ENGLISH

תחזית שנתית למזל מאזניים 2011-2012

תכונות האופי לפי השם   מהו יעודך?   תחזית שנה אישית   תחזית חודש אישי   תחזית יום אישי   משמעות יום הלידה   מה היית בגלגול הקודם   מי אתה באהבה ?   האות ראשונה בשמך ומשמעותה   התאמה זוגית

היכן השפע אצל בני ובנות מזל מאזניים? כוכב יופיטר כוכב שמביא שפע והתרחבות נמצא אצל המאזניים כבר כמה חודשים בבית הפסיכולוגיה, הכספים שבאים שלא מפרנסה, השקעות, ביטוחים,

מה יהיה איתי השנה? במה להשקיע וממה להזהר?

 

תחזית שנתית למזלות 2011-2012

 

מזל מאזניים 

 

היכן השפע אצל בני ובנות מזל מאזניים?

כוכב יופיטר כוכב שמביא שפע והתרחבות נמצא אצל המאזניים כבר כמה חודשים בבית הפסיכולוגיה, הכספים שבאים שלא מפרנסה, השקעות, ביטוחים, בני זוג, ירושות וכו' ומשפיע טוב על המאזניים בתחומים אלה. השקעות יניבו פרי, כלומר עכשיו תבינו היכן השקעתם נכון. כי התוצאות מגיעות. אם השקעתם באחרים מהם הישועה.

 

היכן צריך להיזהר ולשים גבולות?

כוכב שבתאי כבר כשנה וחצי במזלכם וגורם לכם להבין שאין לאן לרוץ, הרבה השקעה בלי הרבה תוצאות. החלק הרגשי חסר אך יש התקדמות בעבודה. המאזניים מרגישים אחריות כלפי אחרים, חלק מקבלים תפקידים נפלאים בעבודה, והעבודה זורמת, אך רגשית יש מועקה. – בשורות טובות.....הכל עובר עד אוקטובר 2012.  שם המשחק, סבלנות , בלי שינויים, ולעמוד על החוקים . אין קיצורי דרך...סטיה קטנה ממה שלקחתם על עצמכם ותשלמו. לא נורא- לומדים מכל דבר. ואין כמוכם חכמים.

 

היכן ניתן לעבוד ולטפל?

כוכב כירון ימצא בבית העבודה ובריאות. תצטרכו להראות מקצועיות. תוכלו לשפר את חיי היום יום רק עם השקעה וטיפול. תצטרכו לשים לב לדיוק ולפרטים ותוכלו להצליח לתת שירות מקצועי בעבודה. התחום הרוחני מתחיל לתת אותות ובהמשך כל תחומי האלטרנטיבי והרוחני / או לחילופין –תחום האומנות. יתאים לכם מאד להרבה שנים. בשנה זו תראו אכפתיות ומעשיות מתוך אמונה ותצליחו. כל תחום הבריאות ידרוש טיפול מיוחד כדי לאזן אתכם פיזית ומנטאלית. תצליחו לאזן בריאות שלכם ושל אחרים.

 

מה עם המהפכות ואירועים בלתי צפויים?

כוכב אורנוס נכנס לבית הזוגיות שלכם השנה ומשנה לכם את כל התמונה הזוגית . כלומר: בית הנישואין והזוגיות מקבל תפנית חדשה. יתכנו ניתוקים, ולמי שפנוי עשוי להכיר בהפתעה קשר מיוחד חדש ומרגש. הזוגיות יכולה להיות בסדר אז יש לראות הפתעות מכיוון של שותפים עסקיים. בכל מקרה הישן לא יוכל להישאר וזה הזמן ללכת קדימה ולתת להפתעות להיכנס לחיים החברתיים שלכם. בין כה אין זה בשליטתכם. לגבי מהפכות, נראה שיש התמרדות בתחום הבית והשותפים לחייכם ששיאה מגיעה ביוני 2012. הכל לטובה.

 

ומה עם זוגיות ואהבה?

מזל מאזניים הוא המזל של הזוגיות.  נולדתם להיות יחד ,  בטוב וברע, כשמאזניים לבד - הוא סובל.

השנה צריך ומומלץ להשקיע ביחסים הזוגיים, אי אפשר בלי להשקיע, ההשקעה היא אחריות ואיפוק. לחזור אחרי ניתוקים, או ללכת עם האמת שלכם ולחתוך.  השנה עדין נמצא כוכב שבתאי במזל מאזניים עד יוני 2012 לצעירים שבניכם הוא יוצר אתגרים ורצינות ואחריות כלפי בן הזוג , לבוגרים שלמדו כבר מניסיון יביא את הפירות ההערכה והצלחה. לאלה שרוצים להתחתן מאהבה, מומלץ לשבת בשקט.  כוכב אורנוס שנכנס לבית הזוגיות יהפוך לכם את המצב שהיה. למי שפנוי עשוי להכיר לפתע ולהתחתן במהירות, ולמי שבקשר זוגי עשוי להביא ניתוקים. הפתעות יגיעו הכל לטובה, בפתאומיות יכולים להתאהב, אך דרושה סבלנות , יבואו ימים קלים יותר מ - 2012 קיץ.  בקיצור מומלץ לשמור על איפוק . בינתיים יש דברים טובים אחרים. רק אל תשכחו- אתם המאירים את האהבה, אתם הדוגמא לזוגיות טובה.

 

 

הערה חשובה- אם ידוע לך מזל האופק שלו- מוזמן לקרוא ולתת יותר דגש למזל זה. תחזית זו אינה מחליפה מפה אישית  או יעוץ אישי. לכל אחד יש מזל אחר לפי מיקום לידתו ושעת הלידה.

בברכה של אור והאהבה,

ליה לואיס 03-5220343

 

 

 

 


תגובות למאמר

הוסף תגובה

שם:
אימייל:
נושא התגובה:
תגובה:

תגובות למאמר