גמר האח הגדול

- (נכתב שבוע לפני הגמר)

גמר באח הגדול יהיה בתאריך 2011–03–26 שבת בערב.

כשירח יהיה במזל גדי ושמש במזל טלה. הירח עובר קודם עד פלוטו וגורם להרגשת סוף ומוות. כן הדרמה בסיומה.

ג'קי מנחם

מזל גדי  ירח בסרטן, אין ספק שכל האנרגיה ותשומת לב לכיוונו. הירח יעלה על נפטון שמש שלו והוא יגשים חלום. הוא כנראה המנצח הגדול של התוכנית. התוכנית כמו נתפרה כחליפה מתאימה עבורו העונה. יתרגש מאד..

 

ליהיא גרינר

מזל מאזניים עם ירח בטלה. השמש תהייה על הירח שלה וכוכב יופיטר המיטיב הגדול, קשור גם לפירסום יעמוד מולה ויעשה לה טוב. יחד עם זה הירח עושה זויות של מתח והתרגשות. ליהיא תהיה בהתרגשות עצומה, הלב פתוח ותפתיע במקום שני כנראה.

ליהיא וג'קי שניהם במיטב הכוכבים.

נופר מור

מזל עקרב עם ירח קשת, במקום טוב כי יש לה מפה טובה במקור והאח הגדול התחיל בקשת ועשה לה טוב ריגשית. ההצלחה שלה באה מהיכולת שלה להיות כנה ריגשית. בגמר הירח יכנס לבית 2/3 שלה בגדי, ויעשה זוית הרמונית לשמש אך לא הרמונית לונוס. כך שנראה שתהיה מרוצה כלפי חוץ אך לא כלפי פנים.יהיה לה קשה רגשית לגמור את התוכנית ולצאת מהבית וחברים.

 

עמיר גולברג

מזל שור וירח בשור, ירגיש טוב ביום הגמר, יהיה מאוזן ומציאותי, מאופק וחזק. הירח יהיה בבית 8/9 שלו, הוא יוצא ויום יומיים אחרי כן טס רחוק. או לצפון או לחו"ל. הונוס שלו בבית 10 תראה שכולם אוהבים אותו והוא ירגיש את האהדה והאהבה של הציבור הישראלי.

 

סיוון דרור

מזל תאומים עם ירח בשור. הקשר שלה עם עמיר כבר ברור. ויש סיכוי טוב להמשך הקשר גם אחרי התוכנית. הירח ביום הגמר יהיה אצלה בבית 5 היא תרגיש טוב עם כל הבלגן , תהנה מפופולאריות חולפת. ויש גם סיכוי לקשר רציני לחתונה עוד השנה.

וזה הסדר שנראה לי שיהיה בגמר:

סיוון מקום 5, עמיר מקום רביעי, נופר מקום שלישי, ליהיא מקום שני וג'קי מקום ראשון.

 

 ·  · שיתוף · מחיקה