ENGLISH

תחזית למזלות 2008

תכונות האופי לפי השם   מהו יעודך?   תחזית שנה אישית   תחזית חודש אישי   תחזית יום אישי   משמעות יום הלידה   מה היית בגלגול הקודם   מי אתה באהבה ?   האות ראשונה בשמך ומשמעותה   התאמה זוגית

לכבוד ראש השנה, מגזין קוסמופוליטן פירסם את התחזית.

 התפרסם במגזין קוסמופוליטן.

 

תחזית שנתית למזלות

 

29 לספטמבר ערב ראש השנה 2008-2009

מאת ליה לואיס, אסטרולוגית 050-4882889

 

מזל מאזניים

בנות מזל מאזניים הן הבנות הכי יפות בגלגל המזלות.

ונוס כוכב האהבה הוא השליט עליהן וגורם ליופי חיצוני ופנימי כאחד.

                         באופיין, בנות  המזל מוכנות לפשרות, אך אם תיראנה חוסר צדק הן מיד תצאנה למלחמה. לכן הוא המזל של מלחמה ושלום. של צדק ובתי משפט. של מילים יפות להערכה למה שטוב ונעים וטעים.

כמו כן הן מוכשרות בטעם טוב אומנותי, וחוש אסטטי מדהים.

זה הוא המזל שסימן המאזניים שלו מראה שאין להן יכולת להחליט. ההתלבטויות שלהן רבות וקשות, אך משהחליטו ההחלטה שקולה וטובה .לבנות המזל תמיד חשוב זוגיות. והן לא מרגישות שלמות בלי החצי השני. הן הנוחות ביותר לזוגיות ונישואין ולכן מי שמתחתן עימן יוצא מאושר ויש לו מזל בחיי הנישואין.הן יודעות להעניק אהבה, מאד פלרטטניות ואוהבות לפנק את הגבר שלהן. גם המין חשוב להן. ובהחלט תרצנה לספק את בן הזוג. אך ליטוף ומילה טובה גם יספיקו.הן נשים של מילים יפות וחכמות.

מה צופן לכן העתיד בשנה הקרובה?

קודם כל במישור האישי רגשי. לא היה קל בתחום זה בשנה שעברה. תחום הזוגיות לא פרח. למי שהיו קשרים מאד חזקים וטובים יעבור את התקופה ב"חריקת שיניים", אך מתחילת 2009 נכנס כוכב היופיטר שהוא המיטיב הידוע למזל דלי ועושה למזל מאזניים אנרגיה חיובית במיוחד בתחום הרומנטי. כן אתן עשויות להנות משפע של חיזורים שפע של מחזרים ולהיכנס לגן עדן של אהבה. קשרים חדשים יפרחו. קשרים ישנים יתחדשו. במובן אחר, תהינה הריונות ולידות וכל הקשר עם הילדים מצוין ב-2009. הרבה נחת.

הקשיים יהיו יותר מצפוניים. ישב לכן משהו על המצפון ויקשה על התזוזה שלכן.

יתכן שמדובר בקידום הקריירה שלכן שנעצר. שם אין לכם חשק או כוח לדחוף ונראה שתהיו קצת תקועות. תהיה זווית במפה שלכן שתגרום ללחצים להתחדש ולשנות עבודה. יתכנו אפילו פיטורין. לעצמאיות , תצטרכנה להשקיע כסף בחידוש. אולי לקחת קורס ללמוד שיטת עבודה חדשה. אך הכל לטובה. בתחום הדיור מתחילה מגמה של שינוי חשוב וגדול. אכן לבנות מאזנים ,אלה שנולדו בתחילת המזל-בספטמבר יתכן מעבר משמעותי אפילו לעיר או לארץ אחרת. כנראה שתעברו שינוי ממש שורשי. שמתחיל השנה וגם לכל 2009. המעבר לא יהיה פשוט אך הוא לטובה.

 

מזל עקרב

בנות עקרב בעלות אישיות מאד מורכבת. בחוץ הן לא מה שבפנים. הרגש חזק במיוחד ותמיד סוער .שומרות סוד שנותן להן כוח. האישיות מגנטית ויש להם עיניים עם מבט סקסי ומיוחד. החיים שלהן צבועים בשני צבעים בלבד שחור ולבן. אם תכירו אותן , תדעו מיד אם הן אוהבות אתכם או לא.  הן נותנות את הנשמה או כלום.הן עם תחושות מיסטיות חזקות וחושפות את סודם של אנשים אחרים.

בפנים תמיד סערת רגשות וזקוקים למשהו מאד יציב ומרגיע, משהו עם סבלנות בשבילן.

באהבה הן מאד אינטנסיביות ויכולות לתמוך באדם הכי חזק או חלש ולהעלות אותו להגיע אף להיות ראש ממשלה. (ראו את הילרי קלינטון ושרה נתניהו.)

זה הוא מזל חזק וקבוע וזקוק ליציבות וקביעות בחיים. כך שבזוגיות ובעבודה הן שומרות על קביעות ונותנות 100 אחוז מעצמן.

מקצועות של אומנות סיעוד או כספים אידיאליים בשבילן.

סקס הוא גורם חשוב ביותר. כאן יש רגישות גבוהה. וחשוב ביותר המין. אם יש מין טוב ,הוא מעולה ואם אין בזוגיות מין יש הרס טוטלי ויהיה להן קשה לשחרר את הקשר להרבה שנים.

בקיצור נשים מגנטיות וסקסיות במיוחד.

השנה שלפניכן בנות מזל עקרב, היא שנה שבה היצירתיות במילים תגבר ותהיה הרבה כתיבה ולימודים.  לקראת חודש  אפריל רואים שינוי חשוב במגורים. יש לכן מזל השנה לעבור לדירת החלומות. מקום גדול ומרווח יותר משהייתן. למי שגרה אצל ההורים יתכן מעבר אל מקום חדש או שינוי לטובה בתוך האווירה בבית. תרגישו יותר חופש אישי בבית בקיצור יהיה לכן נפלא. לגבי לימודים.

השנה יש החלטה להתחיל תחום לימודים חדש וזה מאד יעניינן אתכן. הכיוון הוא יותר פרקטי עסקי שייתן לכן יותר יכולת להתפרנס בעתיד בצורה בונה. משהוא שייצב אתכן בעולם החומרי.

אתן תהינה כל כך עסוקות השנה כך שלא יהיה לכן הרבה זמן לחברים.

אהבה- בצד הרומנטי אין שינויים גדולים יש יציבות ואף סוג מסוים של שדרוג. שינוי קל לטובה מתבקש. אך פרט לכך לרובכן אני לא רואה משהו מיוחד. זהירות מאשליות ותקוות למשהו בלתי אפשרי.

מצטערת -בנות - ביל קלינטון כבר תפוס.:).

 

מזל קשת

אתן המזל של החופש. אוהבות יותר להיות בחוץ , לימודים ונסיעות משחרר אתכן וגם ספורט או ריקוד.בנות קשת מקסימות ומכניסות אור לאן שהן מגיעות. מזל עם אידיאלים ורוחניות בצד של אופטימיות ושמחה. מזל של מזל. הן מעיזות ולוקחות צ'נסים מרחיקי לכת.

ולכן גם מגיעות רחוק תרתי משמע.

באהבה, רוצות להרגיש חופשיות לאהוב מתי ואת מי וזקוקות לגיוון רב ולגבר מאד מעניין קצת רוחני לרגש אתכן. אתן מסוגלות להתאהב ללתת הכל מעצמכן, להקריב הרבה למען בן הזוג הנבחר, אחרות מעדיפות לשבת בפאב ולמוד להן משהו ללילה וזה  הוא. לשמור על החירות האישית . מין? בטח. רגישות אוהבות ועם הרבה חושניות ואהבה ואפילו ספוט. התנוחה האהובה עליהן היא תנוחת הכלב. הירכיים והישבן אצלן מובלט ויפה.

לכן בנות מזל קשת יש חדשות טובות השנה אתן יוצאות מתקופה ארוכה של קשיים ודריכה במקום. כמה מכן נפרדות רגשית מעבר קשה בסביבות נובמבר. כל אחת בתחומה. אך תרגשנה זאת רגשית. הקלה רבה. נסיעות לחו"ל תכופות יותר, תקשורת ופרסום. למי שקשורה לכתיבה תהיה הרבה הצלחה.אתן נפרדות מתקופה .עכשיו הזמן שמחייב אתכן להתחדש ולהשתנות.

 חלק מכן חווה הרבה אכזבות פתאומיות מגורל. במיוחד אלה שנולדו בשבוע האחרון של המזל. (15/12-21/12. בנוסף, תקופה לא קלה בקריירה. למי שרוצה להתקדם בסולם הקריירה יהיו הרבה מכשולים.

הבוסים לא נותנים לכן מקום ואף אחרים ינסו להכשיל אתכן. תישמרו לא להתעצבן ולעשות את העבודה באחריות אחרת אתן נפלטות למקום לא טוב ותצטרכנה לעשות זאת שוב. יש לשמור על השם הטוב שלכן.

לעוברים במילימטר את החוק, קנס או עונש. ולאחרים פשוט קשה.

בנושא הדיור רואים שינוי מקום מגורים בסביבות נובמבר. וזה נראה לטובה. כוכב פלוטו (הבולדוזר) נכנס לבית הפרנסה שלכן ורבים מכן יתחילו לעבוד בקריירה חדשה כמו בולדוזר. בעיסוק- עבודה קשה ויסודית תעשה לכן נפלאות לעתיד. תוכלו להפוך עצמכן למיליונריות, במיוחד אלה שנולדו בתחילת המזל בנובמבר.

 

מזל גדי

באופי מזל גדי , אתן מאד שאפתניות, לכל אחת יש שאיפה ודחף חזק להגשים שאיפה זאת. אך לאט לאט. הן מטפסות להצלחה ובסוף אכן מצליחות. מאד חשוב להן קריירה ומשפחה. רציניות ולא תמיד רואות את החצי כוס המלאה אלא דווקא את הריקה . מה שטוב אצלן זה שהחיים למרות קדרותם בגיל צעיר מתבהרים בגיל מאוחר יותר. כמו יין טוב שאם הזמן רק משתבח. בקיצור – בנים יש לכם פה תוכנית חיסכון לגיל מבוגר. גם חוש ההומור שלהם מפותח ועם הגיל מצליחים בעזרתו להגיע רחוק יותר.

באהבה- אין ביטחון עצמי בגיל צעיר ורובן מתחתנות מאוחר או עם משהו מבוגר מהן או כי כדאי להן להתחתן. (לברוח מהבית?צריך להביא ילדים?). במין, מוכנות להשקיע, אך גברים אנא, שחררו אותן

מכבלי המוסר שלהן. אכן שמרניות להחריד.

עם הגיל ולאחר גיל 40 הן רוכשות ביטחון עצמי ומוכנות להעיז יותר.

כסבתות הן נשמות שמחות ועליזות ויכולות להיות יותר צעירות בנפשן מבנות גיל 40. הן תסענה בעולם יחגגו עם יקיריהן, יקדישו משאבים גם כספיים לעזור במשפחה ואפילו ינסו סטוצים אבל בשקט בשקט. להתגרש לא מוכנות. הקן המשפחתי המורחב מביא להן נחת.

אתן הגדיות עדין חוות את כוכב המזל במזלכן עד סוף 2008. ואומר שבמיוחד אלה שנולדו בסוף המזל עדיין מרגישות טוב ועוברות שמחות: חתונות, הריונות , לידות ועוד. בהמשך 2009 רואים הזדמנויות נפלאות לעשות יותר  כסף ו/או פרנסה טובה יותר. שימו לב לא לבזבז יותר מההכנסות. כמו כן נכנס כוכב פלוטו למזל גדי והולך לעשות שינוי קיצוני לגדיים במיוחד לאלה שנולדו בתחילת המזל בשבוע האחרון של דצמבר. הכל הולך לקראת שינוי חשוב. הרס ובניה בגדול. עידן חדש בשטח. חלק מביניכן עדין משקיעות בלימודים גבוהים למרות הקשיים תצליחו לרכוש מקצוע.  והמקצוע המבוקש הוא הוראה וגם אדמיניסטרציה, כספים וניהול עסקי. בכל הקשור לרכב רואים החלפת רכב  בסביבות בנובמבר 2008.

 

מזל דלי

 אתן בנות המזל בעלות אופי מיוחד במינו, אתן לא בנויות מהיסוד כמו המזלות האחרים, משהו תמיד יוצא דופן, אפילו בהופעה החיצונית. יפות, יפות כמו מזלות האוויר ואף כמה מלכות יופי רינה מור ולינור אברג'יל ועוד .חושבות הרבה על העתיד ומפתיעות כל פעם מחדש אפילו את עצמכן. מאד אינטואיטיביות , וספונטניות. עבודה חשוב כמו דברים אחרים אך הכי חשוב החברים. כן אתן יודעות להתיידד עם כל אחד עם המוכר במכולת ועם ראש הממשלה.

באהבה לא מוותרות על העצמאות ולפעמים מאד מרוחקות מבן הזוג או מתגרשות ונהנות מעצמאות מלאה.

התחום האישי פחות נוח לכן, אתן הידידות הטובות ביותר והרבה בנות מוצאות עצמן קרות ואף לא נמשכות לאינטימיות ולסקס. מה שכן, אמ מה..מה.. אם יפתיעו אותכן בנשיקה או בסקס לא שיגרתי זה יצליח. תמיד נמשכות לחדש.

אוהבות לעזור לאחרים, ליקום ולרעבים באפריקה. התכנולוגיה החדשה מרתקת אתכן ולכן לדוגמא אפשר לתת לכן מתנה פלאפון חדש בצבע סגול.

מה קורה לכן בשנה הקרובה:

קודם כל זאת הולכת להיות ה- שנה שלכן בה' הידיעה.כוכב המזל צדק- נכנס למזל דלי וייתן לכן תחושה נפלאה של חופש ומזל ושהכל מצליח. חלק מכן מתחתנות, חלק נוסעות יותר לחו"ל, חלק נכנסות להריון וחלק סתם "מרחפות" בכף. כוכב צדק עושה טוב גם בתחום שמו= צדק. עכשיו תורכן להצליח במשפטים או בויכוח. התחום הרוחני מתפתח וכמה מכן שהיו יותר בתחום החומרי מוצאות הרבה אכזבות ופונות לרוחניות. חזרה בתשובה גם כן בדרך שלכן. יש אפשרויות להתחיל ללמוד קבלה. בתחום הפרנסה יש קפיצות. תקופות טובות יותר ותקופות של הכנה. לנשואות נראה שאין יותר מדי תמיכה מבן זוג בתחום הכספי ובתחום הפסיכולוגי. רק מה ששיגרתי ממשיך. לא לקחת הלוואות ולחסוך עדין חיוני. למי שבתחום הפסיכולוגיה והעזרה הסוציאלית, יכולת הניתוח הפסיכולוגי עולה וגם תוכלנה לעשות שינויים פנימיים עם עצמכן.

שנה נפלאה לכן הדליות- משאלות מתגשמות.

 

מזל דגים

בנות מזל דגים הן העדינות ביותר בגלגל המזל.

אתן מוכנות תמיד לעזור ואף להקריב את עצמכן לאחרים שבמצוקה. נשמות טובות שתמיד סובלות בשביל כולם. רגישות ומרוב הסבל זקוקות לאומנות כדי לשחרר רגשות בצורה חיובית, אומנויות זה אומר, לצאת לתיאטרון ,לשמוע מוזיקה, לראות תערוכות, לרקוד, ולצחוק בסטירה.כמו כן הן עצמן מסוגלות לצייר ,לנגן לרקוד ומה לא כדי לשחרר את רגישותן הרבה . סוג של בריחה מהמציאות הקשה. זה מזל דואלי, שיש לו שתי פנים, צד מאד  אופטימי, וצד מאד פסימי. אחד הוא כזה והשי אחר. הן מגיבות הפוך על כל מצב. רומנטיות במיוחד, ותלותיות בבן זוג. מוכנות לעשות הכל בשביל בן הזוג. אך צריכות משהו עם מציאות ועבודה שייתן להן ביטחון. במיטה , הו, במיטה, מזל זה מהפורה ביותר. כן, כן, מים שקטים חודרים עמוק. הן אוהבות סקס ואפילו מוכנות להיות רק במיטה ואם הבעל ירצה..נו..גם במטבח. אין כמוהן בסקס ומי שלא ניסה, הפסיד.

אורנוס כוכב המהפכות  במזל דגים כבר כמה שנים ועושה לדגים הפתעות נעימות וגם לא נעימות, חלק גדול מכן מתחיל שלב חדש בחיים וחלק עוד לא הגיעו לזה. אך מה שבטוח שהישן לא יחזור.

הרבה בנות דגים לפני תקופה מרתקת. אם בתחום העבודה ואם בתחום האישי. מומלץ לשים דגש עכשיו על התחום של הקריירה ועבודה ועיסוקים. כי כבר יושב כוכב לא נעים- שבתאי בבית הזוגיות שלכן. וזה אומר שאתן לא מצליחות בקלות לסובב ראשים כמו פעם אצל המין הגברי. תצטרכנה להתאמץ בשביל זה. משהוא מאוד יכביד על הקשרים הזוגיים למי שכבר תפוסה. ולפנויות עדיף בלי כרגע כי זה ידרוש מכן הרבה אחריות. אתן יכולות לפנות לתחום הקריירה ולהנות במיוחד מהצלחה לבנות שם בין הידידים שלכם ולהרוויח יותר כסף. כן, יש יותר מזל בפרנסה. וצרות עם שותפים לחיים. עד סוף שנת 2008 ידידים ידידות וחברה בהחלט ישפרו לכן את ההרגשה. תוכלנה לבקש עזרה מהם ואף להגיע למקום טוב בעבודה. הרבה מכן ממשיכות להרגיש מבולבלות מבפנים ואתן זקוקות לניקיון הנפש ע"י רוחניות והרבה מים. כן לשתות הרבה מים להתרחץ, ולהיות בים, בבריכה.זה ירגיע אתכן. חלק עוברות תרתי משמע ניקיון פנימי- וזה אומר ניתוחים/ דיאטות/ או דאגה לבריאות של אחרים.

 

מזל טלה

מזל טלה בנות אתן אוהבות להקדיש לעצמכן, תמיד מצליחות ליצור תשומת לב אליכן אם ע"י לבוש נאות ואם ע"י הבעה אישית חזקה בטוחה וחכמה.

אתן אומנם אוהבות להתווכח אך רק למען הויכוח ולא חשוב מי צודק. הראש ואינטואיציה חזקים מאד. ואצלכם הכל מהיר ואתמול. כשאתן רוצות משהוא זה עכשיו. אין סבלנות. לבלות ולבזבז כסף זה כיף ואם צריך לעבוד בשביל זה אתן מוכנות להשקיע. בכל מקום ששמח נראה אתכן.יש אופטימיות ואהבת העצמי, אומנם קופצות ראשונות אך מוכנות למשהו שיוביל אתכן מאד רומנטיות- ארוחת לחם גבינות וזיתים תעשה לכן לאור נרות  הכל. כמו רועה צאן. יש חום ואהבה וסקס זה "מאסט" בתחום המיני הן מהנות מהכל כולל תעוזה רבה ואף מוכנות למשחקים של רופא וחלה , של שולט ונשלט ועוד העיקר שיכניעו אותן בסוף. אתן אפילו יוזמות בקשר ולא מתביישות לתפקד כמו גבר. אכן יש לכן צד גברי והרבה מבנות מזל טלה שיכולות כל כך טוב לתפקד במישור הזכרי, מוצאות עצמן עושות כבר הכל.

גם את תפקידי הגבר. מוכשרות וטובות במכירות. כל יזמות אין להן בעיה. הצד החלש שלהן בזוגיות הוא הווכחנות. זוגיות זו אומנות, לזוגיות צריך רוך ולתת ולהתפשר. קשה להן עם זה. אך הן סלחניות וממהרות לשכוח מילים שאמרו. בסך הכל הן כמו ילדות שמחפשות חיבה ועצה טובה.

מה קורה לכן השנה בנות הטלה:

כשכוכב טוב נמצא לכן בבית הקריירה נותן לרובכן הזדמנות לעלות שלבים ולהתקדם בעבודה לאחרות – מתחילות קריירה חדשה לגמרי. תחום חדש. ובכלל שמה שנותנת לכן להגשים הרבה משאלות של הרבה זמן. הרבה חופש עשייה, ואין בוס על הראש. מי שעצמאית מצליחה במיוחד. אבל רק עם עבודה קשה. מי שמחפשת קיצורי דרך תמצא את עצמה מחוץ למערך העבודה חופשיה, אך...תצטרכנה להשלים יותר מאוחר את הזמן הזה.

קשה אך מתגמל העבודה כרגע. התחום הבריאות רואים בעיה בסביבות נובמבר אך היא נפתרת לטובה או ע"י ניתוח או ע"י שדרוג ופעולה שבלתי נמנעת.

האינטואיציה שלכן במיטבה. אתן חשות שני שלבים קדימה ויכולות ממש לראות את הנולד. ומה עוד... חברה, יש כמה חברים שהיו תמיד אך לא תמיד טובים אליכם אז שימו לב אליהן. בתוך 2009 יש שיפור משמעותי בחברים וידידים שלכן.

בצד הרומנטי: חשוב לצאת לאירועים חברתיים במיוחד בשנת 2009 שם תכירו אנשים נהדרים ואך כאלה שיכירו לכן את החברים שלהם. לנשואות אין שינוי מיוחד, רק גיבוש של ידידות אמיצה עם בן הזוג ונתינת הרבה חופש אישי. חודש אוקטובר 2008 מצוין להיכרויות חדשות וכן חודש פברואר ואפריל 2009 . ורווקות ההכרות מפתיעה ומידית בלי הרבה משחקים.

 

מזל שור

אתן מזל שור הנעימות והנוחות שבגלגל המזלות. נשות בית נבונות וטובות למטבח ולמיטה. כשאתן נכנסות לבית חדש מאד חשוב לכן לראות את המטבח. הוא המקום החשוב והמעניין לכן בבית. אין בשלניות טובות מכן ולכל מי שבא אליכן הביתה אתן נותנות אוירה טובה ונוח ומרגיעה.

כוכב ונוס השליט על המזל משפיע תמיד על אהבה ואומנות כסף ושכיות חמדה.

כל זה עושה לשור טוב על החיים.בנות המזל הן אימהות טובות ויפנקו את ילדיהם מצד אחד ויחנכו מצד שני. יש לכן סבלנות של ברזל וביטחון עצמי טוב ואתן לא אוהבות שינויים. גם מוכנות לעבוד קשה במיוחד במקצוע מכניס כספית.כעיקרון , יש לכן נטייה להתמלא ולהשמין עם החיים והאוכל הטוב.

חשוב לכן האסטטיקה ולמרות הרגשת המלאות הפיזית תמיד נראות נעים ואסטטי. סקס ,כן סקס, השווריות אוהבות את פר ההרבעה שלהן. טיפוס קבוע ויציב ושומרות על חיי מין טובים כמו על אוכל טוב ואפילו יכולות לגוון עם אוכל במיטה. קצפת ודבש ואולי פולקה של עוף? סתם בצחוק, אך כמו אוכל טוב גם המין טוב ושמירת הקיים טובה להן. והן אף פעם לא מתלוננות על בני זוגם. אם יהיה משהו להגיד – יגידו לא ענייני וישר.

מה קורה לכן השנה בנות שור היקרות:חלק מכן חווה הרגשת בלבול ועייפות גדולה מעבודה וקשיים ודאגות כלפי משפחה. הורים בעיקר, אחד מבני המשפחה לא מרגיש טוב או חולה ואתן שם לעזור עד עייפות גדולה.

בבית טוב לכן ותרצו להיות כמה שיותר בבית לנהל לבשל ולדאוג לילדים.

הנושא הטוב השנה הוא לימודים וחו"ל. יתכנו לימודים גבוהים שמאד ימלאו את סקרנותכן וירחיבו לכן אופקים. מצד שני נסיעות לחו"ל אם לטיול ואם למנוחה אפשריות עוד בחגים השנה. חופש זה ישחרר אתכן ומאד תיהנו למרות שקשה להזיז אתכן מהבית. תחום אחר שיביא לכן דאגות זה הילדים. למי שיש ילדים נראה שיהיה קשה לאחד הילדים להתפתח ולהתקדם בלימודים. מצד שני לפנויות יהיה קשה לשמור על קשר רומנטי ויהיה לכן חשק לשבור כל הנאה קלה וטיפשית ולהראות לכולן שיש דברים יותר חשובים ורציניים יותר מסתם בילוי. הרבה מכן ירצו ללמוד תחום חדש בחיים על מנת להתקדם יותר מאוחר או לחילופין לבנות שור שבתחילת המזל יהיו שינויים חשובים הקשורים אפילו לשינוי רוחני ו/או דתי.

 

מזל תאומים

אתן בנות תאומים המזל הכי לא משעמם . כשימכן כך אתן, אוהבות  להיות באופי כמו שניים או יותר. כך שהיום אתן קלילות ותקשורתיות, מחר אתן מלכות, מחרתיים אתן מי יודע מי? אופי משתנה מגון ומעניין שאוהבת לצחוק.

להעביר מידע וללמוד. כמו כן הפלאפון צמוד אליכן ותמיד זקוקות לקשר.

יודעות קצת מכל דבר אך לא מדויק או מפורט , העיקר ידע.

בזוגיות אתן מחפשות קצת חום ועניין ומצד שני קשה לכן לא לשמור על עוד קשר עם המין השני , במזל זה יהיה רק האח שלכן ולא גבר נוסף. צריכות גיוון, ומוכנות לתווך לבני הזוג ולעזור לו להצליח ע"י הבאת הרבה אינפורמציה וקלילות צחוק וחוש הומור. בסך הכל אם יש לכן שיחה מעניינת אז כמה מילים טובות יספיקו. במיטה אתן מוכנות לגוון ולהתגמש לצרכי בן הזוג. מה שבטוח – לא שלא ישעמם שם. חוויות והתנסויות מילים של אהבה וגם מצב רוח של עצבים יגוונו את חיי המיטה של מזל תאומים. הן תמיד נראות צעירות. מתנהגות צעיר ואוהבות את האופנה. אתם הגברים תדעו משעמם לא יהיה לכם.

מה קורה למזל תאומים השנה:

קודם כל בתחום הרגשי אתן יוצאות מתקופה ארוכה של רגשות לא בריאים תסכול ואכזבות עבר. יש לכן מדצמבר הקלה משמעותית ויכולת לבנות קשרים רגשיים יותר טובים ובאווירה קלה ולא מסובכת. כן חלק מכן ממש מתחילות שלב חדש ולחלוטין שיפתיע אתכן כמה שהוא טוב. הכל חדש. גם נושא העבודה הולך להיות מעניין. הקריירה עלולה להיות חדשה אף היא. יש לכן הזדמנות להתחיל הכל מההתחלה במקום חדש של עבודה או אפילו תחום חדש.

אין ספק שעדין חייבים לכן כסף ורוצים לפטר אתכן או שתתפטרו. יש עדין כספים שצריכים להגיע אליכן מתחום המשפטים או מבן זוג או ביטוח. משנת 2009  רואים שנפתחת הזדמנות לנסוע יותר לחו"ל ו/או ללמוד משהוא מעניין וחדש. רצוי להתקדם אי אפשר להישאר מאחור. תהיה לכן נסיעה ארוכה מאד מעניינת בשנה הקרובה אך זהירות לא לנסוע בחגים עד נובמבר – יש סכנות לאיבוד משהוא חשוב, ואם כן,  נא לעשות ביטוח טוב. בשנת 2009 יהיו לכן הזדמנויות  לשמוח ולהנות בחברת ידידים. התחום הקשה יותר יהיה בבית. אוירה עכורה בבית או דאגה למשהו זקן וחולה יגרמו לכן לדכדוך קל.

עוד כשנה זה עובר אז תחזיקו מעמד. שימו לב לא לריב עם משהו שחשוב לכם – בנובמבר ידרוש שדרוג יחסים בבית .

 

מזל סרטן

בנות מזל סרטן עדינות ורגישות. מזל מים רגיש שמוכן תמיד לעזור וינסה להשתתף ברגשותיהם של אחרים. מצב הירח מראה על מצב הרגש שלהם, פעם בשפל ופעם בגאות. טובות ולא יודעות להגיד לא, זקוקות לקשר משפחתי חם וקשורות כל החיים למשפחה, אם לאמא, ואם לילדיה. גם הבן זוג חשוב אך כל המשפחה יחד מרנן להן את הלב. אוכל, יאם- יאם, הן מבשלות גורמה בלי בעיה, יש להן סבלנות ויודעות לרגש לעצמן ולקרוביהן במגוון מאכלים ביתיים.

הן צריכות בן זוג שמעניק להן ביטחון וגם ביטחון כלכלי למרות היותן רוחניות בגישה לכסף. במיטה. אין מה לדבר – אתן נהדרות, חמות ומעניקות. יודעות לרגש ולהתרגש וטובות כמו מים מרעננים לפעמים נפגעות מסיבות לא מובנות וצריך לתת להן קצת שקט וזה עובר. כן, תזהרנה מדמיון מפותח שאינו קשור למציאות. לפעמים כועסות וזה לא טוב רצוי לצאת לקצת מדיטציה להירגע.

טיול לחו"ל עושה לכן טוב וגם פינה שקטה בבית.

מה קורה עם מזל סרטן השנה?

עוד 2008 יש לכן יופי של קשרים עם אחרים גם ממדינות זרות. קשרים רומנטיים פורחים על אווירת חופש אישי ולא לחנוק את בן הזוג או ההיפך.

אלה שנולדו בשבוע האחרון של המזל עדין יכולות להכיר את גבר חייהן ואחרות אף התחתנו או מצאו אהבה נהדרת. בסך הכל זה התחום שבו אתן שמחות ונינוחות השנה שימו לב במיוחד לגברים תוצרת חוץ או לכך שהגבר בו אתן מעוניינות נוסע לחו"ל תכופות מה שלא מפריע לכן ונותן לכן קצת חופש.

משנת 2009 אתן נכנסות לתקופה חדשה של כניסת כספים אם מבן הזוג שמצליח מאד(והרבה בזכות התמיכה שלכן.) ואם ממקור אחר של השקעות/ירושות/ביטוח.

מצד שני יש הרבה הוצאות. קצת לשים לב ,לא להוציא על רושם בלבד.

תחום קשה אחר הוא בתחום התקשורת. שימו לב לשמור על רישיון הנהיגה בתוקף, וזהירות מדוחות ומשטרה. גם יש להקפיד לא לומר מילים שלא התכוונתן כי יוכיחו אתכן על הרכילות. קשר עם אח או אחות לא יהיה קל וככול שתשקיעו כן ייטב. אך בנובמבר יכול לבוא פיצוץ בקשר . הכל בסדר , יש אפשרות לשדרג את הקשר לטובה.

תחום הזוגיות נכנס לתקופה חדשה טובה יותר. רבים מכן ירצו להתחיל לחחי זוגיות אחרי תקופה ארוכה לא טובה ואחרות תרצנה לצאת לחופשי מקשר חונק של הרבה שנים. בתחום הפסיכולוגי ישנו בלבול ויש לעבוד עם רוחניות או פסיכולוג להבין את עצמכן. סך הכל שנה טובה מאד במישור הפנימי פסיכולוגי שלכן. לימודים של תחום שונה או מיוחד מומלץ במיוחד.

טיול לחו"ל יפתיע אתכן לטובה.

 

מזל אריה

אתן מזל אריה ידועות כבעלי תחושת מנהיגות כמו מלכות  , יש לכן כבוד עצמי רב ומילה אצלכן זו מילה עם משמעות ואחריות. אתם מתנהגות בכבוד גם לאחרים. אתן ידועות כבעלי לב טוב ותמיד מוכנים לעזור לחלשים מכן.

ההתייחסות שלכן לכסף: כל מה שיקר, גדול ונוצץ שווה. כלומר הכל חייב את הכי טוב. לגבי אהבה: אכן אתן האריות לא יכולות בלי אהבה, אהבה זה מרכז חייכן, מה שבלב אתן נותנות חשיבות ואף מהללות ומשבחות את בחיר ליבכן, אתן אוהבות להשתלט על בן הזוג ולנהל אותו ומצפות ממנו ליחס של כמו מלך למלכה. שיפנק ויקנה לכן את הכי יקר וטוב, ושתצאו לבלות בלי חשבונות.

מסעדה הכי טובה ויקרה ובגדים מפוארים והופעות ענק. אכן בנושאי הלב אין כמוכן נאמנות ורוצות זוגיות יציבה ובטוחה ומוכנות להיות תומכות ,מבשלות ודואגות לכל. כמו שאומרים "בעלבוסטיות". המין חשוב לכן לא פחות ואתן אוהבות שיחמיאו לגופכן ונהנות מתרגילים אקרובטים במיטה. לפעמים מעדיפות שיעשו לכן טוב ולא להחזיר. שירטיבו את גופכן בלשון. תרתי משמע: גם במילים. אין מילת חנופה שנשמעת לא טוב באוזניכן, מילים יפות יחזקו את הביטחון שלכן ויגרמו לכן לכך שהשמיים יהיו הגבול. שיחות ארוטיות מכניסות דרמה וריגושים לחיי האהבה הדרמטיים שלכן. מוכנות לעשות הכל כדי לקבל הערכה וכבוד. מה שנקרא "סופר וומן" גם יפה גם אופה וגם סקסית.וגם עוזרת בפרנסה. ואתם הגברים עוד לא הבנתם איזו מלכה יש לכם בידיים?

קרירה ופרנסה: גם על זה לא יוותרו האריות, מוכנות להשקיע בעבודה וחשוב לכן להצליח להרוויח ולגרום למנהלים לשבח את עבודתכם. במו כן מסוגלות האריות לנהל כל עבודה בגדול ולשמור על קביעות וביטחון.

ולתחזית לשנה הקרובה:

אתן האריות יצאתן מקשיים רגשיים קשים שהיו ב2007 וקודם, ומרגישות הקלה ממה שהיה. בתחום הזוגיות והרגש רואים הרפיה ממאבקים עושה לכם טוב, ונותנת לצד השני לחיות עמכן בהרמוניה עדינה, וביחסים שטובים יותר בצד הרוחני או אידיאליסטי, בלי ציפיות. כלומר אם תצפו מבן הזוג תנחלו אכזבה גדולה ואם לא הקשר יהיה מוצלח ואידיאליסטי כמו שלו חלמתם אפילו.

לפנויות שבנכן:, מינואר 2008 נכנס כוכב המזל לבית הזוגיות שלכם ועושה שם פלאים. כלומר, שפע של מחזרים והזדמנויות להיכרויות נהדרות, גברים רוחניים , עשירים ותוצרת חוץ. כמו כן למי שבלימודים גבוהים במוסד הזה גם יביא לכם הכרויות מצוינות ותוכלנה לפרוח רומנטית כמו שלא שחלמתן.רוב הסיכויים לחתונה בשנת 2009 לכן האריות שימו לב לטיפ קטן- מרוב הצלחה אולי לא תרצנה להתחייב.כדאי לנצל הזדמנויות רגשיות ולהפוך קשרים של אהבה למחויבות. אהבה = התחיבות אהבה ללא התחייבות נקראת רומן.

לגבי עבודה וקריירה, אתן ממשיכות להתמיד ולהשקיע בקידום במקום העבודה, קידום כל האינטרסים כרגע אכן מצליח לכן להתפרסם יותר ולהרחיב כל סמכות ואחריות שניכרת במקצוע. היות וכוכב השפע כל שנת 2008 בבית העבודה ומקצוע שלכן, נראה שתוכלנה גם ללמוד את המקצוע לו אתן מייחלות עבורכן ואף לפרסם אותו ברחבי הארץ ובחו"ל. זה הזמן לנסות בלי פחד להיפגש אם מי שיוכל לעזור.

בתחום הכלכלי טרם רואים רווחה היות  אך אתן עושות שינויי התייעלות, יכולות לקחת משכנתא או התחייבויות ולהתארגן בלי הרבה מותרות לטווח הקצר. אך לטווח ארוך ההשקעה משתלמת. יכולה ליפול בהפתעה כספים שחייבים לכן באופן בלתי צפוי. מביטוח או מאנשים קרובים או משהו אחר.

חיי החברה יהיו מצוינים גם בעבודה ויותר מכך יהיו לכם ידידים חובקי עולם. זאת אומרת שיהיו לכם קשרים גם מאלה שנוסעים לחו"ל.

 

מזל בתולה

זהו מזל מאד ארצי,חשוב לו הדברים הקטנים של היום יום. אוכל ,תזונה ובריאות, עבודה ושירות הם ראשונים. ניקיון וסדר זה חובה. הן בנות טובות. עוזרות בבית מכבסות ומנקות. טוב לכל אימא. שקטות ונעימות ולא נכנסות לעימות. מסורות ביותר וטובות בלטפל בכל גם בחולים. להתחתן זה לא מפחיד אותן והן מסתדרות נהדר . למרות שהן מחפשות את הגבר האידיאלי והמושלם הן עלולות למצוא עצמן בגיל צעיר לא מאושרות בנישואין ובהמשך הרבה יותר.או/בנישואין שניים יותר מאושרות. יש סוג של תמימות במזל הזה בגיל צעיר שלומד מניסיון ומחכים עם השנים. הרבה פעמים מתחתנות כדי להביא ילד או שניים. ואז משום מה לא מעניין יותר הבעל. החיפוש אחרי המושלם גורם לאכזבות אך גם לפעמיים לאהבה בשחקים.

יש רגישות לבריאות והן חייבות לשים לב מה הן מכניסות לגוף כדי לא לקלקל את מערכת העיכול והמעי. הי בנות- נא לא להיכנס להיפוכונדיה אין באמת מה לדאוג,,, אך כן זה הוא מזל דאגן שרוצה שכל הפרטים יהיו מעולים ביחד.

במין המזל לא כמו שהוא נקרא. מזל בתולה, הן מאלה שלא שומרות את הבתולין לנשואין ויחסי מין חשוב להן בכלל. הן רואות את המין כחוויה של יום יום ולא עושות מזה עיניין. גם הזונות הכי גדולות יכולות להיות במזל.

בצחוק.

הראש והאינטליגנציה עובד שעות נוספות והן יגיעו להיות הכי עשירות בגלגל המזל כי גם כסף חשוב והן יודעות איך לעבוד ולחסוך בצורה חכמה.

מזל בתולה נכנס לשנה לא קלה בהחלט, אך מה הם קשיים? הן מזל חרוץ ושקדן ועושה הכל לרצות וגם קפדן וגם אחראי מאד. אז, קשה זאת מילה של הסתכלות. אין השנה קיצורי דרך. צריך להשקיע ובגדול מבלי להתלונן ולקחת עוד אחריות כשצריך. לא יהיה לכן הרבה זמן לחייך או להנאות. משנה זאת אתן במלא הקיטור. אך מצד שני רואים אושר וסיפוק בתחום החשוב ביותר לכן-העבודה- כן, בעבודה יש יופי של הזדמנויות, יתנו לכן חופש פעולה. לחלק מכן יהיו לימודים והכשרה שיפתחו את המיומנות שלכן בעבודה ולחלק נסיעות עסקים לחו"ל. גם בתחום הפרנסה יש התרחבות ובגדול הצלחה. מה רע?

בתחום הרגשי לא קל לבתולות. שני כוכבים די כבדים עובדים עליהן בתחום הזוגי. כך שעד נובמבר יש שינויים לטובה ,כלומר "ניקוי" רגשי מהישן ועבודה לקראת תקופה רגשית חדשה. אין ברירה. היו לכן הרבה התנתקויות רגשיות וכמה מכן אף מתגרשות, ואחרות יש ניתוק מאנשים שהן קשורות אליהן, כמו אבא או חבר טוב. תקופה רגועה יותר מובטחת בעוד בשנתיים כשיצא הכוכב של ההתנתקויות. בשנה זאת הוא ישפיע בעיקר על אלה שנולדו לקראת סוף המזל בשבוע של 14/9-20/9 אם הנישואין טובים יתכן ניתוקים משותפים עסקיים. טיפ-תוכלנה על ידי עבודת מודעות ואימון אישי להגיע לתוצאות טובות.

 


תגובות למאמר

הוסף תגובה

שם:
אימייל:
נושא התגובה:
תגובה:

תגובות למאמר