ENGLISH

תחזית שנתית למזל גדי 2011-2012

תכונות האופי לפי השם   מהו יעודך?   תחזית שנה אישית   תחזית חודש אישי   תחזית יום אישי   משמעות יום הלידה   מה היית בגלגול הקודם   מי אתה באהבה ?   האות ראשונה בשמך ומשמעותה   התאמה זוגית

היכן המהפכות ? בני מזל גדי מוצאים את עצמם בשנה האחרונה וגם בשנה הזאת באמצע זירת המהפכות. כוכב ששליט על דור שלם- -פלוטו – נמצא במזלם ומשפיע במיוחד על ילידי דצמבר

מה יהיה איתי השנה? במה להשקיע וממה להזהר?

 

תחזית שנתית למזלות 2011-2012

 

מזל גדי

 

היכן המהפכות ?

בני מזל גדי מוצאים את עצמם בשנה האחרונה וגם בשנה הזאת באמצע זירת המהפכות. כוכב ששליט על דור שלם- -פלוטו – נמצא במזלם ומשפיע במיוחד על ילידי דצמבר. הצורך הגדול שלכם לבנות ולהתקדם למקום טוב יותר עם בעצמכם ועם לחיות בחברה מתוקנת.. אתם מחוברים למהפכות החברתיות שיש בעולם עכשיו ובמדינה שלנו. השנה נראה שאתם נרתמים לשנות משהו בגדול. לקחת אחריות ציבורית ואישית. תובילו מהפכה של עוול חברתי, כלכלי וכל העוולות האחרות. תיזמו ולא רואים שתשבו על הגדר. גם אם זה לוקח שנים. שימו לב לתאריך יוני 2012. אז משהו חזק מתהפך- או המהפכה בשיאה. (תלוי אם אתם בדיוק נולדתם בסוף דצמבר או כוכב משמעותי נופל שם. -) מי שנכנס למהפכה מוכן גם להתמודד ועל כך הרבה "שאפו". כל הכבוד לכם !!!! ואנחנו איתכם.

 

היכן השפע?

כוכב השפע נופל במפה של הגדיים בצד הרומנטי. ילדים ותחביבים. הרומנטיקה טובה ובשיאה, יכנסו מחזרים תוכלו להנות מבילוי טוב לתוך הלילה ולהנות בשעות הפנאי. גם ילדים יעשו לכם טוב ומי שאומן יוכל להצליח להתפתח יפה ביצירתיות. שפע של הנאות ושמחה לכם הגדיים ותצליחו בגדול.

 

היכן אתם צומחים בגבולות המוסר שלכם?

כוכב סטורן  שליט המזל שלכם, יושב בבית הקריירה.  מצד אחד מציעים לכם את כל התפקידים הכי טובים ותוכלו לנהל לאחרים את העסקים שלהם. אך מצד שני אתם רוצים לעשות זאת לעצמכם. להיות עצמאיים. אז השנה עדין תוכלו לשמור על מעמד, מוסר ואחריות במקומות ציבוריים אך בשנים הבאות אולי מיוני השנה תוכלו לשבור את הכל או תפוטרו ותצטרכו להתחיל משהו יותר עצמאי. למרות כל המהפכות יש עליכם הגנה והרמוניה הקשורה לעבודה וקריירה . תוכלו לשמור על הפרנסה.

 

היכן תוכלו לעשות עבודה עצמית?

כוכב כירון- המטפל הידוע יגרום לכם הגדיים לעבוד במיוחד על תחום התקשורת והפירסום.....

בפנים הגדיים ילמדו לחשוב לפני שידברו, להכין את המילה הנכונה במקום הנכון ובאופן מקצועי ומדויק.

כמו כן נראה אצלכם יצירתיות בכתיבה ויש שבאומנות התקשורת המילולית. מה שבטוח הגדיים נכונים ללמוד כתיב ונאום וכושר ההתבטאות והידע שלכם יעלה כיתה, ותעברו את המבחנים.. גם התקשורת הבינאישית תצליח ותשתפר- יהיו רבים שישאו נאומים בפני קהל. ("נאום המלך". סרט נפלא.)

 

ומה באהבה וזוגיות?

למזל גדי נכנס כוכב המהפכה הגדולה, והם יעברו שינוי יסודי בכל המערך האישי שלהם. גם כוכב שבתאי הכוכב שלהם יכנס למזל הזוגיות ויביא איתו אתגרים גדולים . כוכב השפע יכנס לבית הרומנטיקה הלא מחייבת- כך שחלק גדול יסכים רק לצאת להנות ולבלות ולא יחשוב על מיסוד. יש אהבה, יש כיף ובילוי. אלמנט של הרס ובניה מחדש של החיים בכלל עשוי להגיע אליהם. חלק הולכים לעשות את "התואר" וילמדו על זוגיות כל מה שנחוץ ויהיו מאסטרים בעניין, כמו בכל תחום הם חזקים ולומדים מניסיון . ואחר כך מתפנים לבניה מחודשת.

עם בני הזוג הקיימים תגיעו לרמות אחרות, ואתם פשוט תתחזקו באינטואיציה הרומנטיקה בשפע ובילויים והנאות מהרגע. לסיכום, תהנו !!! גם לכם מגיע.

 

 

הערה חשובה- אם ידוע לך מזל השעה יש לקרוא את המזל הנוסף . בתחזית זו אינה מחליפה מפה אישית  או יעוץ אישי.

בברכה של אור והאהבה,

ליה לואיס 03-5220343

 

 

 


תגובות למאמר

הוסף תגובה

שם:
אימייל:
נושא התגובה:
תגובה:

תגובות למאמר