ENGLISH

מה קורה השנה למזל אריה? 2011-2012

תכונות האופי לפי השם   מהו יעודך?   תחזית שנה אישית   תחזית חודש אישי   תחזית יום אישי   משמעות יום הלידה   מה היית בגלגול הקודם   מי אתה באהבה ?   האות ראשונה בשמך ומשמעותה   התאמה זוגית

היכן השפע השנה בחיי האריות? האריות נכנסים לשנה מדהימה. כוכב השפע נמצא אצלם ברום השמיים שמשמעותו " השפע נשפך עליהם . כלומר- שנת הגשמת המשאלות. מה שבאמת שאפתם אליו מתממש. הקריירה משגשגת.

מה יהיה איתי השנה? במה להשקיע וממה להזהר?

 

תחזית שנתית למזלות 2011-2012

 

מזל אריה

 

 

 

היכן השפע השנה בחיי האריות?

האריות נכנסים לשנה מדהימה. כוכב השפע נמצא אצלם ברום השמיים שמשמעותו " השפע נשפך עליהם . כלומר- שנת הגשמת המשאלות. מה שבאמת שאפתם אליו מתממש. הקריירה משגשגת. יצליחו במה שבחרו לעצמם ויקבלו את כל הקרדיט על מעשיהם. רבים יקבלו את ההזדמנות לנהל. לעבוד עבודות נחשקות, וכל מסע פרסום יצליח. נראה את המפורסמים על גבי העיתונים . צאו לככב אתם המנהיגים הטובים של כולם. תרצו למלא לוטו? נו- אם תמיד מלאתם זה הזמן להצליח .:) השפע בא למי שיכול להשפיע בטובו על אחרים. איזה כיף!!!!

 

היכן להיזהר? היכן דרוש גבול ואיפוק?

כל הנושא של לימודים – ידרוש מימכם השקעה ובלי קיצורי דרך. למי שיהיה קשה ללמוד יאלץ לחזור על החומר ועל המבחנים. או לחילופין "ישאר כיתה". אך זה לטובה, כי אחרי כן תצליחו מאד . כמו כן יהיו בעיות בנסיעות , מכוניות, תקשורת, ופליטות פה. בדרך המקובלת בלבד ועם סבלנות ועקשנות תצליחו להתגבר. והרי אתם מעולים בפתירת בעיות ואתגרים קשים.

 

היכן תוכלו לעבוד על עצמכם ובמה כדאי לטפל?

הצד הפסיכולוגי של אחרים ושל עצמכם זמן לטפל בפחדים, כעסים ועוד.  יתכן שמופקדים בידיכם כספים או רכוש של אחרים ואף זה נושא שידרוש טיפול עדין. גם התחום המיני דורש השקעה והדדיות  עדינות ואמונה. זה הזמן לשחרר את הבעיות הפסיכולוגיות שטרם שוחררו.  ולנקות אתכם מבפנים.

 

היכן החדש היכן תופתעו?

כוכב אורנוס שמשפיע עליכם בדרך כלל בחידושים והמצאות, קידמה והבלתי שיגרתי, יהיה השנה בבית הלימודים הגבוהים, נסיעות לחו"ל וישפיע גם על אמונה ופילוסופית החיים של האריות. יהיו הזדמנויות להתחיל קורסי לימודים שגם לא מהמניין ותמצאו קיצורי דרך ללמוד. גם תלמדו נושאים חדשים מרתקים- הי טק- סטרט אפ, אירועים, וגם סחר בין לאומי יתאימו במיוחד, כמו כן כל הצד האלטרנטיבי.

נסיעות לחו"ל למקומות חדשים ומרתקים , נסיעות פתאומיות ולא צפויות יאפיינו את השנה הזו.

 

עבודה ושירות מקצועי

 

כבר שנה שנתיים שהאריות נותנים גז בעבודה ונראה שכל ההשקעה היא יסודית וארוכת טווח. בבניה של העסק/ עבודה /תפקיד דורשת את ההתמדה והעקשנות וחוסר ויתור על איכות. ואכן זו שנה שבה אתם עולים ומתקדמים ואף לוקחים עוד אחריות. ההתמדה משתלמת. עלו והצליחו- השמים הם הגבול!

 

על אהבה וזוגיות

הלב הוא האיבר הרגיש של האריה. בלי אהבה האריה לא חי. מזל אריה הוא מזל האהבה. הלב הוא מרכז הגוף, לבני ובנות מזל אריה יש שנה יותר טובה בתחום הזוגי. לא שהיה להם  רע כל כך אך, הוא יוכל לחוות ריגושים, חופשות ונסיעות, הקשרים שנבנים לאט יבנו טוב יותר. מערכות היחסים יקבלו סוג של יציבות טובה בונה. לפנויים יש מזל מעולה מהסתיו השנה. ומי שחיפש הרבה זמן את הזוגיות- זו השנה בה אתם מתאהבים ומוכנים להתחייב למערכת זוגית אחר. גם חתונות אפשריות והשמחה רבה.

היכונו לשנת הגשמת משאלות. וואו !!!

 

הערה חשובה- אם ידוע לך מזל השעה יש לקרוא את המזל הנוסף . לשאלות נוספות או לקביעת פגישה אישית  מוזמנים להתקשר 03-5220343

בברכת אור ואהבה   ליה.

 


תגובות למאמר

הוסף תגובה

שם:
אימייל:
נושא התגובה:
תגובה:

תגובות למאמר