ENGLISH

תחזית למדינת ישראל- 2011-2012

תכונות האופי לפי השם   מהו יעודך?   תחזית שנה אישית   תחזית חודש אישי   תחזית יום אישי   משמעות יום הלידה   מה היית בגלגול הקודם   מי אתה באהבה ?   האות ראשונה בשמך ומשמעותה   התאמה זוגית

ניתוח העתידנות למדינה ל2011- כניסה לעידן חדש. כידוע לכולם וגם למי שלא, מדינת ישראל היא בת מזל שור ה-14/05/1948. מזל האופק של המדינה הוא במאזניים והירח במזל אריה. נתונים אילו מראים על מדינה ששואפת לשלטון, חזקה, דומיננטית בעולם כולו (כולה, 7 מיליון תושבים...)

תחזית למדינת ישראל 2011

כידוע לכולם וגם למי שלא, מדינת ישראל היא בת מזל שור ה-14/05/1948.

מזל האופק של המדינה הוא במאזניים והירח במזל אריה. נתונים אילו מראים על מדינה ששואפת לשלטון, חזקה, דומיננטית בעולם כולו (כולה, 7 מיליון תושבים...)

כוכב ונוס, אוהב התענוגות והאומנות, הוא הכוכב השליט במפת המדינה. אצלנו זה בא לידי ביטוי בעיקר באהבת אוכל, מוזיקה ומשחק. אהבת המשחק והבמה מתחזקת גם מעצם הימצאו של הירח באריה (ריבוי תוכניות ריאליטי למינהם היא הביטוי לכך).

 

המצב המדיני-פוליטי:

בשנה האחרונה כוכב ונוס, השליט של המפה, מושפע מכוכב פלוטו. פלוטו הוא הכוכב המבטא מתחים, בנייה והרס בגדול. אצלנו זה בא לידי ביטוי במתחים גדולים עם שכנים (גם עם כאלו שבעבר היינו בשכנות טובה, לדוגמא תורכיה). אך למרות המתחים לא פרצה מלחמה כי השפעה זו, שהגיעה לשיאה ביולי 2010 (המשט, פגזים בדרום, אירן), הולכת ונעלמת והחשש ממלחמה מתפוגג.

 

ומה כן?

נכנסים כמה כוכבים:

כוכב שבתאי, המגביל- (אפרופו גבולות) אך גם המורה הגדול, יעלה על האופק של המדינה בנובמבר, דצמבר 2011. שם גם נמצאת השמש של מר ביבי נתניהו, במזל מאזניים, מדבר על הסכמים וחוזים. אז-אנו הולכים לקראת הסכמים על הגבולות עם שכנינו – הסכם שלום, כן! אולי עם סוריה והחזרת חלק מהגולן, אולי הסכם ריבונות וגבולות עם הפלסטינאים, אך בכל זאת צמצום מסוים אצלנו לטובת השקט והשלום.

יופיטר, הכוכב שמרחיב ומטיב – נכנס לבית ההשקעות וקבלת כספים מבחוץ. הדבר אומר, שכנראה נעשה איזה הסכם לריבונות פלסטינאית עם פיקוח שלנו, אך בתמורה לכספים או רכוש (שיעזור לבטחון המדינה) ושיגיעו מארה"ב. (מה- שנצא פרייארים? לא עם ביביJ). זווית נוספת שמחזקת את המגמה הזו היא הימצאם של כוכב פלוטו האחראי על שינויים דראסטיים, בבית השכנים ובית התקשורת שלנו, וונוס הכוכב השליט של המפה, היוצרת פשרות בתמורה להנאות והרמוניה.

שיא המגמה יהיה כשיופטר כוכב השפע, יעלה על השמש של המדינה במאי 2012. אז צפויה שמחה גדולה: עוד הסכם שלום או פריצה מסוימת (תחזיות על כך בהמשךJ) שתביא לאהדה ולסיוע מארצות נוספות בנוסף לאמריקאים,  גלעד שליט? כן, יש סיכוי מצוין לשחרורו.

מאדים שנמצא בבית של הקרבה והעזרה, גורם לנו לרצות לעזור לתמוך ולהקריב כלפי החלשים מאיתנו ומצד שני מצביע על קיום אויבים נסתרים שתמיד ינסו לפגוע ולהרוס מאחורי הקלעים.

 

כלכלה:

בזכות כוכב יופיטר, ייפתחו מקומות עבודה חדשים, יזמות, היי-טק, סטארטאפים וכל מה שקשור בקידמה הקשורה בתקשורת (רכבות, מכשירי סלולר, פייסבוק ועוד ). כבר מינואר הקרוב. האבטלה תרד, הבורסה תעלה וכמו כן, ישראלים רבים ישקיעו כספים בחו"ל ובעיקר בנדל"ן. 2011-2012 הן שנים יפות להשקיע, לעבוד ולהתפתח. התחומים המרכזיים הם תקשורת ונדל"ן והרבה עם חו"ל. בארץ לעומת זאת, שוק הנדל"ן יתחיל להאט לקראת 2012 והלאה.

מנהיגות:

ביבי נתניהו, יליד ה-21/10/1949. השמש של מפת הלידה שלו, יושבת בדיוק על האופק של מפת המדינה וזו אחת מהסיבות שהוא מוביל וימשיך להוביל ואין סכנה למהפכות בשלטון. גם מספר המזל שלו, מספר 9, קשור בהנהגה.  נתניהו יצליח למצוא פשרה כדאית ביותר עם ארה"ב והפלסטינאים. נו אתם סומכים עליו? כמו בהנהגה, גם בכלכלה הוא מבין גדול ולכן הוא מתאים יותר מאחרים להוביל.

אהוד ברק, יליד 12/02/1942, בן מזל דלי. למרות שמזל דלי מאופיין בהפתעות ובשינויים בלתי צפויים, לא צפויים שינויים במעמדו עד 2013. סיכום אותיות שמו נותן 7 . 7 הוא מספר המזל שלו, שקושר אותו לשערוריות אך גם למזל גדול דרך אמונה שעוזר לו לצאת בשלום מכל מצב.

לסיכום, שנה מצוינת למדינה שלנו שמגיעה ליום ההולדת ה-64. 64 בנומרולוגיה שווה 1, כמו סיכום אותיות שמה של ישראל. 1, הוא מספר של התחלות חדשות ושל עוצמה, מחזק את דעתי שבשנה זו יתחיל מהלך מדיני מוצלח ביותר עם שכנינו אשר יכניס אותנו הישראלים לעידן חדש.

 

 


תגובות למאמר

הוסף תגובה

שם:
אימייל:
נושא התגובה:
תגובה:

תגובות למאמר