ENGLISH

תחזית שנתית למזל דגים 2011-2012

תכונות האופי לפי השם   מהו יעודך?   תחזית שנה אישית   תחזית חודש אישי   תחזית יום אישי   משמעות יום הלידה   מה היית בגלגול הקודם   מי אתה באהבה ?   האות ראשונה בשמך ומשמעותה   התאמה זוגית

היכן השפע השנה למזל דגים? בני ובנות מזל דגים יצליחו השנה בעיקר מתקשורת עם הסביבה הקרובה להם.

מה יהיה איתי השנה? במה להשקיע וממה להזהר?

 

תחזית שנתית למזלות 2011-2012

 

מזל דגים

 

 

היכן השפע השנה למזל דגים?

בני ובנות מזל דגים יצליחו השנה בעיקר מתקשורת עם הסביבה הקרובה להם. טיולים שונים אך לחו"ל ובים, מפגשים עם אחים ואחיינים, והרחבת הלימודים והידע כללי. לידע יש ערך חשוב עבור המזל והוא אכן ירחיב ויאסוף הרבה ידע שישרה עליו ביטחון.

 

היכן צריך להשקיע ולטפל?

כוכב כירון, ממטפל האחראי על ראיה מדויקת וניתוח המציאות לפרטים יושב במזל שלכם וגורם לדגים הרגשת איזון עם המציאות. סוג של פשרה בין הבריחה מהמציאות ע"י דמיון מופרז ובין מציאות שהיא קשה ומאכזבת- לא מושלמת. בקיצור בני המזל  מצליחים להבין את מי הם רואים במראה. מי הם ומה הם- וזה יוצר אצלם סוג של איזון ורוגע. יש התפכחות מאשליות והבנת האישיות שלהם דרך הרגש... וראיה ברורה יותר של החיים. תחושה זו מאזנת וטובה .

 

היכן הדגש?

בכוכב השליט שלהם – נפטון- יוצא "מהנחלים" ו"אגמים" ונכנס לים הגדול. נכנס נפטון למזל דגים. הם ירגישו היטב את החיים בצד הקולקטיבי- ציבורי, היכן זורמים כולם וגם את הפרט והאישי שבינם לאחרים. כך שהרבה מהמזל יהיו מחוברים לאירועים חברתיים וציבוריים, ע"מ להיות עם כולם. וגם בצד האישי הכל יזרום בנחת יחסי.

 

היכן אפשר להיזהר?

כוכב סטורן המגביל הוא למעשה כוכב טוב עבור הדגים. אם צריכים את הגבולות כדי לקבל הבנה היכן הם חיים. כמו אקווריום. כאן הכוכב נמצא בבית הפסיכולוגיה שלהם והם יאולצו להבין לעומק וללמוד את עצמם פסיכולוגית. מצד אחד- יהיו מגבלות מכיוון הכספים שמגיעים מבן הזוג או ירושות והשקעות. " המשכנתא תכביד" לדוגמא. בקיצור לא לבנות על בני הזוג יותר מדי.

 

מהפכים חברתיים

כוכב  פלוטו – כוכב האחראי על בניה והרס בגדול, מראה לדגים על שיניים חברתיים. הם פעילים אינטנסיבית עם חבריהם ויוכלו להצטרף למאבקים להורדת מחירים בציבור .. גם שינויים במערך החברים שלהם ביוני 2012 ירגישו זאת במיוחד.זמן לשינויים ולהצטרף לשינויים הגדולים שבמדינה. ומכאן השמיים הם הגבול.  אחרי יוני הרבה דגים יוכלו לנצל הזדמנויות להרחבת מגורים ומשפחה. הנחת והשמחה יכנסו להם הביתה, בנים, נכדים ונינים. היכונו לארוחות והרחבת המשפחה והשורשים.

זהו מזל הפוריות והמזל " פרו ורבו ומלאו את הארץ" . שיהיה לכם הרבה אושר ונחת.

 

ומה עם אהבה וזוגיות?

מזל דגים נכנס לתקופה חדשה וטובה בתחום הרומנטי. לא עוד ניתוקים וכאבי לב. השמים הם הגבול. כוכב נפטון השליט עליהם מתחבר איתכם ונכנס למזלכם וכמו כן כירון כוכב של מזל בתולה. כך שתוכלו להקשיב לליבכם וגם ליישם את האהבה.  עכשיו אתם בים הגדול. לא בבריכה. הקשיבו לאינטואיציה וללב והם יובילו אתכם למחוזות של אהבה קסומה.

 

הערה חשובה- אם ידוע לך מזל השעה יש לקרוא את המזל הנוסף . לשאלות נוספות או לקביעת פגישה אישית  מוזמנים להתקשר 03-5220343

בברכת אור ואהבה   ליה.

 


תגובות למאמר

הוסף תגובה

שם:
אימייל:
נושא התגובה:
תגובה:

תגובות למאמר

בולשיט אחד גדול, שום דבר מזה לא קרה...
דגיגה 15:35:10  18-09-2012

בולשיט אחד גדול, שום דבר מזה לא קרה...
דגיגה 15:35:09  18-09-2012

בולשיט אחד גדול, שום דבר מזה לא קרה...
דגיגה 15:35:09  18-09-2012

בולשיט אחד גדול, שום דבר מזה לא קרה...
דגיגה 15:35:06  18-09-2012

בולשיט אחד גדול, שום דבר מזה לא קרה...
דגיגה 15:35:00  18-09-2012