ENGLISH

מה השפעת הכוכבים עלינו 2011-12

תכונות האופי לפי השם   מהו יעודך?   תחזית שנה אישית   תחזית חודש אישי   תחזית יום אישי   משמעות יום הלידה   מה היית בגלגול הקודם   מי אתה באהבה ?   האות ראשונה בשמך ומשמעותה   התאמה זוגית

כיצד נרגיש את הכוכבים במפה האסטרולוגית ? אסטרולוגיה והשפעת הכוכבים עלינו באופן אישי ועל המדינה- ומה קורה בעולם?

הכוכבים והשפעתם עלינו- אסטרולוגיה- ליה לאיס

 

www.lialewis.co.il

 

 

 

אסטרולוגיה היא תורת הכוכבים.


באה אלי ביתי הבכורה, בת ה-16 ואומרת לי שהמורה שלה לתנ"ך אמרה שאסור לעסוק באסטרולוגיה לפי התורה. אעניתי לה: היא, מכולם צריכה לדעת שאברהם אבינו היה האסטרולוג הראשון....אז???


מאז שאני בת 16 כולי פליאה על כוחות הטבע אשר השפיעו עלי ועל כולנו מבלי שיהיה לנו השפעה על כך. לא הבנתי איך "מכירים" אותי ספרי האסטרולוגיה , מבלי ששוחחו איתי.

האמת? זה לא נכון, ככל שלמדתי יותר וככל שהתנסיתי יותר בייעוץ עם אנשים (עד היום)  נוכחתי שזה לא בדיוק כך.

 

מה כן השפעתם עלינו? והיכן יש לנו זכות בחירה? היכן מודעות וחשיבה חיובית משנה?

 

כל זה ועוד אנסה לענות.

ולפני התשובה רק עליכם לדעת שיש כרגע 11 כוכבי שבת " אחד עשר כוכביה" שאנו מתייחסים אליהם.

השמש והירח הם המאורות הקרובים יותר ואותם אנו רואים יום יום כמעט. שעת הלידה הירח והשמש הם הבסיס לניתוח המפה.

החלוקה של הכוכבים באופן כללי היא ל3 קבוצות:

קבוצת כוכבים האישיים הקרובים אלינו לכדור הארץ. שמש ירח, מרקורי, ונוס ומארס.

הכוונה בכוכבים אישיים היא שאלה כוכבים שאני יכולים להרגיש אותם ולכוון ע"י מודעות את ההשפעה עלינו. לדוגמא- היום אני מרגיש רע אבל עם חשיבה חיובית אני יכול לקום טוב לחייך ולהגיד הכל טוב והמצב שלנו משתפר. מה שנקרא ה "סוד" הוא במודעות שהיכן שהמודעות שלנו שם אנו מתרחבים.

 

אך המציאות לא כל כך דבש נכון?

 

יש קבוצה נוספת של כוכבים שנקראת כוכבי דור. הם רחוקים ביותר מאיתנו והשפעתם על כולנו. על הקולקטיב. יש ביכולתם להשפיע על מסות גדולות, להזיז מדינה שלמה למלחמה, לפוצץ הר, לגרום לקשרים בינלאומיים, ואף להשפיע במובן הציבורי. אלה הכוכבים : פלוטו, נפטון ואורנוס. הם לרוב נחשבים "מאלפיקים," בעלי השפעה גורפת שלילית במיוחד במובן האישי.

כאן אנו מתמודדים עם כוחות הגדולים מאיתנו- אם המדינה החליטה על מלחמה – לא אני באופן אישי יכול לעשות אחרת. זוהי המציאות הנכפית עלינו. מעל כוחינו לשנות גורל מדינה. וכאן זכות הבחירה שלנו קטנה ליכולת להשתתף במלחמה או לברוח ממנה.

 

ויש גם כוכבי ביניים: הם המקשרים אותנו בין העולם האישי שלנו לעולם החיצוני. וכאן יש עבודה שאנו יכולים לעשות על מנת לשפר את המציאות שלנו. ועל כוכבים אלה אשמח לפרט באופן אישי את השפעתם כרגע על המזלות.

 

שווה לחכות!!! ולקרוא עוד

 

כוכבים שבתאי, צדק וכירון הם בקבוצת כוכבי הביניים החשובים ביותר לעיצוב חיינו.

כוכב יופיטר צדק הוא הידוע במיטיב הגדול. השפעתו תמיד מרחיבה טוב וגורמת לחסד נדיבות ושפע. איתו אנו גדלים בכל המובנים- איתו אנו שמחים , שמחות: בריתות, חתונות, ימי הולדת ועוד. הוא בא להטיב ולהביא שלום, צדק וחמלה, שחרור אסירים ובריאות.

אכן- כוכב זה נמצא כרגע כמה חודשים במזל שור – מזל המדינה- ומכאן אנו חווים שימחה גדולה עם- שיחרורו של גילעד שליט.

כוכב זה באופן אישי ישפיע עד יוני 2012 בצורה טובה על מזלות שור ועקרב במיוחד.

הם יתרחבו אישית יחוו את השמחות של החיים- אהבות, חתונות, הריונות ולידות והרחבת משפחה, נסיעות לחו"ל, הרחבת הדעת ולימודים. יש למה לחכות.

המזלות שגם ירוויחו מכך גם הם : סרטן, בתולה, גדי, ודגים.

 

כוכב נוסף אחראי על הצמיחה שלנו הוא כוכב שבתאי הוא נקרא גם המורה הגדול.

הוא הכוכב שכשמו כן הוא לשבת, לעמוד רגע, הוא מגביל את התקדמותינו על מנת שנלמד את "השיעור" שלו וניישם. לדוגמא : אם איחרנו- ננזף, אם נעבור באור אדום- נתפס, אם נחנה במקום אסור נקבל דו"ח וכו'. הוא מגביל ומצר- מביא מחלות ,עוני וקשיים. עד שנלמד את המסר שלו. והמסר- "להיות בסדר" סדר ומשמעת עצמית, על מנת שנוכל להתחבר טוב עם אחרים ושנלך אותו מסלול שכולם הולכים ונכבד את חוקי הסדר שמגינים עלינו. הגבולות ששומרים עלינו, וללכת לחיבור עם הציבור הרחב יותר .

דוגמא נוספת : בגיל 13 למצוות, או 10 הדיברות. אלה החוקים המגינים על ליבנו מלהיפגע או לפגוע.

 

היכן הוא כרגע? ואיך הכוכב שבתאי משפיע על המזלות והמדינה כרגע?

 

כוכב שבתאי כבר נמצא כשנה וחצי במזל מאזניים. הוא משפיע גם על מזל טלה. הוא מצמצם להם את כל מה שהורגלו בבלגן. ילמד אותם איפוק וזהירות,  יושפעו ממנו גם מזלות קשת, שלי תאומים ואריה. ישהה במאזניים על אוקטובר 2012.

להזכירכם-  מדינת ישראל באופק (שעת לידה ) במאזניים. כך שזה משפיע על המדינה בכך שגם השמחה מהולה בכאב, מהולה באיפוק ששומר על האיזון.

 

איך ישפיע כוכב שבתאי על מדינת ישראל?

 

את השיא שלו נרגיש ביוני 2012 כשהכוכב יעלה על האופק של המדינה.  ביחד איתו תהייה זווית שלילית בשמיים בין שני כוכבי דור – פלוטו ואורנוס . כוכבים אלו אחראים למהפכות בעולם. כך שאני צופה משהו גדול בעולם שישפיע לא טוב עלינו. כמובן  קשור לשכנים שלנו- אויבנו הערבים. ידרוש מאיתנו סופר איפוק ושמירה על גבולות או בנית גדרות וגבולות. כוכבי המהפכה בינתיים עושים לנו במפה של המדינה פריצה בנושא הכלכלי- וערכים. כמו כן יושפעו מקומות עבודה ואני צופה פיטורין בשנים הקרובות ושינוי יסודי בחוקי העבודה ובאיגודי המקצועיים- כמו כן ישנו את כל ההסתדרות שבמדינה. והכל כמובן לטובה.

 

כוכבי המהפכה שהתחילו בארץ עם מחירי הקוטג' יצליחו לעשות את השינוי לאט אך יסודי עם השנים הקרובות.

 

כוכב כירון (השליט על מזל בתולה) אף הוא נחשב כוכב ביניים. ובשפעתו היא במובן של הביקורת העצמית והניתוח.. .. הוא המוביל בשבילי המודעות האישית, הקוצ'רים, והרפואה האלטרנטיבית. איתו לומדים שיטות חדשות להבנה, איתו אנו עובדים על החסרונות שלנו על המחלות שלנו דרך מודעות ורוחניות. הוא כוכב שעובד עושה ומיישם. והולכים לרופא כשלא מרגישים טוב. נוטה לסבול ומוכן לשנות ולחטט לנתח לפרטי פרטים ולראות ריאלית את המציאות. כוכב זה נכנס בימים אילו למזל דגים.  מזל דגים יתחילו להתאזן בין מציאות ודמיון, יעבדו חזק על המודעות העצמית שלהם. יושפעו מכך מזלות בתולה, עקרב, גדי, שור וסרטן.  מודעות של המציאות על כל פרטיה ועבודה על מצבים " חולים", כוכב זה יעזרו להם לגדול עם המודעות.

 

איך המהפכות ישפיעו עלינו באופן אישי?

 

לכל אחד במפה האישית שלו אפשר לראות אילו מהפכות הולכות להיות אצלו.

עכשיו יושפעו מהמהפכות הגדולות במיוחד מזל גדי וטלה אלה שנולדו בשליש הראשון של המזל. לכל אחד יש את הכוכבים האלה במפה – אך מי שהם נוגעים אצלו בנקודות רגישות ירגיש זאת וחזק.

 

והכל לטובה- מאחלת לקוראים הרבה אור ואהבה. ליה

לקביעת תור או לברר יותר מוזמנים להתקשר לטל:03-5220343

 

 


תגובות למאמר

הוסף תגובה

שם:
אימייל:
נושא התגובה:
תגובה:

תגובות למאמר