ENGLISH

תחזית רומנטית למזלות 2010-2011

תכונות האופי לפי השם   מהו יעודך?   תחזית שנה אישית   תחזית חודש אישי   תחזית יום אישי   משמעות יום הלידה   מה היית בגלגול הקודם   מי אתה באהבה ?   האות ראשונה בשמך ומשמעותה   התאמה זוגית

האם תהיה לי אהבה השנה? תוכל לקרוא את הניתוח למזלות בצד הזוגי רומנטי ורגשי.

תחזית רומנטית למזלות לשנה הקרובה- יום האהבה טו"באב 2010

 

מזל טלהמזל טלה נכנס בינואר 2011 לשנה בו הכל הולך להשתנות אצלם לטובה. הרבה מתחילים חיים חדשים מאד מרתקים וטובים הקשורים למעברים מישן לחדש התרחבות ושמחות. כל המלחמות שלכן ישתלמו. לכל הפנויים ישנן הזדמנויות נפלאות להכיר את ה- אחד. ונישואין יהיה מרתק ותוכלו להינות מהפתעות מרגשות. ירגישו זאת כבר בינואר אלה שנולדו בתחילת המזל. ילידי מרץ.

יחד עם זאת נכנס באוגוסט 2010 כוכב שבתאי לבית הזוגיות ויעשה לכם "בית ספר", וילמד אתכם את הלקח של השנים. היכן שהשקעתם תקצרו נחת והוקרה והיכן שדילגתם, על אחריות השוטר יגיע. זוגיות תביא איתה אחריות ורצינות. לא רק הנאות. אבל מי כמוכם לא פוחד מאתגרים?

 

מזל שור מזל נוח ויציב הזוגיות. בעבר נוצר קצת בלבול בחיי הרגש של השור.

 השנה יכנס לשנה של שקט יחסי. חיי הרגש של השור פורחים במצבים שכאלה.  כך שאין דאגה. הכל יזרום בנחת לאלה שיש קשר ,ולאלה שאין יכולים להכנס לקשר ללא ציפיות, במיוחד דרך חברה וקשרים חברתיים.

 

מזל תאומיםמזל תאומים נכנס  לשנה שלא יהיה לו הרבה זמן לרומנטיקה. אבל זאת שנה יציבה וטובה לתאומים וקשרים ידידותיים יכולים להפוך לקשרים עם התחייבות מה שמוציא קצת את הקלילות אך נותן יציבות רגשית וגם יציבות זוגית.

בקיצור, שנת התחייבות למזל תאומים. תיהנו.

מזל סרטןבבית הזוגיות נכנס כבר לפני שנה וחצי כוכב פלוטו. מה שהוא עושה לסרטנים זה קורם כל הורס לאט לאט את כל חיי הזוגיות ואחר כך בונה חדש וביסודיות את חיי הרגש שלהם.

אין ספק שלא תלקקו דבש בחיי המשפחה שלכם. אך יחד עם זאת תתבגרו ותלמדו לקחת אחריות וכך תשרדו טוב את התקופה. כל קושי הופך לאתגר ולומדים ממנו. אתם תצליחו במיוחד בקריירה חדשה – שם תוכלו ליזום במחוזות חדשים לגמרי ותצליחו עם התעוזה שלכם והחוש העסקי שלכם.

 

מזל אריה הוא מזל האהבה. הלב הוא מרכז הגוף, הלב הוא האיבר הרגיש של האריה.בלי אהבה האריה לא חי. לבני ובנות מזל אריה יש שנה יותר טובה בתחום הזוגי. לא שהיה לו רע אך, הוא יוכל לראות ריגושים חופשות ונסיעות, מה שזז לאט זז יותר מהר, ומערכות היחסים יקבלו סוג של יציבות טובה ובונה. מי שטרם הכיר כבר מאוגוסט מתחיל עידן אחר. אין ספק שתצליחו עם אהבה השנה.

 

מזל בתולה הוא מזל שמחפש את המושלם בכל. וגם אם לוקח לו זמן בסוף מתאהב ומעל הראש. ואז יכול להחזיק שנים ולשמור  את חיי הזוגיות בחום ואחריות ודאגה אין סופית לרגשות השני.הוא לא רומנטיקן אך הוא שם כל הזמן כשזקוקים לו.

בשנה הקרובה, יש סוג של רגיעה. אם לא יצפו לכלום ויזרמו עם המצב יש בהחלט מעגלים יפים של רומנטיקה, אך מינואר פברואר, עוד יותר טוב, פה כוכב הניתוקים הרגשיים עוזב את בית הזוגיות שלכם ותוכלו לבנות חיי רגש מלאי סיפוק.

מזל מאזניים הוא המזל של הזוגיות. נולד להיות יחד , עם ולא לבד, בטוב וברע, וכשהוא בודד הוא סובל. השנה נכנס כוכב שבתאי למזל מאזניים מימים אילו של תחילת אוגוסט. לצעירים שבינכם הוא יוצר אתגרים ורצינות ואחריות כלפי בן הזוג ,אך קצת מגביל ומייבש את חיי הרומנטיקה. לבוגרים שלמדו כבר נסיון יביא את הפירות ההערכה והצלחה. שבתאי הוא כוכב של זקנה, וחכמת הניסיון., כך שמאזניים יכול להחליט לקחת חיי זוגיות עם משהו מבוגר ממנו, או להתחתן כי, צריך ולא מאהבה, או מסיבה שכדאי לו. לאלה שרוצים להתחתן מאהבה, מומלץ לשבת בשקט את השנתיים הקרובות. שבתאי מהמילה שבת. בקיצור לנוח. בינתיים יש דברים טובים אחרים

 

מזל עקרבמזל עקרב עובר לשנה הקרובה עם מצב זוגי די טוב ועם איזו הרגשה של יציאה לחיי רומנטיקה יותר טובים עדינים ואכותיים. הציפיות שלו יעלו, והוא עשוי לרקום את החלום של זוגיות מהסרטים והחלומות. אחר הדברים החשובים שהיו לו זה היכן יהיו המגורים שלו וכשזה מסתדר, אין בעיה להשקיע הלאה. אך עם הציפיות הגבוהות יגיעו גם אהבות אידיאליות וגם אכזבות. זהירות שליטה ובקרה ובלי דרישות מוגזמות ותצליחו מאד מאד.  אפשר לכתוב ספרי הרומן הרומנטי עליכם.

 

מזל קשת מזל החופש וחופש הביטוי. אז למרות אהבת החופש, לקשת ,החל מינואר 2011  המזל מצליח לחזור ולשלוח את חצי קופידון שלו ולפגוע במטרות חדשות ומרהיבות. האם הוא יעצור ברומנטיקה וההתאהבות או זו תהיה התלהבות  חולפת?

גם אני שואלת. כל אחד לגופו ותלוי בעוד גורמים במפה האישית. אך לא תשבו בשקט החל מינואר מבטיחה. אתם בתרופה חדשה עם בני זוג חדשים . ולמערכות הזוגיות הקימות כבר לאורך שנים הילדים יביאו התרגשות . ותמצאו דרכים חדשות לפרוח. זאת שנה מוצלחת לפריחה רומנטית. תהינו. מה יהיה מחר אין לדעת.

 

מזל גדילמזל גדי נכנס כוכב המהפכה הגדולה, והם יעברו שינוי יסודי בכל המערך שלהם. גם כוכב שבתאי הכוכב שלהם יכנס למזל הזוגיות ויתן להם אתגרים גדולים בזוגיות. האלמנט של הרס ובניה מחדש של זוגיות עשוי להגיע אליהם. חלק הולכים לעשות את התואר וילמדו על זוגיות כל מה שנחוץ ויהיו מאסטרים בעניין, כמו בכל תחום הם חזקים ולומדים מניסיון .

אין ספק שמי שרוצה זוגיות ילמד אין לשנות  לטובה ויעשה מאמץ מיוחד. הוא לא יוכל לקבל את המובן מאליו, וימשיך לדחוף למצוינות. רבים מכם עשויים לעבור מגורים , למקום חדש וגדול יותר, מה שבטוח תצליחו לחדש את ביתכם ותרגישו טוב עם בני המשפחה. כמו ילדים והורים. התקשורת עם בני הזוג תגיע לרמות אחרות, ואתם פשוט תתחזקו באינטואיציה. לסיכום, לא פשוט אך מאתגר.

 

מזל דליהדלי הוא עוד מזל מאד ידידותי שאוהב את החופש שלו באהבה.. הוא חברי יותר מאשר אינטימי . אבל מי אינו אוהב? הם פשוט צריכים את ההפתעה ולא את השגרה. וכך חיי הזוגיות יפרחו להם עם השנים. השנה יש כמה אלמנטים שיעזו לדליים להיכנס לקשר מחייב, איכותי וקבוע.. כוכב שבתאי ימתן אותם, וכוכב נפטון יוצא מהמזל. כך שיוכלו לזרום טוב יותר ויגיעו ליציבות ועומק ביחסים ותקשורת טובה. כוכב אורנוס יכנס לטלה באופן קבוע מינואר 2011 יביא להם הרבה קשר לתקשורת ונסיעות, כך שיש להם בהחלט לאן להיות אופטימיים.

 

מזל דגים מזל דגים נכנס לתקופה חדשה. עד ינואר 2011 יש כמה דברים להתארגן אליהם ואז, השמים הם הגבול. אין בשמיים הפרעות ללב של הדגים. הוא פשוט עובר לים הגדול . כוכבם נפטון יכנס למזל דגים והם יוכלו לשחות ללא בעיות .כך שלא ישאר להם אלא להתחבר לאינטואיציה וללב והיא תובילם למחוזות של אהבה קסומה. ב ה צ ל ח ה!

הוא כולו מזל של רגש ואם הוא הולך לזוגיות זה רק מהרגש והוא נקשר לחיים.

 

 

 


תגובות למאמר

הוסף תגובה

שם:
אימייל:
נושא התגובה:
תגובה:

תגובות למאמר