ENGLISH

על המזל הניסים והנצחון של חנוכה

תכונות האופי לפי השם   מהו יעודך?   תחזית שנה אישית   תחזית חודש אישי   תחזית יום אישי   משמעות יום הלידה   מה היית בגלגול הקודם   מי אתה באהבה ?   האות ראשונה בשמך ומשמעותה   התאמה זוגית

מהו נס? כיצד מנצחים את המלחמות שלנו? מה מזמעות החג ולהלן: חודש חשוון הוא החודש בו עובר מזל עקרב למזל קשת. מזל במזל עקרב תמיד לא קל לנו. האנרגיה קיצונית וגם הרסנית.. האותיות הן "ד" ו" נ" אשר מסמלות את הדלות והנפילה. כשנכנס מזל קשת נכנסות האותיות "ס" ו"ג". עם המזל קשת? ועוד

על החנוכה ומה אנו יכולים ללמוד על עצמינו בחג זה?

האם לנו יקרו ניסים? היכן נראה את האור? מהו נס?

איך נמשוך את ההצלחה והשפע לחיינו?

ח' נרות והלכה כבית הלל (הלכה לבית הלל) זה פירוש השם.

שורש המילה נס מהמילה לנוס- לברוח. לנוס מהטבע שלו ולהתעלות מעליו. שינוי זה מתרחש אצל האדם ומשנה את דרך חוקי הטבע.

זה אירוע לא אקראי, - אלא אירוע שאומר "וואו" זה לא היה קורה כך סתם. וגורם לנו את ההרגשה של עירוב עליון. רגע של מעבר.

אתן לכם דוגמא לנס אחד שקרה לי השנה, אחד מכמה...

" בין בייתי שבבניין עירוני רגיל בתל אביב לבניין השכן יש עץ פיקוס ששתול בשטח שלהם. כל פעם שהוא גדל הוא שולח ענפים לכיוון השטח אצלנו בבניין. פעם בחודש מגיע גנן וקוצץ את הענפים, כשיש להם אישה מרשעת שאומרת לגנן תקצוץ ככה וככה ולא בצד השני אצלנו. היות ואני אחראית לבד על הגינון בצד שלנו, התפללתי שאולי יגזום את הצד שלנו פעם אחת . אני יוצאת אחרי שעה ואני רואה שהכל קצוץ ואף נוקה ביסודיות. .... וואו , האין זה נס? שנים אני גוזמת בעצמי את ענפי העץ "

בחנוכה אנו מקבלים את הכוח ליצור ניסים בחיינו, ולהתחבר למקור הזרימה של השפע ואנרגית החיים. ידוע שמזל קשת וכוכב צדק השליט עליו הם בעלי המזל הגבוהה ביותר. מי שהולך לפתאום מוצא שרשרת יהלומים... מזל קשת.  זהו החודש בו המזל הוא חיובי, רואים טוב יותר ומאמינים האור והניסים משפיעים על אופטימיות אישית וכוח לנצח כל דבר. כך מושכים גם את ההצלחה והשפע לחיינו.  זה הוא המזל שמביא אלינו כמו הקשת בענן את 7 התדרים (הצבעים) לעולמינו ממקור השפע האלוהי.

על חודש חשוון מר חשוון

ולהלן: חודש חשוון הוא החודש בו עובר מזל עקרב למזל קשת.
מזל במזל עקרב תמיד לא קל לנו. האנרגיה קיצונית וגם הרסנית.. האותיות הן "ד" ו" נ" אשר מסמלות את הדלות והנפילה. כשנכנס מזל קשת נכנסות האותיות "ס" ו"ג". כאן האותיות נותנות לנו אחרי הדלת את האות גמל לגמילות חסדים, או גומל דלים, והאות סמך באה לסמוך נופלים. מזל קשת בא כמזל משקם ונותן טוב בין מזל העקרב לגדי. זוהי פרשת השבוע שבאה הקשת אחרי המבול. המבול של מזל עקרב והקשת למזל קשת. הקשת תפקידה להוריד חסדים ואנרגיה מרפאה וטובה לכדור הארץ.

על האור? מהו מקור האור? ואיך הוא משפיע לאור בחיינו? האם ננצח במלחמות?

בחנוכה אנו מדליקים את הנרות כסמל להורדת אור מעולמות גבוהים לאור בבתינו. להזכיר לנו את נס פך השמן . בזמן ההדלקה אנו מושכים אורות לעולמינו החומרי, אורות שבכוחן להיטיב עם חיינו ועוזר לנו להתגבר על המלחמות והמכשולים. זמן לנצח את המלחמות שלנו עם עצמינו, את מלחמת הפרנסה, הבריאות, ומערכות היחסים שלנו עם אחרים ועם עצמינו. זה הזמן להתפתחות אישית מנצחת שמביאה לנו חיים מספקים ומלאי סיפוק.

האם גם אתם חוויתם נס ורוצים לשתף אותנו? מוזמנים לשתף ...

באהבה  , ליה לואיס

למאמר נוסף בנושא

תגובות:

שרה אלון לא בכדי ובנס התמלא השמן 8 ימים בכד השמן בחנוכה. במילה השמן =לנשמה , בכל פעם אנו אמורים להבעיר את האבוקה בחיינו , מחדש . ואני מאמינה שנס חנוכה משמן מנחה , את הנשמה לדרכים של הארה וראיה חדשה לצמיחה גדילה ועשיית הנסים היא האמונה שבתוכינו לדרך מוארת מאירה וחיובית תודה ליה תבורכי על הכתוב אוהבת מאוד חיבוק עטוף באור מאיר ומואר לך ולכל הסובבים אותך , לכל היקום.

חיה משעני פנג שוואי אהבתי את הפירוש של המילה חנוכה, ח' נרות והלכה כבית הלל, זה מאוד יפה. ונכון אור הנרות בא להזכיר לנו להאיר את הסביבה שלנו כי האור מביא איתו שמחה ופעולה. יפה כתבת ליה.

ריקה פדרו-שוהם חנוכה הוא חג באמת מיוחד שמכניס אור תרתי משמע לביתנולהאיר את הסביבה שלנו כי האור מביא איתו שמחה ופעולה. יפה כתבת ליה.

 


תגובות למאמר

הוסף תגובה

שם:
אימייל:
נושא התגובה:
תגובה:

תגובות למאמר