ENGLISH

תחזית שנתית למזל מאזניים 2010-2011

תכונות האופי לפי השם   מהו יעודך?   תחזית שנה אישית   תחזית חודש אישי   תחזית יום אישי   משמעות יום הלידה   מה היית בגלגול הקודם   מי אתה באהבה ?   האות ראשונה בשמך ומשמעותה   התאמה זוגית

לכם בני מזל מאזניים, ראש השנה פותחים את השנה הקרובה עם כוכב שבתאי. שבתאי שהוא המורה הגדול, דרך הקושי השגרה והצמצום, ילמד אתכם לעשות את

מזל מאזניםנינט טייב

לכם בני מזל מאזניים, ראש השנה  פותחים את השנה הקרובה עם כוכב שבתאי. שבתאי שהוא המורה הגדול, דרך הקושי השגרה והצמצום, ילמד אתכם לעשות את החשבון הנכון. הוא יאלץ אתכם לא לרוץ אלא להשקיע. הוא יעשה סדר ויתגמל על החלטות נכונות בעבר ויעניש את העוברים את הגבול. מצפוניות ואחריות ידרשו מכם, בשנתיים –שלוש הקרובות. תצליחו לקדם עבודה עם הרבה השקעה, וזה יהיה על חשבון רומנטיקה ואהבה.

קריירה עבודה כספים

מי שהשקיע בשנים האחרונות והתנהג בבגרות, יזכה להערכה ויתוגמל בעבודה בהתאם. וזה קשור לכל תחום בו השקעתם. בעבודה, בזוגיות, ותחומים אחרים. הדרישה מכם תגבר ואם לא תפחדו להתחייב תצליחו. אין קיצורי דרך. למי שחיפש את החיים הקלים והמפונקים השנה הזאת תהיה שונה. בסך הכל הבגרות טובה לכם. והחלטות שתעשו לפי הכללים הקיימים יביאו לכם רק הצלחה.

כוכב פלוטו יגרום לשינויים מרחיקי לכת בתחום הדיור והמשפחה. וזה נותן אפשרויות לעבור דירה, לבנות דירה, להתחייב לדירה ,להתגרש או למהפך אצל ההורים. אין ספק שפעמי שינוי הקשורים ל"שורשים " אותם הצמחתם לאורך הזמן עכשיו משתנים. זה קורה רק פעם בחיים אז שווה לעבור את המאמץ.

 

אהבה ,זוגיות, ורומנטיקה

התחום הרומנטי הופך להיות מאתגר השנה.

הדרישות מכם עולות. ואתם תעבדו יותר עם המצפון ופחות עם הרגש. יהיה קונפליקט מסויים בין דרישות הקריירה ובין דרישות הזוגיות אך נראה שתצליחו השנה להחזיק מעמד. כוכב יופיטר – צדק המיטיב בגדול ישהה בבית הזוגיות שלכם עד מאי יוני 2011 ויביא עימו גם מזל טוב

וזה אומר לפנויים- (לו לו לו) שאתם יכולים להרגיש שעלו על הקשר של החיים ותיהיו מוכנים להתחייב ולהתחתן. אחרים יצאו להרפתקאות חדשות שייקחו חופש כללי מזוגיות. גם גירושין יכולים להגיע. עדיף להתמיד בתוך הקשר.  יש משפט בערבית שאומר עילי פאט מאט, כלומר: העבר מת, אתם נכנסים ליחסים חדשים ומוחקים את העבר.

לגבי היחסים הם יהיו בעלי אופי מרתק , חדש ומפתיע לטובה. 

אתם עומדים להכיר חברה חדשה, אנשים מעניינים מכל מיני מדינות או שכבות. סך הכל כוכב צדק יביא לכם הזדמנות לקשרים מצוינים שיעזרו לכם בכל מאווייכם.

כוכב צדק גם מביא איתו כמשמעו, הצלחה במשפטים וכל הקשור לחוקים ומשטר. אך בתנאי שעשיתם שיעורי בית.

מיוני 2011 כוכב צדק  ישפיע לטובה על כספים שבאים לא מפרנסה. אם בהלוואות, ירושות או

כספי שותפים. ותצליחו להגדיל את ההון שלכם דרך מקורות אחרים.

פרנסה

בקושי יהיה פנאי לזוגיות וילדים – כן הרבה עבודה, וגם ההתמדה בה תצליח לכם ותראו שרוצים אתכם שם כל הזמן. הרבה מעבר לשעות הרגילות. נראה שתשמחו להשקיע  גם אם בחינם.

טיפ- מקצועות טובים לכם בשנים אלו הם- הסיעוד ,טיפול, רפואה, פוליטיקה, והנהגה. לאומנים ומיסטיקנים השנה ברוכה.

 


תגובות למאמר

הוסף תגובה

שם:
אימייל:
נושא התגובה:
תגובה:

תגובות למאמר