ENGLISH

האם נמצא אהבה השנה? מה קורה בזוגיות שלי?

תכונות האופי לפי השם   מהו יעודך?   תחזית שנה אישית   תחזית חודש אישי   תחזית יום אישי   משמעות יום הלידה   מה היית בגלגול הקודם   מי אתה באהבה ?   האות ראשונה בשמך ומשמעותה   התאמה זוגית

רוצה לדעת מה עם זוגיות ואהבה? תחזית רומנטית למזלות לשנה הקרובה- חג האהבה טו"באב 2011 מאת ליה לואיס- www.lialewis.co.il מזל טלה. לכם מזל טלה נכנס באוגוסט 2010 עד 2012 כוכב שבתאי לבית הזוגיות ויעשה לכם "בית ספר", וילמד אתכם את הלקח של השנים.

רוצה לדעת מה עם זוגיות ואהבה?

תחזית רומנטית למזלות לשנה הקרובה- חג האהבה טו"באב 2011

מאת ליה לואיס- www.lialewis.co.il

מזל טלה.

לכם מזל טלה  נכנס באוגוסט 2010 עד  2012  כוכב שבתאי לבית הזוגיות ויעשה לכם "בית ספר", וילמד אתכם את הלקח של השנים. היכן שהשקעתם תקצרו נחת והוקרה והיכן שדילגתם על אחריות "השוטר" יגיע. זוגיות תביא איתה אחריות ורצינות. לא רק הנאות. אבל מי כמוכם לא פוחד מאתגרים?

בכללי  נכנסתם  בינואר 2011 לשנה בו הכל הולך להשתנות אצלם לטובה. הרבה מתחילים חיים חדשים מאד מרתקים וטובים הקשורים למעברים מישן לחדש והתרחבות לטובה.

מזל שור

מזל שור מזל נוח ויציב בזוגיות. בעבר נוצר קצת בלבול בחיי הרגש שלכם.

 השנה נכנס כוכב יופיטר המיטיב הידוע , למזלכם.  חיי הרגש של השור פורחים במצבים שכאלה.  כך שאין דאגה. הכל יזרום בנחת לאלה שיש קשר ,ולאלה שאין קשר אישי יכולים להכנס לקשר מעולה השנה, במיוחד דרך חברה וקשרים חברתיים.

כשכוכב זה מטייל במזלכם- עד יוני 2012 ההזדמנויות פתוחות ובגדול. אל תשכחו להזמין אותי לחתונה.:)

מזל תאומים

זאת שנה יציבה וטובה לתאומים וקשרים ידידותיים יכולים להפוך בהפתעה לקשרים עם התחייבות מה שמוציא קצת את הקלילות אך נותן יציבות רגשית וגם יציבות זוגית. מזל תאומים נכנס  לשנה שלא יהיה לו הרבה זמן לרומנטיקה..

בקיצור, שנת התחייבות למזל תאומים. תיהנו. כוכב נפטון מצד שני יכול לגרום לאשליות מסוימות. תיזהרו מרמאויות .

מזל סרטן

בבית הזוגיות נכנס כבר לפני כשנתיים שלוש כוכב פלוטו. מה שהוא עושה לסרטנים זה קודם כל הורס לאט לאט את כל חיי הזוגיות שהיו כלומר מתחיל שינוי בגדול.בונה מחדש וביסודיות את חיי הרגש שלהם.

כוכב יופיטר משפיע חיובי מאד על מזלכם ומקדם אתכם לכיוונים רגשיים שרציתם במיוחד דרך חברים וידידים ופעילויות חברתיות. שם ההזדמנויות פתוחות .

מזל אריה

 

הלב הוא האיבר הרגיש של האריה.בלי אהבה האריה לא חי. מזל אריה הוא מזל האהבה. הלב הוא מרכז הגוף, לבני ובנות מזל אריה יש שנה יותר טובה בתחום הזוגי. לא שהיה להם  רע כל כך אך, הוא יוכל לראות ריגושים חופשות ונסיעות, מה שזז  לאט זז טוב יותר., מערכות היחסים יקבלו סוג של יציבות טובה בונה. לפנויים יש מזל מעולה מהסתיו השנה.

היכונו לשנת הגשמת משאלות. וואו.

 

מזל בתולה

מזל בתולה הוא מזל שמחפש את המושלם בכל. וגם אם לוקח לו זמן בסוף מתאהב ומעל הראש. ואז יכול להחזיק שנים ולשמור  את חיי הזוגיות בחום ואחריות ודאגה אין סופית לרגשות השני.הוא לא רומנטיקן אך הוא שם כל הזמן כשזקוקים לו.

בשנה הקרובה, יש יותר התרחבות במישור של חכמת החיים אך משפיע טוב גם לרומנטיקה . עדין לא זמן למחויבות אך חיי הרגש אכן פעילים, על גוון של חופש אישי.

מזל מאזניים

מזל מאזניים הוא המזל של הזוגיות. נולד להיות יחד ,  בטוב וברע, כשהוא בודד - הוא סובל. השנה עדין נמצא כוכב שבתאי במזל מאזניים עד יוני 2012 לצעירים שבינכם הוא יוצר אתגרים ורצינות ואחריות כלפי בן הזוג ,אך קצת מגביל ומייבש את חיי הרומנטיקה. לבוגרים שלמדו כבר מנסיון יביא את הפירות ההערכה והצלחה. שבתאי הוא כוכב של זקנה, וחכמת הניסיון., כך שמאזניים יכול להחליט לקחת חיי זוגיות עם משהו מבוגר ממנו, או להתחתן מתוך אחריות ורצינות . לאלה שרוצים להתחתן מאהבה, מומלץ לשבת בשקט .  יבואו ימים קלים יותר מ 2012 קיץ. שבתאי מהמילה שבת. בקיצור מומלץ לנוח. בינתיים יש דברים טובים אחרים.

מזל עקרב

מזל עקרב נכנס לשנת הזוגיות שלו. הוא מתאהב מתחתן ורואה שמחות דרך שותפיו לחיים. הקרובה עם מצב זוגי די טוב ועם איזו הרגשה של יציאה לחיי רומנטיקה יותר טובים עדינים ואכותיים. הציפיות שלו יעלו, והוא עשוי לרקום את החלום של זוגיות מהסרטים והחלומות. יגיעו גם אהבות אידיאליות. זהירות משליטה ובקרה ובלי דרישות מוגזמות כדי להצליח.  אפשר לכתוב ספרי הרומן הרומנטי עליכם השנה.

מזל קשת

מזל החופש וחופש הביטוי..השנה על בית הרומנטיקה יושב כוכב שבתאי הרציני- (שרוצה לשבת ולנוח). אתם יכולים או לבנות מערכת מחייבת ולשמר אותה או לא לא בכלל.כל אחד לגופו ותלוי בעוד גורמים במפה האישית. אך לא תשבו בשקט ותמצאו דרכים חדשות לפרוח. זאת שנה מוצלחת לשמר  או לפרוח בתחום העבודה . תהינו.

מזל גדי

למזל גדי נכנס כוכב המהפכה הגדולה, והם יעברו שינוי יסודי בכל המערך שלהם. גם כוכב שבתאי הכוכב שלהם יכנס למזל הזוגיות ויתן להם אתגרים גדולים בזוגיות. האלמנט של הרס ובניה מחדש של זוגיות עשוי להגיע אליהם. חלק הולכים לעשות את התואר וילמדו על זוגיות כל מה שנחוץ ויהיו מאסטרים בעניין, כמו בכל תחום הם חזקים ולומדים מניסיון .

עם בני הזוג תגיע לרמות אחרות, ואתם פשוט תתחזקו באינטואיציה. לסיכום, לא פשוט אך מאתגר.

מזל דלי

הדלי הוא עוד מזל מאד ידידותי שאוהב את החופש שלו באהבה.. הוא חברי טוב גם בזוגיות. . הם פשוט צריכים את ההפתעה ולא את השגרה. השנה לדלי יש מזל מעולה לבנות לו זוגיות ומשפחה- ממקום של נחת וסובלנות. קשר מחייב, איכותי וקבוע..יכול להתחיל כבר בחגים . כוכב שבתאי ימתן.. כך שיוכלו לזרום טוב יותר ויגיעו ליציבות ועומק ביחסים עם תקשורת טובה. כוכב אורנוס נכנס לטלה ל7- שנים וישנה לגמרי את התמונה האישית שלכם- לטובה. יש לכם סיבה טובה להיות אופטימיים.

 

מזל דגים

מזל דגים נכנס לתקופה חדשה וטובה בתחום הרומנטי. לא עוד ניתוקים . השמים הם הגבול. כוכב נפטון השליט עליהם מתחבר איתכם ונכנס למזלכם וכמו כן כירון כוכב של מזל בתולה. כך שתוכלו להקשיב לליבכם וגם ליישם את האהבה.  עכשיו אתם בים הגדול. לא בבריכה. הקשיבו לאינטואיציה וללב והם יובילו אתכם למחוזות של אהבה קסומה.

ב ה צ ל ח ה!

 

לתחזית מלאה ועוד- ניתן ליצור קשר עם

ליה לואיס – תל אביב – אוגוסט 2011  03-5220343

 

 


תגובות למאמר

הוסף תגובה

שם:
אימייל:
נושא התגובה:
תגובה:

תגובות למאמר