ENGLISH

תחזית שנתית למזל קשת 2011-2012

תכונות האופי לפי השם   מהו יעודך?   תחזית שנה אישית   תחזית חודש אישי   תחזית יום אישי   משמעות יום הלידה   מה היית בגלגול הקודם   מי אתה באהבה ?   האות ראשונה בשמך ומשמעותה   התאמה זוגית

השנה הקשתים מתברכים במזלם בתחום העבודה השירות והמקצועיות. כוכב יופיטר- המיטיב הידוע והשליט שלהם

מה יהיה איתי השנה? במה להשקיע וממה להזהר?

 

תחזית שנתית למזלות 2011-2012

 

מזל קשת

 

היכן השפע?

השנה הקשתים מתברכים במזלם בתחום העבודה השירות והמקצועיות. כוכב יופיטר- המיטיב הידוע והשליט שלהם יקדם אתכם בחיי היום יום. תוכלו ללמוד את המקצוע שכל כך רציתם, תקבלו קידום בעבודה וגם יש סיכוי לנסוע לחו"ל ע"מ לקדם את העסק. ההצלחה מחכה לכם בעבודה וכמובן ישפיע לטובה על הפרנסה.

 

היכן כדאי להיזהר?

כוכב שבתאי יושב כבר שנה וחצי בתחום החברים שלכם ומצמצם אותם לחברים מעטים אך טובים. יש סיכוי להכיר את הצד הלא טוב של חבריכם- ולכן יש לשים שם גבולות ולסנן. ללמוד להחזיק מעמד ולענות לדרישות חבריכם גם כשלא נוח לכם. לא רצוי לנתק. אלא לשמר . ועוד משהו – הכוכב ישפיע על צמצום תקוות ומאווים. נראה שאין לכם תקוות ושהמציאות יותר אפורה, אך אם תראו בעיניים של מציאות את חיי היום יום שלכם- הזמן יעבור בנעימים.

 

ומה קורה בשעות הפנאי והרומנטיקה?

בצד זה וגם בכל הקשור לילדים- השנה תכירו ברגעים לא צפויים ומיוחדים. יגיעו קשרים שיעיפו אתכם למחוזות אחרים. תופתעו לטובה מהילדים שהם יכולים להיות עצמאיים. וחיי הפנאי יהיו בלתי שגרתיים מלהיבים ומרתקים.

 

היכן ניתן לעבוד ולשנות?

העבודה העצמית על מודעות שלכם ושל אחרים, תהיי השנה – בזכות כוכב כירון- בבית ובמשפחה השורשית. הכוונה זה הזמן לעבוד על הקשרים עם ההורים והילדים ועל האילן המשפחתי. ומצד שני תהיי עבודה על שיפוץ והכנת בית. הבית ידרוש כל הזמן השקעה. זהירות בתחומי הצנרת והמים .

בתחום המשפחתי יש להכין את האילן  בו צמחתם- לחזק קשרים ולטפל במי שאפשר. טיפול משפחתי ופגישות עם מי צריך יחזקו את נפשכם . "הבן מאין באת ולאן אתה הולך"....מתאים?

 

והיכן המהפכים הגדולים?

כוכב פלוטו נמצא בבית הכספים שלכם וייתן לכם אומץ לדחוף עבודה פרנסה ורווחים. יש כאלה שירצו להפוך את מקור הפרנסה ולהתחיל עבודה ודרך אחרת. זה יתאים בעיקר לילידי נובמבר בשנה זו . שימו לב לחודש יוני 2012 . זמן מצוין ותצליחו בגדול. יש שיעברו מהפכה זו רק במערכת הערכים ויש שיחזרו בתחובה או יחזרו בשאלה. מה שבטוח שכך אתם לא נשארים. השינויים בדרך.

 

ומה עם אהבה וזוגיות?

מזל החופש וחופש הביטוי..השנה על בית הרומנטיקה יושב כוכב שבתאי הרציני- (שרוצה לשבת ולנוח). אתם יכולים או לבנות מערכת מחייבת ולשמר אותה או לא לא בכלל.כל אחד לגופו ותלוי בעוד גורמים במפה האישית. אך לא תשבו בשקט ותמצאו דרכים חדשות לפרוח. זאת שנה מוצלחת לשמר  או לפרוח בתחום העבודה . תהינו.

 

 

הערה חשובה- אם ידוע לך מזל השעה יש לקרוא את המזל הנוסף . ותחזית זו אינה מחליפה יעוץ אישי.

בברכה של אור והאהבה, ליה לואיס 03-5220343

 


תגובות למאמר

הוסף תגובה

שם:
אימייל:
נושא התגובה:
תגובה:

תגובות למאמר

תחזית מזל קשת

כל התחזית לקשת ממש כמו שחזית חיבור למשפחתי ושורשיי...ועוד לגבי סינון "חברים"...ככה ממש היה. תודה
אוולין 14:14:40  29-10-2012

תחזית מזל קשת

כל התחזית לקשת ממש כמו שחזית חיבור למשפחתי ושורשיי...ועוד לגבי סינון "חברים"...ככה ממש היה. תודה
אוולין 14:14:23  29-10-2012

תחזית מזל קשת

כל התחזית לקשת ממש כמו שחזית חיבור למשפחתי ושורשיי...ועוד לגבי סינון "חברים"...ככה ממש היה. תודה
אוולין 14:14:05  29-10-2012