ENGLISH

תחזית למזל עקרב שנת 2011-2012

תכונות האופי לפי השם   מהו יעודך?   תחזית שנה אישית   תחזית חודש אישי   תחזית יום אישי   משמעות יום הלידה   מה היית בגלגול הקודם   מי אתה באהבה ?   האות ראשונה בשמך ומשמעותה   התאמה זוגית

היכן יהיה השפע? מזל עקרב ייהנה השנה מהרגשה מופלאה של שפע הזדמנויות בתחום הזוגיות שותפויות וחיי חברה

מה יהיה איתי השנה? במה להשקיע וממה להזהר?

 

תחזית שנתית למזלות 2011-2012

 

 מזל עקרבהיכן יהיה השפע?                  

מזל עקרב ייהנה השנה מהרגשה מופלאה של שפע הזדמנויות בתחום הזוגיות שותפויות וחיי חברה.

הם ימצאו שהם מבוקשים ע"י בני המין השני , והערכה כלפיהם עולה. יש סיכוי טוב לפנויים למצוא את בן הזוג האידיאלי לנישואין. רבים יחוו את השפע כשפע של אהבה ותהיינה חתונות, הריונות ולידות ושאר שמחות. האהדה תגבר והביטחון העצמי יתחזק . גמול על כל ההשקעה הרגשית שעשו לאחרים.

 

היכן יש להיזהר?

במישור אחר יושב כוכב סטורן, המגביל והמורה הגדול עמוק אי שם מאחורי הקלעים – בנשמה ועושה לעקרבים רגשי מצפון וחשבון נפש. העקרבים ימצאו את עצמם רוצים את הצדק עם עצמם. לא יחפשו את הקל אלא יעשו עבודה עצמית של התבגרות ויבינו היטיב את תוצאות מעשיהם. ולא ירצו לחזור לשם..

יש כאן צמיחה אישית ובגרות.

 

היכן ניתן לעשות עבודה ולהשקיע?

כוכב כירון, יושב בבית הרומנטיקה וילדים. כאן יש עבודה של התפכחות מאשליות רומנטיות. כאן יש מציאות שיש אפשרות לעבוד עליה במתינות ושיחות נפש. מה שמאד יעזור להם לצאת מאשיות ואכזבות.

גם הקשר לילדים יהיה יותר מאוזן ע"י השקעה בטיפול בהם ודאגה מעשית לחיי היום יום שלהם.

תהיי צמיחה והעמקה של הרגש באיזון עם המציאות והרומנטיקה תצליח ללא אכזבות. ואין יותר היסחפות ללא בקרה ברגש.

 

מה קורה עם עבודה ומקצוע?

העקרבים מוצאים עצמם נוטים לשבור מסגרות כבר מהשנה האחרונה ולחפש להם פעילות עצמאית.

אין ספק שזה כמעט חזק מהם והם מוכנים להיכנס למהפכה שלמה בתחום העבודה. וזה אומר : לנתק ישן ולהתחיל שביל חדש. ילידי אוקטובר כבר עושים זאת. ובקרוב גם ילידי נובמבר. הם רואים את היכולת שלהם לעלות בדרך שלהם והשמים הם הגבול. ביוני השנה יש סיכוי לעימות כוח בעבודה. לכו עם מה שאתם מאמינים אפילו אם יש צורך להרוס לפני שבונים משהו חדש. גם פיטורין צפויים.

 

וטיפ חשוב-

 הכוכב השליט- פלוטו יהיה בבית התקשורת של העקרבים עוד שנים רבות  וזה אומר שכדאי להשקיע בתחומי התקשורת השונים- איסוף מידע, אינטרנט, טלפונים , מחשבים, מכוניות, מטוסים ספרות , תקליטים ...ועוד ותרוויחו בגדול.

 

מה עם האהבה והזוגיות?

 כמוזכר למעלה ,מזל עקרב נכנס לשנת הזוגיות שלו. הוא מתאהב מתחתן ורואה שמחות דרך שותפיו לחיים. הקרובה עם מצב זוגי די טוב ועם איזו הרגשה של יציאה לחיי רומנטיקה יותר טובים עדינים ואיכותיים. הציפיות שלו יעלו, והוא עשוי לרקום את החלום של זוגיות מהסרטים והחלומות. יגיעו גם אהבות אידיאליות. זהירות משליטה ובקרה ובלי דרישות מוגזמות.  אפשר לכתוב ספרי הרומן הרומנטי עליכם השנה.

 

 

הערה חשובה- אם ידוע לך מזל השעה יש לקרוא את המזל הנוסף . ותחזית זו אינה מחליפה יעוץ אישי.

בברכה של אור והאהבה, ליה לואיס 03-5220343


תגובות למאמר

הוסף תגובה

שם:
אימייל:
נושא התגובה:
תגובה:

תגובות למאמר