ENGLISH

תחזית למדינה 2011-12

תכונות האופי לפי השם   מהו יעודך?   תחזית שנה אישית   תחזית חודש אישי   תחזית יום אישי   משמעות יום הלידה   מה היית בגלגול הקודם   מי אתה באהבה ?   האות ראשונה בשמך ומשמעותה   התאמה זוגית

מתנה לנו למדינה לכבוד יום ההולדת של המדינה החלטתי לעשות לה מפה אסטרולוגית לשנתה ה-63 מזל שור עם אופק מאזניים וירח במזל אריה. נתוני הבסיס שלנו- אופי חזק, נטיה לשלוט, אהבת יופי ואומנות

תחזית למדינה לשנת 2011 – 2012

מאת ליה לואיס www.lialewis.co.il-

אסטרולוגית

מדינת ישראל  -    14/5/1948 שעה 16:30

מתנה לנו למדינה

לכבוד יום ההולדת של המדינה החלטתי לעשות לה

מפה אסטרולוגית לשנתה ה-63

 

מזל שור עם אופק מאזניים וירח במזל אריה. נתוני הבסיס שלנו- אופי חזק, נטיה לשלוט, אהבת יופי ואומנות, ונוס כוכב השליט על שור ומאזניים נמצאת במזל סרטן מה שמחזק את אהבת האנשים לאוכל  ,בית ומשפחה. הירח באריה נותן לנו את הרצון לשלוט כל אחד כאן מנהל. (חסרים עובדים...שירות). אך אין חזקים מאיתנו- שור ואריה הם החזקים שבמזלות. האופק במאזניים נותן לנו את הרצון להתפשר על מנת להגיע לשלום. כמה אדמות החזרנו בסופו של דבר?

ראש הדרקון (קארמה גורל) של המדינה נופל במזל שור . מראה על כך שאנחנו עוברים שינויים קיצוניים במודעות שלנו דרך מלחמות ואובדן ושכול. כל הזמן עובדים על מוסר גבוהה וערכים . הדחף לאוכל ומין גבוהה וחייב לעבור שינוי ומיתון על מנת שנוכל לעלות רוחנית ולקבל קצת יציבות ונועם בחיינו הפנימיים. יש לנו אינטרסים של שליטה וכוחניות שחייבים לעבור לסובלנות וסבלנות. ואנו חייבים להבין שאנחנו מבורכים ומוגנים מאלוהים כי לנו האדמה הזאת ואין לנו מה לחשוש. אנו הרבה פעמים חושבים על סיפוק האגו באמצעות טיפוח יחסים וקשרים עם עמים שלא טובים לנו (טורקיה). נכון שיש לנו אלמנט של הרס עצמי שחבויות בנו ואנו חווים משברים אחד אחרי השני והחיים נראים כמאבק אחד ממושך. להישאר בחיים- "שלא להיות פריירים".

חייבים להתגבר על חשדנות – לתת אמון אחד בשני, גם אם תהליך זה ידרוש מאיתנו להיות קורבן, ושנוכל ללמוד לראות את פעילות חברינו כראי לאגרסיה של האדם עצמו. ללמוד לא לבזבז אנרגיות על מאבקים ולהסתפק בדבר הראשון – להגיד תודה ולא לבקש גם מה שלא שלנו.

עכשיו לעתידנות 

שינויים לכולם וגם למדינה השנה.

3 כוכבים גדולים עוברים מזל- כוכבים שמשפיעים על מסות של אנשים- ברובד במדיני, משפיעים על הקולקטיב ושכך גם על הפרט אך נאנו עדים לשינויים גדולים מאיתנו אשר גורמים לנו להבין שיש דברים חזקים מאיתנו כאדם בודד. וגורל המדינה גם ישפיע עלינו כפרט.

במישור המדיני

כל מדינות ערב מתהפכות- שכיננו עסוקים במלחמות פנים ולא איתנו. אנחנו פה  די בשקט.

 קשה לנו כמזל שור עם הרבה כוכבים באריה- אשר אנו חזקים במרכז התקשורת העולמית- לא להיות במרכז....:) אך הם – שכיננו ומדינות ערב המוסלמיות עסוקות בשינויים של מודעות הם מבינים שהם נוצלו ע"י השלטון וכדי שהעם ישלוט ייקח כמה שנים. בינתיים אצלנו די שקט

הגבולות

פרט לדרום כמובן. כדי שלא נרדם ונהייה ערים לסכנות ואולי תמיד - לא יהיה שקט טוטאלי. כך המפה מצביעה בבסיס שלה.  (השמש בזוית דיסהרמונית למאדים-אל המלחמה בבסיס).

כוכב שבתאי האחראי על הגבולות וגם עושה זווית טובה לכוכבי ההנהגה באריה- כך שנכונה לנו יציבות עם ההנהגה ועם נושא הגבולות ועם הנושא של מלחמות רציניות. אי שקט בדרום עדין מופיע.

ביטחון

כוכב יופיטר המיטיב הידוע- נכנס כבר ביוני 2011 למזל שור- מזל המדינה. הוא ישפיע בחיוב עלינו. ייתן מצב רוח טוב ואופטימיות. ישפיע על נסיעות רבות לחו"ל והרגשה טובה יותר עם שכיננו ( שכאמור יותר עסוקים עם עצמם). הרבה ביטחון ישרור וכן נראה שהמדינה מתרבה בתחום הילודה- יותר לידות מאי פעם בשנה טובה זו. גם תחום הלימודים והחינוך יתוגבר.

כוכב אורנוס- כוכב מפתיע יעשה זווית דיסהרמונית עם ונוס כוכב השליט על המפה שלנו. לכן צפויות הפתעות שליליות מכיוון התקשורת הבינלאומית – והכל גם יכול להיות שקרים ובלבול בהשפעת כוכב נפטון. בנוסף, יש יותר סיכוי לפרידות וגירושין, ומצד שני ליצירתיים יהיו המצאות מיוחדות.

עבודה- אבטלה

כמו כן אורנוס נכנס לבית מקומות העבודה ואיגודים מקצועיים- כאן אנו נחווה שינויים מאתגרים כמו פירוק מקומות עבודה קבועים- חוסר הגנה על עובדים מטעם האגודות המקצועיות- הרבה אנשים ילכו לעבוד עצמאי. ובחיי היום יום אנשים ירצו חופש בעשייה בלי שעות מסודרות. יקומו מצד שני חברות סטארט- אפ ויוזמות חדשות לעסקים פרטיים מעניינים וחדשניים. הרבה אנשים יעבדו במקומות עבודה לא קבועים. (כל שינוי לטובה)

 כלכלה

כוכב פלוטו- שליט בית הכלכלה של המדינה נכנס לגדי לפני שנתיים דואג לעשות רפורמה איטית אך בטוחה במדינה יחד  ובהשפעת שאר מדינות העולם. היות והוא כוכב של מאסות הכי גדולות ומשנה דברים כלל עולמיים. וגם אצלינו. התחיל כך שאנו לא מקבלים ריבית בבנקים, ומה שכן נותנים הם לוקחים עם עמלות ועוד. הבורסה עלתה אך היא לא מדד אמיתי לכלכלה. אנחנו נתחיל השנה להרגיש את המיתון ובעוד כשנתיים ניכנס למיתון יותר גדול כשכוכב שבתאי יכנס לעקרב- שליט בית הכספים שלנו. שבתאי כוכב שמגביל- עושה גבולות. תרתי משמע.

מצד שני כוכב יופיטר המיטיב הגדול יכנס ביוני השנה לשור ויתחיל להשפיע לטובה על בית ההשקעות וכספים מגורמים חיצוניים (כמו ארה"ב). מכאן כל עזרה שנבקש נקבל והשפעות טובות אלה ימשיכו גם לשנה נוספת.

כוכב אורנוס שליט כל הנושא של דיור ושיכון ונדלן- כך ששינויים מרחיקי לכת כבר התחילו- ויהיה יותר קשה עם המשכנתאות, ואנשים רבים יתייאשו ויחפשו מקומות מגורים שונים ויגורו בשכירות.

 

אומנות ותרבות

כוכב נפטון השליט על כל האומנות והעל חושי נכנס עכשיו לבית 5 של המדינה ועובר למזל שהוא שליט עליו- דגים. זה גורם להגברת האומנות ויצוצו שפע של אומנים וסוגי אומנויות חדשות אנשים גם יפנו לדתות רוחניות ויחפשו אמונה. יהיה דגש על רוחניות באומנות וכל השיטות , יבואו בחשבון. ים של סוגים ללא גוון אחיד. לאן שכולם הולכים היום מחר ילכו כולם למקום אחר.

ביבי נתניהו- 21/10/1949

9 מספר המזל שלו. ביבי נמצא בשנת הנהגה שלו ה-8 בנונמרולוגיה, מה שאומר שלו יהיה לו קל אך יחד עם זה "יעשה שמיניות באויר" על מנת לשמור על מה שהישגנו ועל מעמדו. הוא יעבוד שעות נוספות. ויחזק את פעילותו- היות וכוכב שבתאי נמצא במזל שלו- מאזניים –הכל יתנהל שמרי גם אם הוא ירצה אחרת הוא יתקל בהתנגדות. כך שבגדול אין שינויים. גם שכיכנס לשנה ה-9 שלו בנומרולוגיה שם נוכל לראות אותו נוסע הרבה בעולם ומגיע לאיזה הסכם.

 

אנחנו ראשונים לעולם

קודם כל בנומרולוגיה האוניברסאלית נכנסנו לשנת 2011 שזה שווה 4 ואילו ישראל נכנסת לשנה 5 מיום ההולדת הזה (החישוב הוא 14/5/2011 כלומר הסכום 5). כך שיש לנו איזו שליחות בעולם של הובלה או דוגמא. מה דעתכם?

 

לסיכום: אין יותר ממה לפחד גם לא מאסונות גדולים שיהיו אולי בעולם אך לא כאן. אפשר לחיות כאן בבטחה ולשמוח במה שיש לנו. שנה של נחת למדינה. ואירועים משמחים. רק נשלח לדרום שקט ושלום. נכנסים לשנה שבה היתה הצהרת העצמאות לפני 63 שנה .

ולי זה נראה טוב – ולכם?

אה ויהיה לנו ארץ נהדרת...........


תגובות למאמר

הוסף תגובה

שם:
אימייל:
נושא התגובה:
תגובה:

תגובות למאמר

מתי יחזור השקט לדרום אי שקט בדרום וירי על ת"א ?משפיע על כול המדינה .מאחר והחיילים הם מכול רחבי הארץ

תודה
אסתי 5:15:31  19-11-2012