ENGLISH

על המלאכים ומלאכתם? האם הם בני אנוש? האם אתה מלאך?

תכונות האופי לפי השם   מהו יעודך?   תחזית שנה אישית   תחזית חודש אישי   תחזית יום אישי   משמעות יום הלידה   מה היית בגלגול הקודם   מי אתה באהבה ?   האות ראשונה בשמך ומשמעותה   התאמה זוגית

הצורה והגודל של הכנפיים המלאכיות,יכולות ללמד הרבה על המהות של המלאך האנושי,אם הוא בבסיסו נועד לספק הגנה,שמירה או עשייה.והתדר בא לידי ביטוי בצורה,תבנית וצבעים אשר אינסופיים כמו גם האפשרויות והייעודים של היצורים המיוחדים האלה

על המלאכים ומלאכתם

  

 

האם אנו כבני אנוש יכולים להיות מלאכים?

הרבה נאמר על גזע המלאכים האנושיים וכמה מהתיאוריות עליהם יכולות להיחשב כמיתוסים פרי דמיונו של האדם.המפתח להבנה האמיתית של היצורים הללו,מתחיל בהתעוררות הפנימית של התודעה שלנו והתפיסה/ההבנה שבתוכנית האינסופית של אפשרויות הבריאה:אנחנו בני האנוש איננו היצורים האינטליגנטים היחידים.סתירת הרעיון הזה,תהיה כמעט כמו לטעון שכדור הארץ הוא מרכז יקום אשר נברא לבני אנוש בלבד.ישנם אינסוף ויכוחים סביב רעיון זה,אבל שוב,הניסיון להדגיש את הייחודיות שלנו כבני אנוש ביקום וכפסגת הבריאה,הוא ניסיון קלוש להגביל את כוחה של הבריאה והתהליך המגוון של השתלבות קוסמית של אינסוף אפשרויות.

האם זה תעתוע של דימיון? או ממש במציאות

   זה תמיד משעשע לחזות במאמצים של המוח האנושי להבין את הבלתי נתפס בעזרת מיתוג והגבלה.אך זה איננו משנה את העובדה שישנם צירים שונים של אבולוציה אשר להם תפקיד בדרמה הקוסמית דרך ספקטרום רחב של גלגולי נשמות. העיקרון המפורסם :"אני חושב משמע אני קיים",הוא תרגול פילוסופי נפלא,אך גורם לנו להגביל את המציאות המיידית שלנו לזו הנמצאת כאן ועכשיו.אחרי הכול,האם אנו יכולים להוכיח משהו שאיננו יכולים להגדיר כפיזיקאלי?המוח האמפירי נוטה להגביל את האפשרות של קיום הבורא דרך המסנן של הדמיון המוגבל שלנו.

 

האם יש להם רצון עצמי?

   אנחנו מכירים בבעלי חיים כשייכים לממלכה אחרת מבני האדם;כתוצאה מכך אנחנו מבינים ומקבלים את מקומם בעולם,תחת פרספקטיבה של תועלת,לפעמים שוכחים את המסתורין והקדושה המשמעותיים של כל צורות החיים.יש המקבלים את האפשרות לקיומם של מלאכים,אך כיצורים  רוחניים ללא כוח רצון וכמשרתי המציאות הרוחנית בלבד.אך האפשרות שגזעים וזנים אחרים משתפים פעולה במארג הקוסמי של היקום לרוב מטופלת בהתעלמות או הכחשה ללא הכרה נוספת.

 

   חוסר הבנה נוסף שמתעורר,הוא הבלבול שסובב את ההבנה של המושגים נפילים,התגלמות מלאכים ומלאכים שסרחו (fallen angels).אלה אינם אותו דבר.החוט המקשר היחיד ביניהם הוא העובדה שכולם יצורים הנגזרים ממלכת המלאכים. 

האם את/ה מזוהה עם ההגדרות של מלאך אנושי?

  ההבדל בין בן אנוש רגיל לבין מלאך בן אנוש לא מובחנת מייד במראה החיצוני שלהם,אלא במבנה הפנימי,הרגשי,הפסיכולוגי והרוחני;כמו גם בתגובתם ויחסם לסביבה.הם לא בהכרח נחשבים בני כלאיים כשלעצמם,אך הם ישאו משימות רבות פנים כיעוד לחיים.זה אומר שהם יצטרכו לעבור וללמוד שיעורים הנובעים מהתגשמות במציאות דואלית,בזמן ביצוע משימות אשר ניתנות במקור ליצורים על טבעיים כגון מלאכים טהורים.הם לא,תחת כל נסיבות,נחשבים לטעות מקרית של הבורא.מלאכים בני אנוש נמצאים כאן כי יש להם יש להם תפקיד מאוד ספציפי וייחודי למלא על כדור הארץ,בזמן הזה,של שינויים מתמידים.

 

   בהגדרה פשוטה,מלאך בן אנוש הוא נגזר משושלת המלאכים,המתגלגל בגוף פיזי.

   חד משמעי הוא,שזרע של מלאך אנושי,כמו גם זה של נשמות חוצניות,מתחיל את חייו,באופן כללי,עם מספר שונה של רצועות די אן אי רוחני פעיל,במקום הסליל הדואלי של הדי אן אי המצוי.כל זוג רצועות די אן אי נוסף,שיש למלאך האנושי,מגיב לאחד או יותר מנטיות וכישרונות רוחניים שאפשר להגשים בחיים.הרבה מלאכים בני אנוש צריכים קצת יותר זמן להסתגל לקיום האנושי בהשוואה לילדים הרגילים ועקב כך יש להם מאפיינים בספקטרום רחב ומעניין,אשר עלולים לגרום להם להרגיש מוזרים או לפתח את ההרגשה שהם אינם שייכים.בדרך כלל,הם רגישים מאוד ואמפתים מטבעם.הרצון לעזור שמוטבע בהם,בהכרח יציב אותם במצבים מסובכים ובמערכות יחסים בעייתיות ומאתגרות.

האם המלאכים אומרים – לא?

   באפיונם ההתנהגותי הכללי,יש להם בעיה רצינית להגיד לא,ועליהם ללמוד כיצד להתמודד עם אנשים אגרסיביים ובעלי נטייה לכפות את עצמם.הם נוטים לחוש אשמים בקבלת עזרה מהזולת.הם נמנעים מלקיים מערכות יחסים דו צדדיות עם מכורים או אלכוהוליסטים.ומכיוון שאינם יכולים להגיד בקלות לא,הם נוטים להישאר במערכות יחסים זמן ממושך יותר מהאדם הממוצע.

 

   הרבה מלאכים בני אנוש מתמודדים עם אתגרים בריאותיים.הם נוטים לרגישות לאנרגיות סביבתיות,מאכלים ונוטים לפעמים לאלרגיות בלתי מוסברות.

 

במה מלאכתם?

   מלאכים אנושיים לעיתים חשים שהם נקראים למקצועות הכרוכים במתן עזרה,כאשר הם בדרך כלל מרפאים מעולים,יועצים,מורים והומניטאריים.הם מתחייבים למטרות נעלות ולעיתים קרובות קושרים אותן בעקרונות האתיים האישיים שלהם,ומגנים עליהם בקנאות.הם יהיו אומללים בעבודה אצל מעסיק או חברה לא אתיים,או בעבודה שלא הולמת את האנרגיות היצירתיות או מגוננות שלהם.

 

האם יש להם כנפיים?

   עוד תפיסה מוטעית לגבי מלאכים בני אנוש קשורה לכנפיים שלהם.שלא כמו יצורים מכונפים אחרים,הכנפיים של מלאכים בני אנוש הן רוחניות ולא מעוצבות לתעופה,אם כי הן יכולות להביא תועלת למי שיהיה ער לאפשרויות הבלתי מוגבלות של חלימה צלולה ומסעות אסטראליים.לכנפיים של המלאך האנושי יש שימושים שונים והן מעוצבות לספק הגנה,ברכה ולסייע בהפצת התדר האישי של המלאך האנושי.מספר הכנפיים,צורתם וגודלן נובעות אף הן מהתדר האישי והתווך המיימדי של התדר וכך,למשל,למלאך רגיל יהיו שתי כנפיים ולשרף שש ויותר.    

 

   הצורה והגודל של הכנפיים המלאכיות,יכולות ללמד הרבה על המהות של המלאך האנושי,אם הוא בבסיסו נועד לספק הגנה,שמירה או עשייה.והתדר בא לידי ביטוי בצורה,תבנית וצבעים אשר אינסופיים כמו גם האפשרויות והייעודים של היצורים המיוחדים האלה.גודל הכנפיים משתנה גם עם הגיל,אך חשוב מכך - עולה בקנה אחד עם התעוררות הכישורים הרוחניים וככל שימלאו יותר תפקידים וייעודים.

 

   ההילות של המלאכים האנושיים,באופן טבעי צבעוניות ובעלות רדיוס גדול יותר מאשר לבן אנוש ממוצע.הן גם מתרחבות בקלות,בהתאם ליכולת הריכוז שפותחה במהלך החיים.

 

תודה לאושרית המלאכית ולפרדי המדריך הנפלא שאפשר לי להאמין. האין זה קסם?

 

ליה

 

לעוד ... הכנס ל"מאמרים"

 

  • ליה , התמזל מזלי והכרתי בחיי אנשים כמלאכים :-)
    יום 9 ינואר‏ בשעה 16:45‏ ·  ·  1
  • Rakefet Amsalem הי ליה, כבני אדם אנו חושבים שרק הישויות הנראות לעין קיימות, לצורך העניין ילדים לא משוחדים (למרות שהיום כבר לא מאפשרים לילדים לחוות ולראות דברים שבנסתר-למעט אלה שלומדים בבתי ספר אנתרופסופיים לדוגמא) אך כל מי שלא חושש מהנסתר ועושה עבודה רוחנית כדרך חיים יודע כמובן שהישויות האחרות קיימות ונמצאות אך מניסיון בעולם כה "מזוהם" כשלנו צריך לעשות הרבה עבודה להישאר ולהיות מחובר ורק הניקיון הפיסי והנפשי מאפשר לחוות חוויות עמוקות מהסוג עליו מדובר (-:
    יום 9 ינואר‏ בשעה 17:15‏ ·  ·  1
  • Noa Levy Kolker אני חייבת להודות שלא קל לי עם המחשבות הללו. למוח האנושי שלי מעט קשה להתמודד עם חשיבה מופשטת זו.

תגובות למאמר

הוסף תגובה

שם:
אימייל:
נושא התגובה:
תגובה:

תגובות למאמר

That not what we are

צריך להיזהר עם המילה הזאת, בימינו צריך לשמור עליה באנונימיות מוחלטת ולהיזהר בכינויי אנשים בצורה זו... אכן הם קיימים אך יש לשמור על סודיותם. לא סתם נאמר על אנשים שתורמים שהוטל עליהם לעשות זאת ב"סתר". מאופיינים ברגישות יתר לסביבה, נדירים מאוד חשים את עוצמת החיים ומקרים שקורים לידם, מרגישים אנשים בעוצמות גדולות מאוד. יודעים את סוד החיים. אנא שימרו עליהם ביותר, בעיקר על ילדים קטנים ותמימים ובעיקר על אימהות ונשים.
Mistik 5:15:15  06-09-2014