ENGLISH

מה אומרת המפה האסטרולוגית של גילעד שליט?

תכונות האופי לפי השם   מהו יעודך?   תחזית שנה אישית   תחזית חודש אישי   תחזית יום אישי   משמעות יום הלידה   מה היית בגלגול הקודם   מי אתה באהבה ?   האות ראשונה בשמך ומשמעותה   התאמה זוגית

האם יש סיבה לאופטימיות וגילעד שליט ישתחרר, ואם כן מתי? המפה האסטרולוגית של גילעד שליט.היום הגיע אלי מייל לחתום על עצומה בין לאומית של מגן דוד אדום להצלת גילעד שליט.

שלום לכם,

היום הגיע אלי מייל לחתום על עצומה בין לאומית של מגן דוד אדום להצלת גילעד שליט.

 היות וכבר מזמן לא יצא לי לכתוב משהו J, עלה לי הרעיון להציץ במפה שלו ולראות אולי אוכל לעודד  אותנו במציאת הזמן לשחרורו. אכן מודה שאם הייתי רואה שהוא ימות לא הייתי כותבת דבר. כן, אני רומזת שיש לכם מה לקרוא ולהתעודד ונתעודד יחד.

תאמינו לי ,לאחר 34 שנות הסתכלות במפות אישיות יש לי סיבה לאופטימיות זהירה.

תהנו... ליה

האם גילעד שליט יהיה גיל לעד וישתחרר או גל –עד ולא יחזור אלינו לעולם?

מה אומרת המפה האסטרולוגית של גילעד שליט?

מאת ליה לואיס 03-5220343 www.lialewis.co.il

 

גילעד שליט 28/8/1986

מזל בתולה עם ירח במזל תאומים.

מחזק אצלו באופי את הצד הלוגי ואינטלקט חריף. שכלתני וחכם.

הירח נמצא אצלו ברום המפה מצביע על פופולאריות רבה ועמידה בפני ציבור. כמו כן כוכב מאדים- מארס המוציא לפועל יושב אצלו במזל גדי ונותן לו כוח סבל בלתי רגיל ויכולת להתמודד עם אתגרים פיזיים קשים לאורך זמן.

השמש – אישיותו מושפעת משני כוכבים עדינים- ונוס ונפטון שמראים על אמונה ויפה נפש.

כמו כן השמש מקבלת זווית לא קלה מכוכב שבתאי, המורה הדגול. זה מלמד אותו את החיים בדרך הקשה, ואיזה צל על אישיותו מלידה.

מה רואים אצלו מהבית והשורשים?

יושבים כוכבים שמראים ש"הנסיך הקטן" חווה בית שמרני בילדותו שנותן לו כובד רגשי ופיזי והוא ירצה או יאלץ לגור רחוק מבית הוריו. יחוש בדידות קשה וניתוק שורשים... סוג של "מוות" מביתו ושורשיו.

גורלו? והקרמה שלו?

נקודת הלימוד במפתו היא דרך התגבשות אישיותו בזכות עצמו. בעברו (ואף בגילגול הקודם) היה נחמד לכולם,ולא הצליח לגבש את עמדותיו. אושרו היה מותנה בהצלחותיהם וכישלונם של אלה המקורבים אליו. הזדהותו עם הזולת היתה כה גדולה שלא נשאר לו כלום וביטל את עצמו. גילעד לומד בחיים אילו איך ללכת עם האינסטינקט הראשוני שלו, יקרא הרבה וידבר עם אנשים על בעיותיו עד שיגבש את עמדותיו. חייב להשתלט על טוב ליבו ולאפשר להגיון להתערב ברגשותיו.

ועוד דבר קטן ואתם כמובן לא חייבים להאמין- הסברה שעולה ממפתו של גילעד שליט היא שבגילגול קודם היה שליח חרב בשירות המדינה ורצח למענה. ובגילגול זה תפסו אותו. "שב"קניק".

 

מה העתיד אומר? האם ישוחרר ומתי?

כוכב יופיטר- המיטיב הגדול והמשחרר אסירים מהכלא לחופשי, יגיע לנקודת הגורל שלו בסוף אפריל 2011. (עוד מעט) ואז יהיה מפנה גורלי במצבו אשר יעיד על עירוב של מדינות חוץ לדיפלומטים מחו"ל אשר יעשו משהו חשוב לעזור לתהליך. (דרך אגב באותו הזמן אני צופה שביבי יחתום על הסכם עם הפלסטינאים והחמס- מה תגידו על זה?)

ואת השמחה הגדולה אני חוזה כשיופיטר יעלה על הירח שלו באוגוסט ספטמבר 2012 .

אז יש כאן מסיבה גדולה והוא יהיה מול קהל רב בשמחה וברכה .

מעניין שמספר המזל שלו 6 וזה יראה על 6 שנים בשבי ושחרור. יייייייייישששששששששש.


תגובות למאמר

הוסף תגובה

שם:
אימייל:
נושא התגובה:
תגובה:

תגובות למאמר