ENGLISH

תחזית למזלות לחודש יולי- 2011

תכונות האופי לפי השם   מהו יעודך?   תחזית שנה אישית   תחזית חודש אישי   תחזית יום אישי   משמעות יום הלידה   מה היית בגלגול הקודם   מי אתה באהבה ?   האות ראשונה בשמך ומשמעותה   התאמה זוגית

לחודש מה זה טוב....תחזית לכל מזל לחודש יולי 2011 תוכלו גם לקבל טיפ לחודש זה.

תחזית למזלות לחודש יולי 2011

מאת האסטרולוגית ליה לואיסמזל סרטן

זה הוא החודש שלכם ומזל טוב לחוגגים. חודש זה יחזק אתכם נפשית וביטחונכם האישי יגבר. תראו במיטבכם.הכוכב ונוס יכנס למזלכם ונושא הרומנטיקה יגבר. זמן טוב לאהבה והכרות לפנויים. הוא מתחיל טוב גם מבחינת כוכב יופיטר המיטיב עימכם ונותן מצב רוח טוב- אוכל – שתייה וריקודים.

כוכב אורנוס בתחילת החודש יעשה לכם אנרגיה של מרדנות- או מרדנות כלפיכם ויש סכנה גם לעצבים וניתוקים זמניים. טיפ- שימרו על אמונה ויהיה לכם מזל והגנה רגשית.


מזל אריה

חודש יפה בתחום הקריירה. כוכב יופיטר יביא לכם הגשמת משאלות. לאופטימיים – יש לבדוק אם העובדות הן כמו שחשבתם.   יש קצת רגישות בריאותית וזה הזמן לדאוג לבריאות שלכם ושל מקורבים. תהיו מאד פעילים חברתית ותוזמנו לכמה מסיבות. משהו מאד אוהב אתכם מאחורי הקלעים, ודואג לדחוף אותכם קדימה. רומנטית משהו שמתחיל בשקט ובסוד עשוי להתגלות לקראת סוף החודש כאהבה בונה וחמה. טיפ- מסוף החודש תתחזקו ונשמע אתכם שואגים שוב.

 

מזל בתולה

חודש יפה לקשרים עם חו"ל או לנסיעה לחו"ל. יחד עם זאת תצליחו לדחוף את רצונותיכם בעבודה קדימה רק שימו לב לא לריב עם אנשי אוטוריטה. בסך הכל חודש נעים, תשמעו מחברים קרובים והיחסים עם רובם יהיו טובים ומזינים. זהירות מניתוק קשר מידידים בסביבות ה-8 לחודש. סך הכל חודש מוצלח,כלכלית יש גבולות ומגבלות ולשמור על הקיים מומלץ. כוכב ונוס בסרטן יקרב אתכם לבן משפחה שאתם קשורים אליו.

טיפ- שמרו על קשר עדין ולא לוחץ עם בני המין השני.  היחסים ישמרו בצורה נפלאה ולא צפויה.

 

מזל מאזנים

אתם בזמן של קידום עסקי. הגעתם לשלב שאתם מוכנים לקחת אחריות אם במישור האישי זוגי ואם במישור העסקי ועבודה כוכב שבתאי במזלכם כבר שנה וחצי ויהיה עוד שנה. הנושא הזוגי החודש מועד להפתעות גם טובות וגם לא- אך חשוב לשמור על אמונה. מסוף החודש כבר תוזמנו למסיבות ותוכלו להכיר אנשים חדשים חמים ויצירתיים ותרגישו מצוין.נסיעות רבות החודש ודם עינן בפוליטיקה ולימודים. אף תתכן נסיעה לחו"ל .

טיפ-  תדרשו את הכספים שמגיעים לכם- תהיה הצלחה בהשקעות/ ביטוחים וכספים מאחרים.

 

מזל עקרב

זה חודש מצוין לנסוע לחו"ל למקום קרוב לים.  נראה שתהיו עסוקים בגביה של כספים שחייבים לכם או בויכוח בו מגיע לכם כספים ומימון. האמת שאתם צודקים. זהירות מביקורת קטלנית.

יש לכם הצלחה בתחום הזוגי ונראה שתרשימו את בני המין השני וזאת הולכת להיות השנה המוצלחת שלכם בתחום זה , כוכב יופיטר מטייל בבית הזוגיות שלכם. רבים מבני המזל יתחתנו או יזכו לשמחות במשפחה ילדים והריונות.

עדין אתם עושים דין וחשבון עם עצמכם – מצפונית לגבי דברים והגיע הזמן לעשות שינוי בעבודה אך לא שינוי דרסטי. טיפ= זמן להתחדש ולהתייעל , לעבור למשהו מתקדם בעבודה שישחרר אתכם קצת יותר.

 

מזל קשת

מזל קשת מלאי מזל בדרך כלל והם מאירי פנים למי שאיתם ולכן מצליחים מאד. החודש אתם עסוקים במימוש נכסים, השקעות וביטוחים. יש גם כאלה ששואלים את השאלות החשובות מה משמעות החיים? החיים והמוות? ועוד. אך בעיקר יש כרגע דחיפה בכיוון התחום הזוגי הרבה מפגשים עם אחרים עם בני המין השני ואף מריבות וויכוחים שעלולים להתנתק או לגרום למשבר זמני. סך הכל מאד טוב בעבודה ונותנים לכם חופש והזדמנויות להתרחב.טיפ- לגבי הדיור  ומגורים יש להרפות ולהאמין כדי שרק  טוב יצא מזה.

 

מזל גדי

זה כבר יותר משנה שהעבודה והקריירה בעלי נטל ואחריות רבה ונראה שיש מי שמגביל אתכם בלי לתת תמורה הוגנת. מעמדכם בטוח התמידו ותצליחו עם הזמן. בנתיים נראה שלא תצליחו בלי להשקיע בעבודה מאומצת ושעות נוספות. התחום הזוגי יקבל מפנה ותרגישו אהובים יותר ורצויים יותר חברתית.רבים מהגדיים עושים שינויים וחידושים בתחום הדיור. תרגישו מצויין עם חידושים אילו. תהיו עסוקים אם שותפים לחיים. גם נראה אתכם נוסעים ממקום למקום ולפעמים גם ללא מטרה. טיפ- שמרו על איפוק וסודות לעצמכם.  ובהמשך תצליחו.

 

מזל דלי

רוב האנרגיה תהיה מחולקת בין עבודה ובין בילוי- זמן בהחלט לצאת ולהנות מתחביבים ילדים ורומנטיקה וכמו כן לנהוג באיפוק מתקבל על הדעת בתחום הנסיעות והנסיעות לחו"ל.בתחום הדיור והנדל"ן יש מזל של התרחבות וחופש. אתם הגעתם לשלב בו אתם מבינים שפרנסה היא ממשהו שאתם נהנים ממנו ולא רק בשביל השכר. כמו כן התחום הרוחני מעניין יותר ויותר ונכנס לסדר עדיפויות באמונה שלכם. טיפ- אתם פסיכולוגים טובים לאחרים אך גם לעצמכם.

 

מזל דגים

החודש תוכלו להרבות בבילויים רומנטיקה ותחביבים. נראה שתוכלו לצאת ולהנות גם מתרבות וגם מהדור הצעיר. הרבה חופש ונסיעות יש לכם עכשיו ביום יום  ותוכלו להרחיב את תחום העניין וללמוד דברים חדשים ולפגוש אנשים חדשים. יש קצת בלבוללגבי עצמכם אך מעכשיו התחום הרומנטי זורם ללא ניתוקים מאחרי ה8- לחודש, וזה יהיה זמן להפוך חלומות למציאות. בבית ועם המשפחה יש תזוזה רבה וקצת מתוח אך אם תעשו את השינוי הנדרש זה יעבור עד סוף החודש. טיפ- עשו שינוי קל בבית ותרוויחו.

 

מזל טלה

אתם בשלב של שינויים חדשים. כוכב אורנוס נכנס למזלכם וישהה בו 7 שנים טובות. אין ספק שרבים כבר נהנים מהחופש של עשייה ומתחילים לראות את השפע נכנס שוב לחייכם. אכן השנה מאופיינת בהרחבת ההכנסה בפרנסה . חודש זה יהיה מאופיין בנסיעות רבות ממקום למקום, וויכוחים ועניין. שימו לב שהרכב תקין. נושא הבית והמשפחה עולה יהיו קצת אתגרים לרצות אותם וגם את עצמכם מבלי לפגוע בעצמאותכם. בסוף החודש כבר תצאו לבלות ותקדישו יותר לרומנטיקה וילדים. ותחביבים.

 

מזל שור

החודש אתם נהנים במיוחד. גם במשפחה וגם בעבודה החיים נראים יותר נעימים ויותר חיוביים. כוכב יופיטר המיטיב הגדול נכנס למזלכם. תרבו בקשר עם קרובי משפחה אחים וקרובים אשר רק יביאו טוב. ללומדים זמן טוב לימודים ארוכים. כמו כן, יש מה לעשות לגבי הכספים והפרנסה. כנראה שתצטרכו להתווכח על מה שאתם מאמינים שמגיע לכם מעבודה. חוץ מזה- הכינו את הרכב יהיו טיולים קצרים ממקום למקום- אולי אף לחו"ל.

טיפ- לא כדאי לעשות שינויים בעבודה. המשיכו בתלם וההצלחה בדרך.

 

מזל תאומים

סוף סוף שומעים אתכם, שב חזרתם לדבר לשכנע להשמיע את קולכם. זמן טוב לפרנסה ולדאוג לשמור על מה שאתם מאמינים בו. נראה שאתם לא מצליחים להנות יותר מדי, יש אחריות ומגבלות אך במיוחד תיהנו מתמיכה יוצאת דופן מאנשים מאחוריהקלעים. כמו כן נראה שתחליפו את רוב החברים שלכם. מסיבות והכרות עם קבוצות של חברים חדשים תרענן אתכם ותכניס גיוון לחייכם כוכב אורנוס המחדש נכנס לבית הידידות ותקוות.

טיפ- בקריירה עשו רק מה שאתם מאמינים שיעשה לכם טוב ללא אינטרסים. תגובות למאמר

הוסף תגובה

שם:
אימייל:
נושא התגובה:
תגובה:

תגובות למאמר