ENGLISH

תחזית שנתית למזל דלי 2011-2012

תכונות האופי לפי השם   מהו יעודך?   תחזית שנה אישית   תחזית חודש אישי   תחזית יום אישי   משמעות יום הלידה   מה היית בגלגול הקודם   מי אתה באהבה ?   האות ראשונה בשמך ומשמעותה   התאמה זוגית

היכן השפע לדליים? כוכב השפע יופיטר אשר משפיע מטובו ומרחיב את הקיים, ימצא אצל הדליים בבית. בבית זאת אומרת יגדיל את המשפחה או באי הבית. או ירחיב פיזית את הבית הקיים.

מה יהיה איתי השנה? במה להשקיע וממה להזהר?

 

תחזית שנתית למזלות 2011-2012

 

 

מזל דלי

 

היכן השפע לדליים?

כוכב השפע יופיטר אשר משפיע מטובו ומרחיב את הקיים, ימצא אצל הדליים בבית. בבית זאת אומרת יגדיל את המשפחה או באי הבית. או ירחיב פיזית את הבית הקיים. היכונו לשיפוצים, הרחבה או מעבר לבית גדול יותר. אחרים יחוו ילד נוסף והשמחה רבה. קישרי המשפחה והשורשים יעמיקו והקשר להורים יהיה טוב מתמיד. זמן לטיפול או טיול משפחתי לאיחוד לבבות. היכונו לארוחות משפחתיות נחת ושמחה בנשמה.

 

היכן הדגש השנה לדליים?

הכוכב השליט על הדלי אורנוס יושב השנה בבית התקשורת ולימודים . כאן נראה את הדליים משקיעים באופן מיוחד, הדליים  יצליחו בלימודים אם ילכו לאקסטרני או ילמדו באופן אישי בדרך שלהם. רבים יחליטו ללכת בדרך המיוחדת להם ולא כמקובל ויצליחו לקצר להם את הדרך למה שמעניין אותם. הלימודים ירחיבו להם את האופקים. גם נסיעות מפתיעות לחו"ל אפשריות בשנה זו. ההתקדמות המנטאלית והרוחנית תגביה עוף. הי ! אל תשכחו לחזור ...:).

כל תחומי התקשורת של הדליים יתחדשו, רכב חדש, פלאפון חדשני וכו. ענף הסטארט- אפ הוא יתפתח.. הם ירוצו עם כל הטכנולוגיות הכי מתקדמות ואף ימציאו בגאוניותם משהו חדש ומוצלח.

 

היכן יוכלו לשפר ולעבוד? היכן כדאי לטפל?

כוכב כירון ישהה בבית הערכים והפרנסה של הדליים. 10 הדיברות שלהם יקבלו תוקף מחודש והאבק ירד מהם. הם יתעקשו על מה שיש ערך לדעתם ויובילו את עצמם למוסר ואמת שלהם. כמו כן הפרנסה. כאן יש התייעלות והרגשה שצריך להיות ריאלים יותר ולדרוש את המגיע להם מבלי לפגוע. ההשקעה בפרנסה תעזור- לא רואים אותם מתעצלים, אלה להיפך וגם הפרנסה תעלה בהתאם להתייעלות.

 

היכן המהפכות?

כוכב פלוטו נמצא אצלם בבית האישיות הפנימית שלהם. כאן נראה את הדלי רוצה ועושה לעצמו שינוי פסיכולוגי שלם. הם יעשו עבודה פסיכולוגית עצמית וגם על אחרים בדרכים הלא מקובלות ויובילו את תחומי הנפש והבנת לכיוונים חדשים. העבודה הפנימית – בוודאות תביא להם שינוי חשוב ועליה בתדר האישי. הם יגבשו אישיות חדשה שתפתיע את המקורבים  להם- במיוחד ילידי ינואר.

 

על אהבה וזוגיות

הדלי הוא מזל מאד ידידותי שאוהב את החופש שלו באהבה.. הוא "החבר הטוב" גם בזוגיות. . הם פשוט צריכים את ההפתעה ולא את השגרה. השנה למזל דלי יש מזל משופר והזדמנויות רבות לבנות לו זוגיות ומשפחה- ממקום של נחת וסובלנות ותקשורת בונה. קשר מחייב, איכותי וקבוע..יכול להתחיל כבר בחגים  כוכב שבתאי שנמצא בבית החופש שלהם, מוכן לעבוד על התחייבות וויתור החופש האישי.לטובת הקשר שישאר, מה שיביא ליציבות ועומק ביחסים האישיים בנוסף לתקשורת טובה. גם כוכב אורנוס השליט של הדלי ישהה בבית התקשורת וישנה לגמרי את התמונה האישית שלכם- לטובה. ואלה הסיבות להיות יותר אופטימיים.

 

 

הערה חשובה- אם ידוע לך מזל השעה יש לקרוא את המזל הנוסף . לשאלות נוספות או לקביעת פגישה אישית  מוזמנים להתקשר 03-5220343

בברכת אור ואהבה   ליה.

 


תגובות למאמר

הוסף תגובה

שם:
אימייל:
נושא התגובה:
תגובה:

תגובות למאמר