ENGLISH

מה יהיה עם מזל שור השנה? 2011-2012

תכונות האופי לפי השם   מהו יעודך?   תחזית שנה אישית   תחזית חודש אישי   תחזית יום אישי   משמעות יום הלידה   מה היית בגלגול הקודם   מי אתה באהבה ?   האות ראשונה בשמך ומשמעותה   התאמה זוגית

היכן השפע השנה בחיי השוורים? היות וכובב יופיטר ,כוכב השפע במזל שור השנה השוורים חווים את השפע על בשרם. על אישיותם. החיוך ישאר הרבה על פניהם השנה. הם ירגישו פשוט טוב וימשכו אליהם אנשים בשפע.

מה יהיה איתי השנה? במה להשקיע וממה להיזהר?

 

תחזית שנתית למזלות 2011-2012

 

מזל שור

 

 

היכן השפע השנה בחיי השוורים?

היות וכובב יופיטר ,כוכב השפע במזל שור השנה השוורים חווים את השפע על בשרם. על אישיותם. החיוך ישאר הרבה על פניהם השנה. הם ירגישו פשוט טוב וימשכו אליהם אנשים בשפע. יתרחבו בעיקר בתחום הריגשי, יותר אהבה שמחות והגדלת משפחה: חתונות, בר מצוות, לידות והריונות. שמחות ריקודים אוכל ושתיה. כן גם להזהר לא להשמין,...., השוורים יראות התפתחות חיובית גם בהשקפת החיים שלהם דרך לימודים או נסיעות . נסיעות בארץ ובחו"ל. אין ספק שיוכלו להשפיע על אחרים בידע שכבר צברו ו... בואו לשמוח איתם. רק טוב.  כמו כן יש להזהר לא להיות יותר מדי אופטימיים. אם יש נטיה לבזבוז וחורים בכיס, גם זה יגדל. להזהר מהימורים וסיכונים מיותרים.

מיוני 2012 כוכב יופיטר עובר לבית הפרנסה שלהם- וכאן יש בשורות טובות בטחום הפרנסה. אכן הם עבדו קשה כבר שנתיים ורוצים לראות יותר כסף, אז הכונו ליותר.  גם ההוצאות עולות, תהנו.

 

היכן להיזהר? היכן העיכובים היכן נדרש איפוק?

בית המקצועיות והעבודה שלהם בשירות אחרים דורש עדין איפוק, אחריות , והשקעה. יש דרישה מאד גבוהה של מקצועיות ללא פשרות ואין קיצורי דרך. רק התמדה תבורך. עד אוקטובר 2012 עדין דרושה השקעה בעבודה ורק אז תוכלו לעבור לשלב הבא. הכל משתלם בסוף.

 

היכן המהפכות והקשר לכולם – לקבוצות ופוליטיקה?

השוורים נכנסים לתחום המודעות והרוחניות יחד עם כוכב פלוטו אשר יושב אצלם בבית הלימודים הגבוהים וחכמת החיים וחו"ל. כאן נמצא את השוורים משקיעים ללא לאות להבין עוד ועוד פילוסופיה וחכמה. יש שאף ירצו לשנות את פני החברה בצד הרוחני ו"להטיף" לעולם טוב וחכם יותר. יחד עם זה יתכן שפשוט יהיה חשוב להם שישמעו את דעתם. חלק ירצו לשנות את עולמם הרוחני במיוחד ילידי סוף אפריל תחילת מאי. יש סיכוי אף לחזרה בתשובה או שאלה. 

 

חברה ופוליטיקה- יתחילו להוציא את השור מהבית. נראה שהם נרתמים לעזור בקבוצות חברתיות וקצת יותר מסביבה המוכרת להם. השוורים יכירו אנשים מקסימים חדשים וירצו לשתף איתם פעולה. עולם חדש נפתח בפניהם והתגובה נפלאה מלאת אהבה ונינוחה.

 

היכן ניתן לעבוד ולטפל ולהשפיע?

כאן העבודה הרגשית הטיפול והטיפוח בא בהיבט החברתי. תכירו חברים שונים והמעגלים שלכם יתרחבו וידידים שלכם ירצו וידרשו שתשמרו איתם על קשר. הקשרים האלה יהיו עבודה לקבל ללא ביקורת אנשים ולעשות עבודה פנימית שלכל אחד יש צד טוב שאליו הוא יכול להתחבר ולאהוב.  הבנה שכולנו אחד "ואהבת יעך כמוך".

 

ומה קורה באהבה וזוגיות?

מזל שור מזל נוח ויציב בזוגיות. שנים קודמות נוצר קצת בלבול בחיי הרגש שלכם.

השנה נכנס כוכב יופיטר המיטיב הידוע , למזלכם.  חיי הרגש של השור פורחים במצבים שכאלה.  כך שאין דאגה. הכל יזרום בנחת לאלה שיש קשר ,ולאלה שאין קשר אישי יכולים להיכנס לקשר מעולה השנה, במיוחד דרך חברה וקשרים חברתיים. זו שנה נפלא לשמחות חתונות וקשרים בארץ וחו"ל. יחד עם זה יהיו שוורים שהיו הרבה זמן בזוגיות אינטנסיבית השנה ירגישו את ההיפך הגמור. חופש אישי, וחופש פעולה. כשהכוכב המיטיב  מטייל במזלכם- עד יוני 2012 ההזדמנויות פתוחות ובגדול. אל תשכחו להזמין אותי לחתונה.:)

 

הערה חשובה- אם ידוע לך מזל השעה יש לקרוא את המזל הנוסף . לשאלות נוספות או לקביעת פגישה אישית  מוזמנים להתקשר 03-5220343

בברכת אור ואהבה   ליה.

 

 

 


תגובות למאמר

הוסף תגובה

שם:
אימייל:
נושא התגובה:
תגובה:

תגובות למאמר