..לא. חבל !? ילדים, זוגיות ועבודה מפתחים את האדם, מלמדים אותו להתפתח. מחשבה והחלטה משותפת עוזרים לא לעשות טעויות בשיפוט. תקשורת נכונה עוזרת להוריד דימיונות שוא מהמחשבה. היית לי לקוחה שאמרה "הוא בטח לא רוצה אותי" הוא אמר ככה.... ומצד שני אמר ככה....אז מה עלי לחשוב? רק חיובי. אסור לתת למחשבות עייפות ותבניות.

 כי המוח מסוגל לבנות כל דבר ולהתגמש

ולהעביר כל מסר שהוא. אנו נכנעים לרגש הזה. הציניות מרדימה ואז אתה מתחיל לשנוא את עצמך שלא עשית משהו. ומכאן ....

מה עןשים? לומדים- בואו נבין כבר עכשיו  ונתחיל ללמוד . מתחילים בהודיה, עוברים לברכה למשהו, ויושבים להתחבר לברכות ודברים שבאים באהבה .

לא  נתקבע על המכשולים בדרך כי יש פיתרון לכל דבר. בואו נהפוך עולמות , שלנו ושל אחרים לטובים יותר... מי איתי?

בברכה,

ליה לואיס

Lealewis3@gmail.com

 077-3535159 תל אביב

תודה למרכז מודעות ולרב אריק נווה.

 


תגובות למאמר

הוסף תגובה

שם:
אימייל:
נושא התגובה:
תגובה:

תגובות למאמר