ENGLISH

תחזית שנתית למזל טלה 2011-2012

תכונות האופי לפי השם   מהו יעודך?   תחזית שנה אישית   תחזית חודש אישי   תחזית יום אישי   משמעות יום הלידה   מה היית בגלגול הקודם   מי אתה באהבה ?   האות ראשונה בשמך ומשמעותה   התאמה זוגית

היכן השפע אצל הטלאים השנה? מזל טלה כבר כמה חודשים מרגישים זרימה בבית הפרנסה שלהם. משהו נפתח. יש יותר ביקוש ועבודה בצידה הפרנסה זורמת.

מה יהיה איתי השנה? במה להשקיע וממה להזהר?

 

תחזית שנתית למזלות 2011-2012

 

מזל טלה


 


היכן השפע אצל הטלאים השנה?

מזל טלה כבר כמה חודשים מרגישים זרימה בבית הפרנסה שלהם. משהו נפתח. יש יותר ביקוש ועבודה בצידה הפרנסה זורמת. יחד עם זה הם אוהבים גם לבזבז את רכושם, אז, תהנו. רק להזהר לא להוציא יותר ממה שנכנס. כי שפע זה זורם עד יוני 2012. בנוסף הטלאים נהנים מחכמה יתרה ובונים ערכים יפים וטובים, לדוגמא, חמלה, הדרכה עידוד אחרים ומפנימים את הערך שנקרא שיתוף ופשרה. כל זה עושה את עולמם שמח יותר ומשוחרר יותר.

 

היכן צריך להזהר ולשמור על איפוק?

כוכב שבתאי יהיה אצל הטלאים עד אוקטובר 2012 בבית הזוגיות והשותפות. כאן לא יהיה להם פשוט, כאן תהיה מהם את הדרישה לעבוד על קשר ולא "לחפף". הדרישות אל הטלאים לא תמיד נוחות להם כי הם נאלצים להתבגר ולקחת אחריות על רגשותיהם להתפשר על נוחות ולשתף פעולה וללמוד גם מה בן או בת הזוג צריכים. אך אם יתמידו בכך ויעמדו בדרישות שלהם ולא יברחו, יוכלו לראות אור וביטחון ביחסים איתם ובנית בסיס איתן למחוייבות ריגשית זוגית לאורך שנים. טלאים רבים לא ירצו לקחת חלק ב"עבודה זו" וימצאו עצמם לבד מתוך בחירה.

 

היכן אפשר לטפל ולעבוד על הנפש?

זה הזמן שכירון הרופא הדגול נמצא בבית הנפש של הטלאים. כלומר הגיע הזמן לרפא את הנפש פנימה מ"חוליים" שונים. מדיטציה, יוגה, רופא רגיל ועוד יעזרו לטלאים להביא את נפשם וגופם

לאיזון מופלא. כבר יהנו ממנו הטלאים ילידי מרץ.

 

היכונו לחידושים כלליים!!!

כוכב אורנוס נכנס לפני כשנה למזלכם ורביםחווים כבר שינויים רבים מפתיעים ומרעננים. יש שעוברים לעיר חדשה, ויש לעבודה חדשה, ויש לבית חדש ויש למערכת זוגית חדשה ויש ויש ויש,,,,הישן נגמר והחדש נכנס. כאן יש ריענון כללי חלק פשוט יסעו למקומות חדשים שטרם הכירו. יש אתגרים חדשים- איזה כיף !

כאן ישנה מהפכה כללית במיוחד בתחום הקריירה. כאן דרושה הסתכלות חדשה על היעדים בחיים. וירגישו זאת במיוחד עד יוני 2012. מיוני נראה את הטלאים מטיילים בכל מקום ובעולם עם שמחת החיים האופיינית להם והם כבר מלאי אהבה לחיים לבלי הכיר את עצמם הישן.

אחרים  ימצאו עצמם במרכז המהפכות הציבוריות. ויצליחו להפוך לא רק את עולמם אלא את עולם של כולנו. ( ראו את שלי יחימוביץ').

 

על אהבה וזוגיות

לכם מזל טלה  נכנס באוגוסט 2010 עד  2012  כוכב שבתאי לבית הזוגיות ויעשה לכם "בית ספר", וילמד אתכם את הלקח של השנים. היכן שהשקעתם תקצרו נחת והוקרה והיכן שדילגתם על אחריות "השוטר" יגיע. זוגיות תביא איתה אחריות ורצינות והצעות נישואין. לא רק הנאות. אבל מי כמוכם לא פוחד מאתגרים? עיצה – לא לברוח מהמערכה רצוי להשאר ולהתמודד. אחר כך החיים טובים יותר- לומדים מטעויות. בכללי  נכנסתם  בינואר 2011 לשנה בו הכל הולך להשתנות אצלם לטובה. הרבה מתחילים חיים חדשים מאד מרתקים וטובים הקשורים למעברים מישן לחדש והתרחבות לטובה. איזה כיף?!

 

 

 הערה חשובה- אם ידוע לך מזל השעה יש לקרוא את המזל הנוסף . בתחזית זו אינה מחליפה מפה אישית  או יעוץ אישי.

בברכה של אור והאהבה,

ליה לואיס 03-5220343

 
תגובות למאמר

הוסף תגובה

שם:
אימייל:
נושא התגובה:
תגובה:

תגובות למאמר