ENGLISH

כל מזל והתחפושת המתאימה לו

תכונות האופי לפי השם   מהו יעודך?   תחזית שנה אישית   תחזית חודש אישי   תחזית יום אישי   משמעות יום הלידה   מה היית בגלגול הקודם   מי אתה באהבה ?   האות ראשונה בשמך ומשמעותה   התאמה זוגית

לכבוד פורים- כל מזל והתחפושת המתאימה לו למזל טלה יש אופי של ילד שמח, הוא מוסיף לכל מסיבה ותמיד נראה טוב.הוא מרוכז בעצמו ואוהב תשומת לב של המין השני.התחפושות המתאימות לו ביותר הן של תינוקות וילדים – בילבי, פיטר פן,או של המין השני, איזה יפיופה , דוגמנית, ולאישה איזה גבר עם עניבה.הטלה ידאג שהתחפושת תראה טוב תפורה ומושקעת .

כל מזל והתחפושת המתאימה לו

 

מזל טלה

למזל טלה יש אופי של ילד שמח, הוא מוסיף לכל מסיבה ותמיד נראה טוב.הוא מרוכז בעצמו ואוהב תשומת לב של המין השני.התחפושות המתאימות לו ביותר הן של תינוקות וילדים – בילבי, פיטר פן,או של המין השני, איזה יפיופה , דוגמנית, ולאישה איזה גבר עם עניבה.הטלה ידאג שהתחפושת תראה טוב תפורה ומושקעת .

 

מזל שור

מזל שור אוהב להרגיש נוח. הוא יתחפש במינימום רק להרגיש נוח עם הסביבה.התחפושת הנוחה לו, היא אביזר אחד מיוחד, כמו כובע- עניבה או איפור.כעיקרון , יאהב, תחפושת אומנותית , אסטטית ונוחה. אפילו לכורסה.

 

מזל תאומים-

האופי המעניין של התאומים חייב תחפושת שתעניין את כולם. הוא קל תנועה- אז תחפושות כמו ציפורים דבורים ומלאכים, או תחפושות שצד אחד גבר צד שני אישה, דוורים, סוחרים, נהגים, דמויות מהטלוויזיה,  וכיד הדמיון הטובה עליהם. מה שבטוח הם יעניינו אותך בתחפושת שלהם.

 

מזל סרטן

יש אופי סנטימנטלי, הם לא יתביישו להתחפש ולמשוך קצת תשומת לב, דמויות מההיסטורי, יתאימו להם, מנהיגים – ערבים- קדאפי?:), צרלי צאפלין, ועוד, חוץ מזה הם יתחפשו לכל הקשור לאוכל- שף, מוכר ממתקים, פיצה,הסרטנים יעדיפו להתחפש גם לרקדנית בטן, וגבר לאישה, ציצים מודגשים והרבה צחוק. חוש ההומור הטוב שלהם יוצא החוצה, ויגרמו לך לחייך על בטוח.

 

מזל אריה

האריות אוהבים תשומת לב ובגדול. החג הזה הוא כמעט רק בשבילם. ם מוכנים לשחק ולהתחפש כל השנה. אז מה שיותר בומבסטי, גדול ומרשים.תחפושות של מלך ומלכה, תחפושות של זהב ויהלומים. תחפושות של יוקרה, של מפורסמים ומפורסמים. העיקר שישימו לב  ויאבו את ההופעה.

 

מזל בתולה

מזל בתולה אוהב מסיבות אקשן ודרמה, אך ביישן וצנוע. אז ישתתף בכיף והתחפושות המתאימות לו הן: נזיר, נזירה, זמר, זמרת , טבח, רקדן, איש במסיכה מפחידה, מלאך המוות, או סתם פשוט עם, עבד, כושי, משרתת, מנקה, צייר , או שחקן מפורסם, סופר מן ספיידר מן, ופופאי, רופא , אח, או פצוע. או חיות למיניהם.

 

מזל מאזניים

היפים והנחמדים שבחבורה, ירצו הופעה מושכת, יפה ולא ירצו להתחפש לבד.אם תראו זוג לבושים אותו הדבר, בוודאי מזל מאזניים בסיפור. רומאו ויוליה, שופט, מנהיג מפורסם, דוגמנית, , תחפושת סקסית, כמו  טרזן וג'יין, תלבושות עמים. מרלין מונרו, וכל הנשים המפתות.

 

מזל עקרב

העקרבים או באים לבושים טיפ טופ עד שלא יזהו אותם או לא יתחפשו כלל. ואם כן אז יתאים להם כל השטח שיבליט את מיניותם.  תחפושת צמודה שיראו כמה הגוף שלהם מושלם וסקסי. כמו נמר. , זונה, גבר לאישה ושאה לגבר, קוקסינלים , עירום, מוכר ארטיקים בחוף הים, רקדנית, רקדנית בטן, פלמנקו, כמו כן, יחפשו לשודד פורץ ואנשי העולם התחתון, פנקיסטים בשחור ועם אביזר סאדו. מלאך המוות, שלד או מת בתכריכים.

 

מזל קשת,

הם אוהבי החופש והספורט, החיות והפעלולים, יתחפשו, לחיות בעיקר סוסים, נמרים וחיות מוכרות, או יעדיפו תחפושת של עמים: יפני, סיני, או ציידים, פיטר פן, מוסקטרים, קאובוי. דמויות של קרקס שיש בהן, קצת תעוזה וספורט, לוליין, מאלף אריות, ספורטאי.תחפושת מעוררת השראה זה בטוח, הם אוהבים תשומת לב, ודם אנשי דת, אפיפיור, שופט, כומר .

 

מזל גדי,

יתחפש  לעצמו ופשוט . לא מחפשים את הכותרות  משהוא שקט.איש מפורסם- מנהיג- קדאפי, ביבי, הבנות יכולות להתחפש לסבתות סבים, ונשים זקנים, או ילדים ותינוקות, ספיידרן מן, סופר מן, ומה שמקובל יעלה במיוחד. עוזרת בית, רופא או זמרת,.כעיקרון מספיק להם איזו מסכה או כובע.

 

מזל דלי

הדליים אוהבים להפתיע. הם מתחפשים למשהו מקורי, כמו רמזור או אנטנה.,ימציאו משהוא שיהמם את כולם. ועלול לזכות הפרסים ראשונים על מקוריות.ישתלב, וייהנה מהפורים והחברים. תחפושת כמו שלו לא תהיה לאף אחד. מכונית או מכשיר סלולארי, דיילת אויר , או מלאך, יהיה מעניין במה יפתיעו.

 

מזל דגים

זה החג שלכם. כשנכנס אדר מרבים בשמחה, בוא בזמן יום ההולדת שלהם ואלוהים ציווה- "עד לא ידע" הם אלופים בזה. אז שלל צבעי הקשת של תחפושות, הם ישקיעו בתחפושת מלאה יפה ומסתורית. יש סיכוי שלא תכירו אותם. ליצנים למיניהם, ומעבר.הקרנבל בריו נתאים למזל דגים- צבעוני וחי, רבים מהם מוכנים ללכת ללא בגדים רבים: אז טרזן, שחיין, רקדנית גוגו, בלבוש חושפני וסקסי יהיו מקסימים.

 

 תגובות למאמר

הוסף תגובה

שם:
אימייל:
נושא התגובה:
תגובה:

תגובות למאמר

מפגר
כככל 13:00:50  14-02-2014

מפגר
כככל 13:00:49  14-02-2014

בדיקה נסיון

אחת שתיים שלוש נסיון
אילן טוביה 10:12:35  03-02-2013